Založ si blog

Kraniosakrálna terapia pomáha zharmonizovať naše emócie

Máme za sebou skutočne náročné obdobie a mnohí z nás cítia únava z uplynulých rokov. Táto únava sa prejavuje na fyzickej aj emocionálnej úrovni, pričom obe sú prepojené a navzájom sa ovplyvňujú. Naše emócie majú priamy dopad na náš fyzický stav a preto je dôležité starať sa o ne a všímať si, ako sa počas dňa cítime. Kraniosakrálna terapia je holistickou metódou, ktorá nám okrem iného pomáhať zharmonizovať naše emócie a pomáha pri regenerácii nášho organizmu. Táto terapia je neinvazívna a jej pôsobenie je dlhodobé a pacient pri nej nemá ordinované žiadne lieky od terapeuta, čo tiež zvyšuje kvalitu jeho života. 

Kraniosakrálna terapia Bratislava

Pri aplikácii kraniosakrálnej terapie ide o prirodzený spôsob regenerácie organizmu a je vhodná napríklad aj pri poúrazových stavoch, v období vysokého emocionálneho vypätia, rôznych bolestiach, ale aj pri zlepšení erekcie či spánkových ťažkostiach. Kraniosakrálnu terapiu môžete v prípade záujmu absolvovať osobne v Bratislave a objednávky možno realizovať na tomto linku: https://www.kraniosakralnaterapia.online.

zdroj: elements.envato.com

Na webovej stránke nájdete aj detailnejšie informácie o tom, na čo všetko možno využiť kraniosakrálnu terapiu Bratislava a v prípade záujmu sa môžete objednať aj na konzultáciu. 

Súčasť osteopatie

Kraniosakrálna terapia je súčasťou osteopatie a táto vedná disciplína je už v súčasnosti uznávaná odborníkmi v mnohých vyspelých krajinách. Je jednou z alternatív, ktorá sa využíva pri regenerácii organizmu v niektorých zdravotníckych zariadeniach napríklad vo Francúzsku, Švajčiarsku, Nemecku aj v Rakúsku. Ľudské telo má fantastické auto-regulačné a regeneračné schopnosti, niekedy mu však treba trošku pomôcť a nasmerovať ho na správnu cestu. Jedným z takýchto pomocníkov je aj kraniosakrálna terapia

Pri konzultácii s klientom ide terapeut viac do hĺbky a berie do úvahy nielen aktuálny zdravotný stav pacienta po fyzickej stránke, ale aj jeho emócie, prekonané traumy a iné životné situácie, ktoré môžu mať ešte stále dopad na súčasný stav klienta.

zdroj: elements.envato.com

Ako dosiahnuť, aby vám zákazníci platili rýchlejšie? Pomôže aj prehľadná faktúra!

03.07.2022

Dlhé čakanie na peniaze od klientov trápi mnohých podnikateľov. Na Slovensku dokonca nie je ničím nezvyčajným platiť faktúry aj niekoľko dní po splatnosti. Hoci tohto „zlozvyku“ sa zrejme nikdy nezbavíme, platobnú disciplínu klientov môžete zlepšiť aj prehľadnými faktúrami. Poradíme, čo by okrem povinných náležitostí mali faktúry obsahovať, aby klientov [...]

Pracovné overaly nie sú dôležité iba v zdravotníctve – kde si ešte nachádzajú využitie?

02.07.2022

Situácia súvisiaca s celosvetových šírením koronavírusu spopularizovala okrem rôznych diagnostických metód aj pracovné overaly, ktoré nosili osoby vykonávajúce testovanie. Pracovné ochranné overaly pritom zďaleka neslúžia iba v zdravotníctve a svoje uplatnenie si nachádzajú napríklad aj v chemickom či potravinárskom priemysle. Poradíme, čo by mal [...]

Neprichádzajte o objednávky v e-shope kvôli nesprávnej navigácii a slabej použiteľnosti

01.07.2022

Navigácia a použiteľnosť, to sú faktory, ktoré v nemalej miere rozhodujú o vašom úspechu či neúspechu pri podnikaní s e-shopom, resp. akýmkoľvek iným e-commerce projektom. Pozrieme sa tiež na situácie, ktoré ako online nakupujúci možno aj sami poznáte. Použiteľnosť nezachráni ani tá najlepšia reklama Hoci mnohým začiatočníkom sa podnikanie [...]

Rusko, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Petrohrad

ONLINE: Rusi lákajú Ukrajincov k sebe. Zelenskyj kritizoval svoju armádu

06.07.2022 05:45

Chcete sa vyhnúť službe v ukrajinskej armáde? Príďte k nám, láka proruské vedenie v Záporoží Ukrajincov na dobyté územia v Donbase.

Omša / Náboženstvo / Cirkev / Kázeň /

Dosť bolo bohorovnosti. Petícia žiada vyššie tresty pre kňazov, ktorí zneužívajú deti

05.07.2022 22:00

Dôvodom spustenia petícia sa stalo podmienečné odsúdenie kňaza Františka Ondreka, ktorý sexuálne zneužíval trinásťročné dievča. Pod petíciu sa podpísalo už vyše sedemtisíc ľudí.

ZSSR / Komunizmus / Kosák / Kladivo /

Súd v Ľvove zakázal činnosť Komunistickej strany Ukrajiny

05.07.2022 21:38

Súd tak vyhovel žiadosti ukrajinského ministerstva spravodlivosti, podľa ktorého predstavitelia strany podporovali proruských povstalcov na Donbase a podieľali sa na akciách, ktoré viedli k ruskej anexii polostrova Krym.

Mali / Afrika / Nepokoje / Vojak / Armáda /

Pri výbuchu míny na severe Mali zahynuli dvaja príslušníci misie OSN

05.07.2022 21:19

Obaja mŕtvi sú Egypťania. Ďalší piati vojaci utrpeli vážne zranenia.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 250
Celková čítanosť: 280400x
Priemerná čítanosť článkov: 1122x

Autor blogu