Založ si blog

Čo treba zvážiť pred vytvorením eshopu?

tvorba eshopu

Rozmýšľate nad vytvorením úplne nového eshopu alebo elektronického obchodu pre svoj existujúci kamenný obchod? Predtým, ako spravíte konečné rozhodnutie by ste mali zvážiť hneď niekoľko faktorov. Odpovedzte si na nasledovné otázky a na záver by ste mali mať vo všetkom jasno.

Aký je váš rozpočet na tvorbu eshopu?

Tvorba eshopu cena – je skutočne ľahké nechať sa strhnúť všetkými rôznymi možnosťami dizajnu a funkcií. Je dôležité, aby ste si vopred stanovili rozpočet a snažili sa ho neprekročiť. Aké funkcie nevyhnutne potrebujete? Ktoré doplnky by bolo dobré mať? Vytvorte si zoznam a držte sa ho.

Aký typ internetového obchodu chcete vytvoriť?

Typ internetového obchodu, ktorý si predstavujete, je dôležitým faktorom v procese rozhodovania. Rozdiel spočíva v tom, či predávate služby alebo produkty. Ak plánujete predávať produkty, približne koľko ich bude? Zameriate sa na iné podniky (B2B) alebo priamo na spotrebiteľov (B2C)? Počas tejto časti plánovania buďte čo najkonkrétnejší.

Plánujete predávať svoje výrobky len online alebo už máte kamenný obchod?

Počas pandémie si mnohí kamenní predajcovia založili elektronický obchod. Predaj výrobkov online umožňuje malým podnikom v prípade záujmu pôsobiť celoštátne a poskytuje zákazníkom možnosť nákupu online a vyzdvihnutia v predajni. Každá z týchto možností môže rozšíriť dosah podniku.

online nakupovanie a kamenna predajna

Ak poskytujete služby, môžete svojmu podnikaniu pomôcť založením online rezervačného systému. Zákazníci ocenia ak sa budú môcť na výmenu skla na aute (autosklo Žarnovica), hodiny jogy alebo akupunktúry objednať kedykoľvek cez internet.

Aké sú vaše možnosti dopravy produktov?

Je nevyhnutné si premyslieť možnosti dopravy, ktoré chcete ponúkať po otvorení vášho internetového obchodu. Aká je vaša kapacita na zvládnutie prepravných potrieb? Budete na prepravu využívať externé firmy alebo ju budete riadiť vo vlastnej réžii? Zameriate sa len na Slovensko alebo poskytnete dopravu aj do susediacich krajín?

Cena eshopu

Náklady na vytvorenie stránky elektronického obchodu závisia od funkcií, ktoré potrebujete. Ak nedokážete vytvoriť kvalitný eshop, najmite si spoločnosť, ktorá vyhovie všetkým vašim požiadavkám. 

Špecializované spoločnosti dokážu urobiť nasledovné:

  • Back-end webu
  • Front-end webový dizajn
  • Návrh používateľského rozhrania
  • Služby elektronického obchodu.
  • Návrh mobilných aplikácií
  • Digitálna stratégia
web development

Najatie agentúry na vývoj eshopu síce nie je lacná záležitosť, no spravia oveľa lepšiu prácu ako vy. Majú roky skúseností a znalostí, ktoré vám chýbajú. Ak chcete v dnešnom online svete konkurencie vyhrať, musíte sa spoliehať na kvalitu-

Tip: Obráťte sa na A Servis Lipka pre dokonalé vyčistenie kobercov a čalúnenia. Čistení koberců Praha nájdete na tomto odkaze.


Foto: elements.envato.com

5 mýtov o Kindergeld, na ktoré hneď zabudnite

30.06.2024

Rodinné prídavky z Nemecka, takzvané Kindergeld, sú lákavou finančnou podporou pre slovenských rodičov, ktorí pracujú v Nemecku. Na druhej strane však koluje viacero nesprávnych informácií, ktoré odrádzajú od ich poberania. Pozrite sa na týchto 5 mýtov a ujasnite si, ako to v skutočnosti funguje.

3 jednoduché kroky, jak do svého domova vpustit letní atmosféru

25.06.2024

Vytoužené léto je konečně tady, což potvrzují i předpovědi počasí, které ukazují stále více dnů, kdy rtuť teploměru přesahuje 30 °C. Pokud se chcete připravit na všechna lákadla a radovánky, které nejteplejší období roku přináší, máte ještě čas se připravit a postarat se o to, aby váš domov naplnila letní atmosféra. Stačí pár drobných změn a [...]

Žiadate o rakúske prídavky? Nezabudnite na dôležité prílohy

24.06.2024

Slováci, ktorí pracujú v Rakúsku, môžu poberať rakúske rodinné prídavky. Vedeli ste, že prídavky na dieťa v Rakúsku je možné žiadať až 5 rokov spätne? K žiadosti sa prikladajú povinné prílohy, ktoré závisia od vašej životnej situácie. Určite ich nezabudnite priložiť, aby ste získali legálne prilepšenie pre vaše dieťa.

Huguette Bello, Huguette Bellová

Francúzi márne čakajú na nového premiéra. Socialisti zablokovali nominantku komunistov

14.07.2024 06:00

Nový ľudový front síce získal najviac kresiel v Národnom zhromaždení, ale ľavicové strany, ktoré združuje, sa nevedia dohodnúť, koho si vyberú za premiéra.

Donald Trump

Streľba na Trumpa, agenti tajnej služby ho krvavého stiahli z pódia. Strelec je mŕtvy

14.07.2024 00:36, aktualizované: 05:27

Na predvolebnom mítingu Donalda Trumpa v Pensylvánii zazneli zvuky výstrelov, následne zakrvaveného exprezidenta odviedli bezpečnostné zložky z pódia.

Election 2020 Debate

Senátor Sanders podporil Bidena, označil ho za najsilnejšieho súpera pre "demagóga a patologického klamára" Trumpa

13.07.2024 20:25

Keď sa demokrati zjednotia a nenechajú sa "rozptýliť", Biden podľa neho vyhrá.

Elon Musk

Musk prispel na Trumpovu kampaň, nie je jasné koľko, uvádza agentúra Bloomberg

13.07.2024 19:50

Miliardár daroval peniaze jednej z organizácií, ktorá sa usiluje o znovuzvolenie amerického exprezidenta.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk www.krtkovanie-nitra24.sk uploading.sk overenie-vozidiel.sk www.a-servislipka.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 545
Celková čítanosť: 793479x
Priemerná čítanosť článkov: 1456x

Autor blogu