Založ si blog

Služby ušité na mieru moderným podnikateľom

Podnikanie nám poskytuje nezmerný priestor pre sebavyjadrenie akéhokoľvek druhu a vďaka moderným technológiám a inovatívnym službám je dostupnejšie pre stále väčšiu škálu záujemcov. Ak sa napríklad zaraďujete do skupiny nadšených a nádejných fotografov, môžete si na vašu prácu prenajať už zariadený profesionálny ateliér s kompletným vybavením a veľkorysými priestormi priamo v hlavnom meste. Vyhnete sa tak náročnému zariaďovaniu, náročnému zháňaniu vhodných priestorov, ich financovaniu a samotnej starostlivosti, ktorá je s tým všetkým spojená. 

Ateliér na prenájom Bratislava

zdroj: elements.envato.com

Bratislava ponúka záujemcom množstvo úžasných miest na realizáciu nezabudnuteľných záberov a jedným z nich je aj Studio 300, ktoré ponúka zariadený ateliér na prenájom Bratislava s veľkorysou výmerou 300 m2, typickými vysokými stropmi a bohatou výbavou pre tvorbu netradičných fotografických scenárov. Kvalitné technické vybavenie a nápadité fotografické pozadia pomôžu skúseným aj začínajúcim fotografom pri vytváraní jedinečných fotopríbehov a dych berúcich scén. 

Skvelá dostupnosť v rámci hlavného mesta

Do ateliéru Studio 300 sa dostanete mestskou hromadnou dopravou aj vlastným vozidlom, pričom nemusíte riešiť ani komplikované parkovanie. Štúdio sa nachádza na ulici Stará Vajnorská 15 v Bratislave a teší sa na vašu návštevu. Pokiaľ by ste však predsa len uvažovali o zariadení vlastného fotoateliéru alebo inej nehnuteľnosti, na neďalekej Rožňavskej ulici je pre vás k dispozícii moderné New Living Center, kde vás vo svojich priestoroch privíta spoločnosť Ekoma Design. Odborníci z tejto firmy vám pomôžu s kompletným riešením interiéru, prípadne jeho časti, a to vždy s ohľadom na vaše individuálne preferencie. 

zdroj: newlivingcenter.sk

Doba kreativity už dorazila a je úžasné, že súčasné možnosti poskytujú priestor na vyjadrenie každému, kto nájde v sebe aspoň trochu odvahy vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a vydať sa na cestu nového a nepoznaného. 

Držíme vám palce na vašej ceste a tešíme sa na spoluprácu s vami!

Ako vám pomôže Detralex na kŕčové žily?

25.11.2022

Keď sa vám na nohách objavia nepekné metličky, nemávnite len rukou. Zdanlivá kozmetická záležitosť sa časom môže premeniť na zdravotný problém. Existuje niekoľko možností, ako uľaviť od kŕčových žíl – pančuchy, Detralex či zmena stravy. Príčiny vzniku kŕčových žíl Zväčšené a zohýbané povrchové žily či modré hrčky a uzly sa najčastejšie tvoria na [...]

Chudnúť s polievkami? Ide to, ale treba si vedieť vybrať!

24.11.2022

Zhrozili ste sa pri pohľade váhu a rozhodli ste sa, že ešte do zimy musíte pár kilogramov zhodiť? Tak potom je najvyšší čas upraviť si jedálniček. Aby bolo vaše snaženie naozaj efektívne, mali by ste sa vyhnúť drastickým úpravám stravy a hladovaniu. Na druhej strane, pri chudnutí objavíte možno aj niečo nové – napríklad chutné polievky, ktoré sú pre diétne [...]

Ako sa najlepšie pripraviť na finančný audit

23.11.2022

Finančný audit môže byť stresujúcim obdobím pre každú firmu. Príprava a plánovanie však môžu pomôcť zabezpečiť hladký a úspešný priebeh. Audit je proces, pri ktorom sa skúmajú a overujú finančné záznamy spoločnosti s cieľom zabezpečiť ich presnosť a vernosť. Kroky na zabezpečenie úspešného auditu zahŕňajú: 1. Plánovanie auditu Plánovanie auditu môže [...]

tulene tuleň

Na pobrežie Kaspického mora vyplavilo až 1700 mŕtvych tuleňov

04.12.2022 22:15

Populácia týchto tuleňov klesla za posledné storočie o približne 90 percent, stávajú sa obeťami únikov ropy, pytliactva a nadmerného lovu.

Nehoda vozidla s nelegálnimi migrantmi

Pri tragickej nehode v Tornali vyhasli štyri životy

04.12.2022 21:20

K dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel došlo podvečer na ceste v Behynciach, časti Tornale.

vojaci ukrajinskí českí

Ukrajinskí vojaci už dorazili do Česka. Armáda im pomôže s výcvikom

04.12.2022 19:35

Podľa českej ministerky obrany je prioritou pomoc s výcvikom v záujme úspešného boja proti ruskému agresorovi.

Bratislava Vianočné Trhy Rozsvietenie Strom BAX

Hygienici upozorňujú, čo si všímať v stánkoch na vianočných trhoch

04.12.2022 19:05

Dôležitá je čistota pomôcok, vhodná ochrana vystavených nebalených pokrmov, či používanie jednorazových rukavíc.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 287
Celková čítanosť: 370180x
Priemerná čítanosť článkov: 1290x

Autor blogu