Založ si blog

Kto sú Master & Master?

KRESLO COCON
BLACK MASTER & MASTER
KRESLO COCONBLACK MASTER & MASTER

Revolučnú značku nábytku Master & Master založila dvojica odhodlaných českých remeselníkov, ktorí veria v inovatívnosť. Táto mladá a originálna spoločnosť je splneným snom Luděka Šteigla a Ondřeja Zitu, ktorí stavili na svoje remeselné know how a jednoduchý, no originálny a neopakovateľný dizajn.

Ich výtvory sú jednými z najvýnimočnejších na dnešnom trhu. Ako by sa dali opísať? Hlavnou podstatou každého modelu je subtílnosť, jednoduchosť a precíznosť. Charakteristickým prvkom je dynamicky poohýbaný oceľový drôt, ktorý tvorí rôznofarebné podnože. V každom kuse nábytku je cítiť prítomnosť jednej ucelenej dizajnérskej vízie. S inou značkou si ich pomýlite len ťažko.

Minimalistický dizajn nerozbije celú miestnosť, no splynie s prostredím. Zároveň poskytne jemný dotyk farby a hravosti. Samozrejme, nechýba ani funkčnosť. Siahnite napríklad po kovovom stolíku Coffee Boy, ktorý sa stane vašim celoživotným parťákom pri čítaní. K dispozícii je hneď niekoľko farebných variantov. Výbornou možnosťou je aj stolík Chicken, do ktorého sa zmestí ešte viac kníh a časopisov a navyše sa dá jednoducho prenášať.

COFFEE BOY MASTER & MASTER
COFFEE BOY MASTER & MASTER

V ponuke je aj séria stoličiek Mistra od dizajnérky Lucie Koldovej. Nemusíte sa báť, že by dubové komponenty osadené na práškovo lakovanej oceli neobstáli v skúške času. Kľúčovými slovami sú vždy kvalita, jednoduchosť a čistota.

Ak chcete, aby aj vaša domácnosť nadobudla nadčasový nádych, nábytok Master & Master je presne niečo pre vás. Nové dômyselné nápady tejto dizajnérskej spoločnosti budú určite správnou voľbou. Nech je váš domov tak jedinečný, ako vy sami.

Foto: plaan.sk

Tag:

Trikrát „U“ – udržateľnejšie, unikátne a úžasné

03.10.2022

Nemecká značka kuchýň Nolte má za sebou viac ako 60 rokov skúseností a svojím konceptom výroby patrí medzi priekopníkov vo svojom obore. Spoločnosť založil Konrad Nolte a do dnešnej doby funguje ako rodinné podnikanie zamerané na kvalitu, dizajn a udržateľnosť. Základné princípy firmy vychádzajú z udržateľnosti prírodných zdrojov, čistoty vzduchu, [...]

Vlastné bývanie mimo mesta je trendom, ktorý preferuje stále viac Slovákov

29.09.2022

Udalosti z uplynulých rokov v mnohom zmenili naše pracovné možnosti a čoraz viac slovenských zamestnávateľov a zamestnancov využíva možnosti práce formou home office. Aj vďaka tomuto trendu preferujú mnohí z nás bývanie neďaleko väčších miest s dobrou dostupnosťou do mesta. Bohatú ponuku zaujímavých nehnuteľností v okrese Malacky prináša [...]

Taxi na letisko Schwechat s individuálnym prístupom

28.09.2022

Cestovanie bez hraníc dopĺňajú aj bezbariérové možnosti na letisku. Ako v týchto prípadoch postupovať? Nech už odlietate z akéhokoľvek letiska, bezpochyby očakávate nielen ústretový prístup zamestnancov, ale aj tak nastavenú prevádzku, aby poskytovala maximálny komfort až do momentu pristátia. Mnohé letiská dokážu splniť štandardné požiadavky cestujúcich [...]

SR Bratislava súd Dušan D. tragédia návrh väzba BAX

Tragická nehoda na Zochovej: Prokurátor dúfa, že Krajský súd napokon Dědečka do väzby pošle

07.10.2022 10:30, aktualizované: 11:15

Dozorový prokurátor Juraj Chylo reagoval na prepustenie Dušana Dědečka na slobodu.

Afrika / Glóbus /

WHO varuje pred vysokým počtom samovrážd v Afrike

07.10.2022 10:30

Počet samovrážd na tomto kontinente je navyše o viac ako pätinu vyšší než inde.

Putin

Ukrajinka z Kyjeva posiela odkaz Putinovi na narodeniny

07.10.2022 10:30

Šéf Kremľa Vladimir Putin má dnes 70. narodeniny. Čo mu odkázala ukrajinská historička a odborníčka na zahraničnú politiku Viktoria Vdovyčenková?

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 274
Celková čítanosť: 334666x
Priemerná čítanosť článkov: 1221x

Autor blogu