Založ si blog

Ako propagovať svoj nový eshop

Vytvorili ste si eshop na mieru, no stále vám chýbajú zákazníci? Pravdou je, že hľadanie potenciálnych zákazníkov je často jednou z najväčších výziev. Určite vám nechýba snaha, no táto úloha je časovo náročná a konkurencia je čoraz väčšia. Aby zákazníci nakupovali práve u vás, musíte ich presvedčiť, že váš produkt alebo služba je lepšia ako jej alternatívy. 

novy eshop propagacia

Najmite si marketingovú agentúru

Marketing by mal byť jednou z vašich priorít. Dobrá marketingová agentúra má svoj tím, ktorého členovia majú potrebné znalosti a skúsenosti a vytvoria pre vás dokonalý plán. Nájdu riešenia, ktoré by ste vy hľadali len ťažko. Dostanú sa k požadovanému výsledku oveľa rýchlejšie ako vy, a vám tak ostane čas na dôležitejšie veci. Ak sa chcete do digitálneho marketingu pustiť sami, prečítajte si nasledovné tipy.

Sociálne siete

Vybudujte si profily na Instagrame, Facebooku alebo na rýchlo rastúcej platforme TikTok. Pridávajte príspevky, ktoré pomôžu vašim potenciálnym zákazníkom. Nemusíte ich za každú cenu nápadne nútiť niečo si od vás kúpiť. Dôležité je zostať v ich povedomí. Ak napríklad vediete eshop so stolnými hrami, môžete na sociálne siete pridať tipy ako vyhrať Poker alebo inú hru, ktorú predávate.

Optimalizujte SEO

Optimalizácia pre vyhľadávače sa skladá z viacerých aspektov. Vžite sa do mysle používateľa a venujte pozornosť obsahu na stránke. Uistite sa, že je prirodzený a odpovedá na všetky otázky, na ktoré by potenciálny zákazník potreboval odpoveď. Pridajte stránku s často kladenými otázkami a zvoľte tie správne kľúčové slová. Uistite sa, že sa na vašej stránke dá jednoducho orientovať.

optimalizovat seo

Vytvorte spoluprácu

Vytvárajte partnerstvá s inými značkami s cieľom vzájomnej propagácie. Nájdite firmu s podobnou cieľovou skupinou, ale rozdielnymi produktami. Ak napríklad predávate outdoorové vybavenie, relevantné partnerstvo by mohlo byť so značkou zameranou na turistickú obuv.

Foto: elements.envato.com

Trikrát „U“ – udržateľnejšie, unikátne a úžasné

03.10.2022

Nemecká značka kuchýň Nolte má za sebou viac ako 60 rokov skúseností a svojím konceptom výroby patrí medzi priekopníkov vo svojom obore. Spoločnosť založil Konrad Nolte a do dnešnej doby funguje ako rodinné podnikanie zamerané na kvalitu, dizajn a udržateľnosť. Základné princípy firmy vychádzajú z udržateľnosti prírodných zdrojov, čistoty vzduchu, [...]

Vlastné bývanie mimo mesta je trendom, ktorý preferuje stále viac Slovákov

29.09.2022

Udalosti z uplynulých rokov v mnohom zmenili naše pracovné možnosti a čoraz viac slovenských zamestnávateľov a zamestnancov využíva možnosti práce formou home office. Aj vďaka tomuto trendu preferujú mnohí z nás bývanie neďaleko väčších miest s dobrou dostupnosťou do mesta. Bohatú ponuku zaujímavých nehnuteľností v okrese Malacky prináša [...]

Taxi na letisko Schwechat s individuálnym prístupom

28.09.2022

Cestovanie bez hraníc dopĺňajú aj bezbariérové možnosti na letisku. Ako v týchto prípadoch postupovať? Nech už odlietate z akéhokoľvek letiska, bezpochyby očakávate nielen ústretový prístup zamestnancov, ale aj tak nastavenú prevádzku, aby poskytovala maximálny komfort až do momentu pristátia. Mnohé letiská dokážu splniť štandardné požiadavky cestujúcich [...]

SR Bratislava súd Dušan D. tragédia návrh väzba BAX

Súd prepustil Dědečka. Prokurátor vysvetľuje okolnosti

07.10.2022 10:30

Dozorový prokurátor Juraj Chylo informuje o okolnostiach prepustenia Dušana Dědečka na slobodu.

Afrika / Glóbus /

WHO varuje pred vysokým počtom samovrážd v Afrike

07.10.2022 10:30

Počet samovrážd na tomto kontinente je navyše o viac ako pätinu vyšší než inde.

Las Vegas / Policajná dodávka /

Útok nožom na rušnej ulici v Las Vegas si vyžiadal najmenej dve obete

07.10.2022 10:10

Polícia uviedla, že traja hospitalizovaní ľudia sú v kritickom stave a ďalší traja sú v stabilizovanom stave.

Joe Biden

Biden omilostil tisíce ľudí odsúdených za prechovávanie marihuany

07.10.2022 09:49

"Nikto by nemal byť vo väzení len za užívanie alebo prechovávanie marihuany," uvádza sa v Bidenovom vyhlásení

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 274
Celková čítanosť: 334598x
Priemerná čítanosť článkov: 1221x

Autor blogu