Založ si blog

Patagonia e-shop ponúka nákup s dobrým pocitom

Žiť vedomý život znamená, že neustále kontrolujeme naše myšlienky, pocity, presvedčenia, ako aj motívy, na základe ktorých konáme. Je to aj poznanie o tom, že do všetkého je potrebné vniesť rovnováhu, s čím zase súvisí udržateľnosť vo všetkých životných sférach. Jedným z kľúčových krokov je preto aj výber obchodníkov, ktorí prevádzkujú udržateľné podnikanie.

Patagonia e-shop tvorí veľká rodina, ktorej cieľom je predaj kvalitného outdoorového oblečenia, ktoré vám dlho vydrží a zodpovedné podnikanie. V prípade, že máte váš obľúbený kúsok poškodený, v obchode vám ho radi opravia. 

zodpovednost k zivotnemu prostrediu
zdroj: elements.envato.com

Každý krok sa počíta a každý z nás je dôležitý

Pri hlbšom pohľade na katastrofálne následky ľudskej činnosti smerom k planéte sa u nás neraz vyplavia pocity bezvýznamnosti a neschopnosti riešiť túto závažnú problematiku, ktorá sa týka súčasnej aj budúcich generácií. Každý z nás je súčasťou celkového puzzle a počíta sa každý náš krok, ktorý vykonáme smerom k zlepšeniu. V celkovom výsledku je takáto snaha každého jednotlivca potrebná a nenahraditeľná, pretože rovnováhu a udržateľnosť musí najprv zvládnuť každý z nás vo svojom osobnom a profesionálnom živote. 

Deje sa to aj takými krokmi, ako je nakupovanie v eshope, ktorý je založený na princípoch udržateľnosti a vedomým nakupovaním, kedy si radšej kúpime kvalitnejší kúsok odevu, ktorý nám dlhšie vydrží, poškodený kus opravíme a skutočne nakupujeme len to, čo potrebujeme. 

zelena planeta
zdroj: elements.envato.com

Kompletná outdoorová výbava od Patagonie

Patagonia e-shop ponúka zákazníkom viac ako 40 rokov skúseností s výrobou kvalitného outdoorového vybavenia a jej produkty patria medzi najlepšie na trhu. V internetovom obchode www.wilderoben.com nájdete širokú ponuku kvalitných búnd, nohavíc, tričiek, tielok a ďalšie potrebné vybavenie vhodné na akékoľvek aktivity v prírode, turistiku, kempovanie, lyžovanie či snowboarding. Pobyt v čerstvom vzduchu a v lone prírody je pre nás prirodzený a dôležitý, lebo s prírodou sme spojení. Živí nás, poskytuje nám domov, ako aj všetko, čo k spokojnému životu potrebujeme. 

My sa na oplátku môžeme o ňu starať, venovať jej našu lásku a vždy mať na zreteli, či to, čo robíme, našej planéte neubližuje,. V konečnom dôsledku sa nám akákoľvek aktivita vždy vráti a ak ničíme prostredie, v ktorom žijeme, nebudeme mať kde žiť, čím ubližujeme aj sami sebe.

patagonia oblecenie
zdroj: wilderoben.com

Čo zvážiť pri kúpe auta (pre laikov)

16.08.2022

Ak ste si nikdy nekupovali auto, môže byť ťažké zistiť, kde začať. Ako nájsť auto, ktoré bude presne vyhovovať vašim potrebám? Stačí sa riadiť nasledovnými krokmi. 1. Krok – Zhodnoťte svoje potreby Pre niektorých ľudí je dôležité, aby auto ukazovalo niečo o nich. Chcete vyzerať, že máte radi dobrodružstvá no zároveň je pre vás dôležitá bezpečnosť? V tom [...]

Posila do domácnosti na úklid: vybrat si firmu nebo hledat na vlastní pěst?

28.07.2022

Patříte mezi lidi, kterým úklid příliš nevoní, případně si na něj vedle jiných povinností neumí udělat čas? V tom případě je jednou z možností využití služeb profesionálního úklidu buď v podání firmy nebo jednotlivce. Poradíme, kterou možnost upřednostnit a co od těchto služeb můžete očekávat. Udělejte si pořádek ve svých očekáváních Prvním krokem, [...]

Úklid u dětí dá zabrat: takto ho zvládnete snáze

27.07.2022

Vařit, prát a při tom pečovat o děti. Denní rutina, kterou mnohé maminky znají a mají ji doslova jako práci na plný úvazek. Pokud patříte mezi ně, tak vám asi není třeba připomínat, jak se nejednou točí všechno jen kolem dětí. Zatímco řekněme čištění fasád Praha nebo velký jarní úklid zvládnete spolu s vaší polovičkou, běžný úklid zůstává často na [...]

Robert Fico

Smer podal trestné oznámenie pre podozrenie zo sabotáže ústavného zriadenia

17.08.2022 11:25

Podozrenie na sabotáž podľa šéfa Smeru Roberta Fica dokazujú nahrávky policajnej inšpekcie, v ktorých vyšetrovatelia NAKA rozoberali kroky voči príslušníčke inšpekcie Diane Santusovej.

QDMktkq TURBXy8y Yzg1Mj Fl MDAz MGRh Ym Ri NTY2NWE2Yjg3ODQ2MTE1My5qc GVnk ZUCz Qf QAMLD

Uhríkovi sa rozrastá hnutie. Najnovšie o pochybného policajta z Gorily

17.08.2022 11:00

Medzi novými členmi predstavili aj expolicajta Jána Rejdu, ktorý šéfoval Útvaru osobitného určenie, teda kukláčom. Spomína sa však aj v spise Gorila.

Biden

Biden podpísal zákon o klíme, zdravotnej starostlivosti a daniach

17.08.2022 10:07

Američania zvíťazili a špeciálne záujmy prehrali, povedal americký prezident počas podpisovania zákona.

Scott Morrison

Počas pandémie sa dosadil na päť ministerských postov. Austrálsky expremiér svoje kroky obhajuje

17.08.2022 09:35

Scott Morrison tak urobil bez toho, aby o tom informoval svojich kolegov, parlament či voličov.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 261
Celková čítanosť: 305249x
Priemerná čítanosť článkov: 1170x

Autor blogu