Založ si blog

Prečo je prsteň s drahokamom nezabudnuteľným darčekom?

prsten s drahokamom

Túžite vybrať luxusný darček, ktorý bude navždy pripomínať špeciálnu udalosť, ako sú zásnuby, životné jubileum, svadba či dôležité výročie? Tak potom ste určite premýšľali nad darčekom, ktorý by prevyšoval akékoľvek ostatné a vyvolal nielen nefalšovanú, ale aj trvalú radosť. 

Výber z luxusných a hodnotných darčekov je dnes už veľmi široký a obmedzením je prakticky iba váš rozpočet. Naraziť môžete na čokoľvek, od elegantných hodiniek, cez luxusné kľúčenky zo zlata až po klasiku v podobe prsteňov s drahokamom. Prečo však práve takto zdobené prstene sú medzi luxusnými darčekmi evergreenom

Tisíce rôznych podôb

Už samotná malá škatuľka na šperky môže naznačiť, čo v nej bude ukryté. Po otvorení sa v očiach obdarovanej zjavia iskri a tento moment si obaja zapamätáte na celý život. A čo je najlepšie? Prsteň s drahokamom môžete vybrať tak, aby bol presne podľa vašich predstáv. Nezameriavajte sa pritom iba na brilianty, čoraz väčšiu popularitu si získavajú aj iné drahokamy, ako napríklad modrý zafír, podmanivo červený rubín či zelený smaragd. 

prsten s ruzovym drahokamom

Spomienka, ktorá nevybledne

Príležitostí, pri ktorých môžete darovať prsteň s drahokamom je veľa. Od zásnub až po rôzne životné jubileá a keďže majú mnohé podoby, ani raz sa nebudete opakovať. Takýto luxusný prsteň bude svojej nositeľke vždy pripomínať daný moment bez ohľadu na to, či si ho na ruku nasadí iba pri špeciálnych udalostiach, alebo hoci aj každý deň. 

Investícia do hodnoty

Prsteň s drahokamom, aké nájdete v ponuke na Amawell, sú v neposlednom rade aj investíciou, a to hneď z dvoch pohľadov. Ten prvý je finančný. Kvalitný zlatý prsteň s drahokamom má všetky predpoklady na to, aby jeho hodnota v čase rástla. Z druhého pohľadu je nemenej zanedbateľnou hodnotou vyvolávaná emócia a význam prsteňa pre obdarovanú osobu. V tomto smere sa mu iba máloktorý iný darček vyrovná.

amawell klenotnictvo
Amawell klenotníctvo

Foto: elements.envato.com

3 základné kroky pre vrátenie daní z Rakúska

06.06.2023

Ako začať s vybavovaním vrátenia daní v Rakúsku? Stačí si zistiť priebežný nárok a podať rakúske daňové priznanie. Aby ste daňový preplatok z Rakúska vybavili úspešne, požiadajte o spoluprácu poradenskú spoločnosť. Jednoduchá cesta, ako si prilepšíte váš rodinný rozpočet.

3 výhody machovej steny v interiérovom dizajne

30.05.2023

Keďže má mach nízke nároky na údržbu, rýchlo stal obľúbenou voľbou architektov a dizajnérov, ktorí chcú do interiéru vniesť nádych prírody. Tento trend sa dostáva aj do komerčných interiérov, ako sú hotely, letiská a reštaurácie. V tomto článku preskúmame, ako sa mach používa v komerčných prostrediach na zvýšenie ich estetiky a vytvorenie jedinečnej a [...]

Ako na vrátenie daní z Nemecka jednoducho, bezpečne a správne

29.05.2023

Ak si chcete uplatniť nárok na vrátenie daní z Nemecka, jednoducho si podáte nemecké daňové priznanie. Výsledná suma preplatku dane závisí od mnohých parametrov, ktoré sa ročne menia. Požiadajte o spoluprácu expertov z praxe a získajte maximum.

Nigel Adams

V Snemovni končia po Johnsonovi aj jeho dvaja blízki spojenci

10.06.2023 22:05

Nigel Adams dôvod svojho odchodu neuviedol.

kachovka

Rusko a Ukrajina sa obviňujú z útokov na miesta zaplavené po zničení Kachovky

10.06.2023 21:25

Hladina Dnepra sa na úroveň pred zničením hrádze vráti zrejme do 16. júna.

Pakistan

Silná búrka zabila v Pakistane 20 ľudí, zranených je 80

10.06.2023 21:02

Búrka s krúpami tiež vyvracala stromy a zničila množstvo domov a elektrických stĺpov.

Obit Ted Kaczynski

Študoval na Harvarde, 16 bombami zabíjal. V americkom väzení zomrel Unabomber

10.06.2023 20:30

Kaczynski unikal polícii dlhých 17 rokov, koniec príbehu si však napísal sám.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 364
Celková čítanosť: 496422x
Priemerná čítanosť článkov: 1364x

Autor blogu