Založ si blog

Patagonia e-shop ponúka nákup s dobrým pocitom

Žiť vedomý život znamená, že neustále kontrolujeme naše myšlienky, pocity, presvedčenia, ako aj motívy, na základe ktorých konáme. Je to aj poznanie o tom, že do všetkého je potrebné vniesť rovnováhu, s čím zase súvisí udržateľnosť vo všetkých životných sférach. Jedným z kľúčových krokov je preto aj výber obchodníkov, ktorí prevádzkujú udržateľné podnikanie.

Patagonia e-shop tvorí veľká rodina, ktorej cieľom je predaj kvalitného outdoorového oblečenia, ktoré vám dlho vydrží a zodpovedné podnikanie. V prípade, že máte váš obľúbený kúsok poškodený, v obchode vám ho radi opravia. 

zodpovednost k zivotnemu prostrediu
zdroj: elements.envato.com

Každý krok sa počíta a každý z nás je dôležitý

Pri hlbšom pohľade na katastrofálne následky ľudskej činnosti smerom k planéte sa u nás neraz vyplavia pocity bezvýznamnosti a neschopnosti riešiť túto závažnú problematiku, ktorá sa týka súčasnej aj budúcich generácií. Každý z nás je súčasťou celkového puzzle a počíta sa každý náš krok, ktorý vykonáme smerom k zlepšeniu. V celkovom výsledku je takáto snaha každého jednotlivca potrebná a nenahraditeľná, pretože rovnováhu a udržateľnosť musí najprv zvládnuť každý z nás vo svojom osobnom a profesionálnom živote. 

Deje sa to aj takými krokmi, ako je nakupovanie v eshope, ktorý je založený na princípoch udržateľnosti a vedomým nakupovaním, kedy si radšej kúpime kvalitnejší kúsok odevu, ktorý nám dlhšie vydrží, poškodený kus opravíme a skutočne nakupujeme len to, čo potrebujeme. 

zelena planeta
zdroj: elements.envato.com

Kompletná outdoorová výbava od Patagonie

Patagonia e-shop ponúka zákazníkom viac ako 40 rokov skúseností s výrobou kvalitného outdoorového vybavenia a jej produkty patria medzi najlepšie na trhu. V internetovom obchode www.wilderoben.com nájdete širokú ponuku kvalitných búnd, nohavíc, tričiek, tielok a ďalšie potrebné vybavenie vhodné na akékoľvek aktivity v prírode, turistiku, kempovanie, lyžovanie či snowboarding. Pobyt v čerstvom vzduchu a v lone prírody je pre nás prirodzený a dôležitý, lebo s prírodou sme spojení. Živí nás, poskytuje nám domov, ako aj všetko, čo k spokojnému životu potrebujeme. 

My sa na oplátku môžeme o ňu starať, venovať jej našu lásku a vždy mať na zreteli, či to, čo robíme, našej planéte neubližuje,. V konečnom dôsledku sa nám akákoľvek aktivita vždy vráti a ak ničíme prostredie, v ktorom žijeme, nebudeme mať kde žiť, čím ubližujeme aj sami sebe.

patagonia oblecenie
zdroj: wilderoben.com

Chcete pracovať v Rakúsku? Užite si tieto výhody

05.02.2023

Práca v Rakúsku má mnoho výhod. Táto krajina so zaujímavou kultúrou a rozmanitým pracovným trhom je pre uchádzačov o zamestnanie veľmi žiadanou destináciou. Ak chcete pracovať u našich susedov, mali by ste vedieť o nasledovných výhodách. Aké sú výhody práce a života v Rakúsku? Existuje mnoho dôvodov, prečo sa ľudia, ktorí hľadajú lepšiu prácu v zahraničí [...]

Keď ide o peniaze: riešenie týchto problémov sa odkladať určite neoplatí

30.01.2023

Vo všeobecnosti platí, že najlepšie je problémom predchádzať a keď už nastanú, treba im čeliť. Kým niektoré odklad znesú, pred inými sa strkať hlavu do piesku rozhodne nevypláca. Pozreli sme sa na trojicu životných situácií, pri ktorých sa vám odkladanie riešenia problémov môže vypomstiť. Kanalizačné potrubie nepodceňujte Problémy s kanalizáciou [...]

Ako sa stať moderným účtovníkom a uľahčiť život sebe aj svojim klientom?

28.01.2023

Účtovníctvo je mnohými považované za konzervatívny odbor, ktorý si okrem iného vyžaduje aj plnú profesionálnu angažovanosť. Neplatí však, že by účtovníctvo bolo odolné voči akýmkoľvek zmenám. Práve naopak, bleskový pokrok technológií a k tomu aj nedávna celosvetová pandémia spolu s mnohými obmedzeniami urýchlila ochotu prijímať zmeny a vyjsť v ústrety [...]

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Necestuje vlakom bez dokladu totožnosti. S digitalizáciou rastie kontrola cestujúcich

06.02.2023 18:00

Kým iný dopravcovia používajú osobné údaje na kontaktovanie zákazníkov, ZSSK sa obáva falšovania.

329584144 864076384875946 6361829030630482625 n

Ľadová kryha z kamióna zranila 12-ročného chlapca, poranila mu tvár

06.02.2023 17:40

Vodiči sú pred jazdou povinní odstrániť z vozidla a z nákladu kusy ľadu a snehu, ktoré by sa počas jazdy mohli uvoľniť.

pellegrini a kollar

Pellegrini s Kollárom ovládli politické diskusie. Fico zostal na chvoste

06.02.2023 17:20

Prezidentka Čaputová hosťovala takmer v každej zo sledovaných relácií jedenkrát.

Epsom College

Riaditeľku elitnej britskej školy našli mŕtvu spolu s jej manželom a dcérou

06.02.2023 17:10

Telá 45-ročnej Emmy Pattisonovej, 30-ročného manžela George a ich sedemročnej dcéry boli objavené v nedeľu ráno v škole.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 312
Celková čítanosť: 417572x
Priemerná čítanosť článkov: 1338x

Autor blogu