Založ si blog

Hľadáte netradičné spôsoby prenocovania? Tieto tipy stoja za vyskúšanie!

netradicne sposoby nocovania

Nudia vás už stiesnené hostely a lepšie hotely sú mimo vášho cestovateľského rozpočtu? Vo svete sú trendom netradičné miesta na prenocovanie, ktoré dokážu byť samé o sebe špeciálnym a nezabudnuteľným zážitkom. Počuli ste napríklad o spaní medzi stohmi slamy, v atómovom kryte, alebo alternatívnom využití pre hodinový hotel

Zážitkové hotely, v ktorých plníte úlohy

Náš výber začíname najhorúcejším trendom, a tým sú tzv. zážitkové hotely. Ako už samotný názov napovedá, neprídete sem iba za nocľahom, ale hneď po vstupe zistíte, že je tu všetko akési iné. Izby vyzerajú ako naaranžované scény z filmu, až na to, že hlavnú úlohu si tu zahráte vy a prípadne aj váš spolubývajúci. V izbách sú väčšinou tablety, prostredníctvom ktorých úlohy dostávate a následne sledujete svoj progres. Stačí si vyhľadať zážitkový hotel v lokalite, do ktorej sa chystáte a o netradičný zážitkom máte postarané. 

Na cestách pomôže aj hodinový hotel

Hodinové hotely nemusia slúžiť iba pre milenecké páry, aby získali trošku súkromia. Čoraz častejšie ich využívajú aj obchodní cestujúci, ktorí si len potrebujú niekam odložiť veci a na chvíľu oddýchnuť, prípadne všetci, ktorým by sa bežná noc v hoteli finančne neoplatila. Pozrite si, za aké ceny môžete hodinový hotel BA využiť a zistite, že v cene je výrazne viac len samotná izba.  

prespat v hodinovom hotely

Noc v atómovom kryte

Atómový kryt neslúži iba pri mimoriadnych situáciách. Môžete sa v ňom aj ubytovať! Po Európe vzniká čoraz viac prerobených atómových krytov, ktoré umožňujú zážitkové prenocovanie aj so zaujímavými rekvizitami. 

Prenocujte na farme

Ak viac ako po ruchu veľkomesta túžite po spojení s prírodou, vyberte sa na niektorú zo zážitkových fariem. Nielenže si budete mať možnosť vyskúšať život farmára so všetkým, čo k tomu patrí, ale v niektorých dokonca máte možnosť prespať v špeciálne spracovaných domčekoch zo slamy. Už samotná noc v skromnom slamenom príbytku pod hviezdami je zárukou neobyčajného zážitku ako vystrihnutého z čias dávno minulých.  

spanie pod holym nebom

Foto: elements.envato.com

Letná sezóna je tu – zabezpečte, aby žiarila aj vaša pleť

21.06.2024

Letná dovolenka plná oddychu a nových dobrodružstiev je o chvíľu tu. Skôr, ako sa vydáte na cesty po Slovensku alebo do ďalekej exotiky, venujte starostlivosť vašej pleti a telu. Tak zažiarite nielen počas dovolenky, ale i počas celého leta. Čo si dopriať, aby si leto užila aj vaša pleť?

Prečo riskovať upchaté potrubie? Vyberte si odborné krtkovanie

20.06.2024

Je upchatá kanalizácia vašou nočnou morou? Nepríjemný zápach, neodtekajúca voda, nefunkčná toaleta a umývadlo sú len niektoré z problémov, s ktorými sa stretávate. Mnohí majitelia domov a bytov sa pokúšajú tieto problémy riešiť svojpomocne, no často bez úspechu. Prečo sa hneď oplatí investovať do odborného čistenia kanalizácií?

Prečo je (pre malého podnikateľa) dôležitý UX/UI dizajn webovej stránky?

19.06.2024

Premýšľate nad úpravami webovej stránky? Myslite na UX/UI dizajn vašej virtuálnej vizitky. Tým sa postaráte, aby zákazník vašu stránku rád navštevoval, nakupoval u vás a zdieľal jej obsah na sociálnych sieťach. Prečo sa oplatí aj malému podnikateľovi investovať pri tvorbe webu do dobrého UX a UI dizajnu?

izrael, gaza, rafah

Izrael zintenzívnil operácie v Rafahu a bombardovanie Pásma Gazy

21.06.2024 13:24

Mesto prežíva humanitárnu katastrofu a ľudia kvôli izraelskému bombardovaniu umierajú vo vnútri svojich stanov, povedal starosta.

Martin Schmarz

Škandál v priamom prenose. Česká televízna stanica potrestala svojho zúrivého komentátora. Komu vynadal?

21.06.2024 13:00

Politický komentátor vykrikoval a nadával, moderátorka ho nedokázala utíšiť. Rozbuškou sa stala debata o zásahu polície proti masovému vrahovi.

ukrajina, eú

Členské štáty EÚ sa dohodli na začatí prístupových rokovaní s Ukrajinou a Moldavskom

21.06.2024 12:23, aktualizované: 13:27

Ministri krajín EÚ začnú rokovania v Luxemburgu v utorok popoludní.

MiG-29, stíhačky, Ukrajiny, migy

Rezort obrany podáva trestné oznámenie v súvislosti s darovaním migov Ukrajine

21.06.2024 11:47, aktualizované: 11:58

Štátny tajomník potvrdil, že trestné oznámenie sa týka podozrenia zo spáchania sabotáže.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk www.krtkovanie-nitra24.sk uploading.sk overenie-vozidiel.sk www.a-servislipka.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 540
Celková čítanosť: 773709x
Priemerná čítanosť článkov: 1433x

Autor blogu