Založ si blog

Kedy je čistenie odpadov vecou profesionálov?

Potrubia a kanalizácie sú miesta, ktoré sú využívajú denne po celý rok a ako všetko, čo používame, aj tieto si vyžaduje určitú starostlivosť s cieľom predchádzať ich poškodeniu. Upchaté či inak poškodené potrubie alebo kanalizácia dokáže významným spôsobom znepríjemniť život a spôsobiť aj veľké škody na majetku. Spoločnosť AB Krtkovanie ponúka záujemcom krtkovanie v Modre a okolí, pričom doprava do miesta určenia je bezplatná. 

TIP: Upchaté potrubie alebo inak poškodená kanalizácia nie je len problémom domácností, ale postihuje aj firmy, podniky či veľké priemyselné prevádzky, školy, zdravotnícke zariadenia, ako aj všetky miesta, kde sú tieto priestory pravidelne využívané, prípadne sú nevyužívané a z tohto dôvodu sú zanedbané a/alebo zanesené či inak poškodené. Krtkovanie v Modre a okolí môžu záujemcovia využívať non-stop, pričom spoločnosť poskytuje okrem spoľahlivých služieb vysokej kvality aj veľmi príjemné ceny. 

Pravidelná údržba vs. profesionálny zásah

Zrejme tiež netreba nikoho veľmi presviedčať ani o tom, že dres, vaňu či WC je potrebné pravidelne prečisťovať a udržiavať priechodné. V praxi však nie sú ničím výnimočným ani situácie, kedy vynaložíme všetko úsilie na túto údržbu a aj napriek tomu sa tieto miesta časom upchajú, prípadne potrubie praskne či dôjde k inej nepríjemnej havárii. Príčiny týchto stavov pritom bývajú rôzne a niekedy im skutočne nemožno predchádzať ani tou najlepšou starostlivosťou. Určite však pomôže aj pravidelné čistenie a krtkovanie týchto miest a aj ostatná údržba dostupná bez zásahu profesionálov. 

TIP: Pokiaľ už čistiace prostriedky ani mechanické čistenie neplní svoj účel, je to definitívne čas na privolanie profesionálnej pomoci a rovnako to platí aj v prípade akejkoľvek havárie. 
Spoločnosť AB Krtkovanie poskytuje aj ďalšie služby, ako je monitoring potrubia, trasovanie potrubia, výkopové či inštalatérske služby, servis domových čističiek a mnohé iné. Viac nájdu záujemcovia na tomto linku.


Foto: elements.envato.com

Praktický sprievodca: pripojky kanalizácie v domácnosti

29.09.2023

Pri kanalizácii v domácnosti ide o viac než len odtok vody. Je to o zachovaní hygieny, ochrane zdravia a životného prostredia. V tomto praktickom sprievodcovi sa dozviete, ako riadne pripojiť svoje kanalizačné zariadenia a udržať ich v dobrom stave. 1. Príprava na pripojky kanalizácie Materiály a nástroje Základným krokom pre pripojky kanalizácie je zabezpečiť si potrebné [...]

Návštevnosť vášho e-shopu rastie, no objednávky nepribúdajú? Toto môžu byť dôvody!

28.09.2023

Spustili ste s nadšením nový e-shop a aj napriek postupnému nárastu návštevnosti objednávky akosi nepribúdajú. Tento scenár je pomerne častý a týka sa dokonca aj zabehnutých e-shopov, ktorým akoby z ničoho nič rapídne poklesne počet objednávok. Príčin môže byť veľa a prísť na to, kde nastal problém môže byť pomerne zložité. Zamerali sme [...]

Čistenie kanalizácie – potrubie nepozná piatok ani sviatok

27.09.2023

Ach jaj, prečo zase neodteká voda? Pravidelne čistíte odtoky v domácnosti a voda aj tak zase neodteká. Možno nastal čas pre profesionálne čistenie kanalizácie. Machri z krtkovania vyriešia vaše problémy s upchatým potrubím 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Pakistan bomba útok explózia mešita

Samovražedný útok na veriacich v Pakistane si vyžiadal 52 mŕtvych

29.09.2023 11:10

Moslimovia na celom svete si v týchto dňoch pripomínajú sviatok narodenia proroka Mohameda.

Vladimir Putin, Trošev, vagnerovci, Jevkurov

Putin formuje nových bojovníkov. Rokoval s bývalým veliteľom vagnerovcov, ktorého Prigožin označoval za zradcu

29.09.2023 10:32, aktualizované: 11:21

Putin rokoval s niekdajším členom vagnerovcov Andrejom Troševom. Vedenie Prigožinových žoldnierov ho dávnejšie označilo za zradcu.

branisko, tunel, nehoda

Pre vážnu dopravnú nehodu je uzavretý tunel Branisko

29.09.2023 10:22

V tuneli došlo k čelnej zrážke dvoch osobných motorových vozidiel.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 399
Celková čítanosť: 555739x
Priemerná čítanosť článkov: 1393x

Autor blogu