Založ si blog

T.O.P. servis Jaguar a Land Rover pre top zákazníkov

Spoločnosť T.O.P AUTO PREMIUM je autorizovaným predajcom renomovaných automobilov značky Jaguar a Land Rover, ktoré si získali aj srdcia mnohých slovenských motoristov. Pre všetkých záujemcov o tieto športové ikony je v priestoroch spoločnosti pripravený na mieru ušitý servis Jaguar prvotriednej kvality, kde na vás vždy čaká ochotný a skúsený personál. Vaše vozidlo dostane ten najlepší servis, kvalitné náhradné diely alebo nový šat v certifikovanej lakovni. Ak potrebujete, na čas opráv vám poskytnú náhradné vozidlo alebo vám ho v rámci prémiových služieb privezú a odvezú. 

Objednávky už aj online

zdroj: elements.envato.com

Ak viete, že sa blíži termín povinnej servisnej prehliadky vášho vozidla, prípadne potrebujete čokoľvek opraviť, objednávky možno realizovať aj prostredníctvom online formulára na webovej stránke spoločnosti. Budete k tomu potrebovať vaše VIN číslo a pripravte si aj počet najazdených kilometrov. Po uvedení vašich osobných údajov a uvedených informácií o vozidle, si môžete vybrať z ponuky voľných termínov taký, ktorý vám najviac vyhovuje. Po zadaní vašej požiadavky vám bude pridelený príslušný technik, ktorý sa postará o servis vášho štvorkolesového priateľa. 

Prémiové služby šetria váš čas

Po získaní prémiových služieb ponúka spoločnosť možnosť odvozu a dovozu vášho automobil za účelom vykonania potrebného servisu. V rámci servisných služieb (napríklad servis Land Rover) vám vyškolení technici opravia defekt, poškriabaný lak alebo sklo a vykonajú aj všetky ďalšie nevyhnutné opravy či údržbu. V T.O.P. AUTO PREMIUM dokonale rozumejú vašej láske k športovým ikonám automobilového sveta a každý zákazník si tak môže vychutnať individuálny prístup počas celého servisného procesu. Po ukončení servisných prác dostane každý motorista video záznam o servise svojho vozidla.

zdroj: elements.envato.com

Ako dosiahnuť, aby vám zákazníci platili rýchlejšie? Pomôže aj prehľadná faktúra!

03.07.2022

Dlhé čakanie na peniaze od klientov trápi mnohých podnikateľov. Na Slovensku dokonca nie je ničím nezvyčajným platiť faktúry aj niekoľko dní po splatnosti. Hoci tohto „zlozvyku“ sa zrejme nikdy nezbavíme, platobnú disciplínu klientov môžete zlepšiť aj prehľadnými faktúrami. Poradíme, čo by okrem povinných náležitostí mali faktúry obsahovať, aby klientov [...]

Pracovné overaly nie sú dôležité iba v zdravotníctve – kde si ešte nachádzajú využitie?

02.07.2022

Situácia súvisiaca s celosvetových šírením koronavírusu spopularizovala okrem rôznych diagnostických metód aj pracovné overaly, ktoré nosili osoby vykonávajúce testovanie. Pracovné ochranné overaly pritom zďaleka neslúžia iba v zdravotníctve a svoje uplatnenie si nachádzajú napríklad aj v chemickom či potravinárskom priemysle. Poradíme, čo by mal [...]

Neprichádzajte o objednávky v e-shope kvôli nesprávnej navigácii a slabej použiteľnosti

01.07.2022

Navigácia a použiteľnosť, to sú faktory, ktoré v nemalej miere rozhodujú o vašom úspechu či neúspechu pri podnikaní s e-shopom, resp. akýmkoľvek iným e-commerce projektom. Pozrieme sa tiež na situácie, ktoré ako online nakupujúci možno aj sami poznáte. Použiteľnosť nezachráni ani tá najlepšia reklama Hoci mnohým začiatočníkom sa podnikanie [...]

Pictures of the Week-Global-Photo Gallery

Ako za studenej vojny. Získa Rusko z USA obchodníka so smrťou?

06.07.2022 06:00

Zostane americká basketbalista Brittney Grinerová (31) v ruskom väzení? Alebo sa ju Moskva bude usilovať za niekoho vymeniť?

Rusko, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Petrohrad

ONLINE: Rusi lákajú Ukrajincov k sebe. Zelenskyj kritizoval svoju armádu

06.07.2022 05:45

Chcete sa vyhnúť službe v ukrajinskej armáde? Príďte k nám, láka proruské vedenie v Záporoží Ukrajincov na dobyté územia v Donbase.

Omša / Náboženstvo / Cirkev / Kázeň /

Dosť bolo bohorovnosti. Petícia žiada vyššie tresty pre kňazov, ktorí zneužívajú deti

05.07.2022 22:00

Dôvodom spustenia petícia sa stalo podmienečné odsúdenie kňaza Františka Ondreka, ktorý sexuálne zneužíval trinásťročné dievča. Pod petíciu sa podpísalo už vyše sedemtisíc ľudí.

ZSSR / Komunizmus / Kosák / Kladivo /

Súd v Ľvove zakázal činnosť Komunistickej strany Ukrajiny

05.07.2022 21:38

Súd tak vyhovel žiadosti ukrajinského ministerstva spravodlivosti, podľa ktorého predstavitelia strany podporovali proruských povstalcov na Donbase a podieľali sa na akciách, ktoré viedli k ruskej anexii polostrova Krym.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 250
Celková čítanosť: 280408x
Priemerná čítanosť článkov: 1122x

Autor blogu