Založ si blog

Trápia vás znečistené okná

Čistenie okien je dôležitou súčasťou údržby domu. Je potrebné nielen na udržanie čistého a upraveného vzhľadu vášho domova, ale je dôležité aj pre vaše zdravie. Špinavé okná môžu do vášho domova vpustiť prach a iné alergény, ktoré môžu spôsobiť dýchacie problémy.

Preto je dôležité, aby ste mali profesionálnu službu čistenia okien, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Spoločnosť A Servis Lipka poskytuje kvalitné služby umývania okien v Brne už mnoho rokov a ich tím je vysoko kvalifikovaný. Ak teda hľadáte spoľahlivú službu čistenia okien, určite kontaktujte A Servis Lipka.

umývanie okien

Čistenie okien v Brne

Jednou z veľmi žiadaných a úspešných služieb, ktoré ponúkajú, je umývanie okien v Brne spolu s ich čistením a leštením. Túto činnosť vykonáva spoločnosť v bytoch, domácnostiach, rodinných domoch, obchodoch, veľkých obchodných či spoločenských centrách, zdravotníckych zariadeniach alebo v kanceláriách firiem či obchodných priestoroch.

Umývanie okien v Brne sa vykonáva pre všetky typy okien, výkladov alebo presklených plôch, a to aj na ťažko prístupných miestach a vo výškach. Ich profesionálny tím odborníkov postupuje vždy veľmi ohľaduplne k okoliu a svojím kvalitným prístupom eliminuje akúkoľvek možnosť poškodenia majetku klienta. Používajú najmodernejšie vybavenie a produkty, aby svoju prácu vykonali rýchlo a efektívne.

Disponujú tiež výkonnými a kvalitnými strojmi a zariadeniami, ktoré im umožňujú čistiť aj tie najťažšie dostupné miesta. Samozrejme, táto špičková technológia sa zameriava nielen na bežné umývanie, čistenie a leštenie okien, výkladov a zasklených plôch, ale aj na drsné a silne znečistené sklenené povrchy, napríklad po maliaroch, remeselníkoch alebo po celkovej rekonštrukcii budov.

Kvalitné umytie okien

Ich kvalitná technológia čistenia okien vás zbaví všetkých nečistôt, prachu a špiny, ktoré sa na vašich oknách nahromadili. Pracovníci A Servis Lipka používajú dôkladnú metódu čistenia, ktorá zahŕňa celú plochu okna s rámom a parapetom, po ktorej nasleduje dôkladné utretie sklenenej plochy. Tým sa odstránia všetky nečistoty, prach a špina, ktoré sa mohli na oknách nahromadiť.

Po vysušení umytého povrchu pracovníci vykonajú suché leštenie čistou bavlnenou handričkou. Vďaka ich bohatým dlhoročným skúsenostiam vždy realizujú vlastnú kvalitnú technológiu tzv. suchého leštiaceho triku. Vzhľadom na zásadný dôraz spoločnosti na kvalitu čistiacich služieb, pracovníci nikdy nepoužívajú leštiace prostriedky.

Suché leštenie je fyzicky náročnejší postup, ale zaručuje, že okná zostanú dlhšie čisté. Pri použití mokrých leštiacich prostriedkov sú na oknách po krátkom čase viditeľné šmuhy a ťahy leštenia.

Ako dosiahnuť, aby vám zákazníci platili rýchlejšie? Pomôže aj prehľadná faktúra!

03.07.2022

Dlhé čakanie na peniaze od klientov trápi mnohých podnikateľov. Na Slovensku dokonca nie je ničím nezvyčajným platiť faktúry aj niekoľko dní po splatnosti. Hoci tohto „zlozvyku“ sa zrejme nikdy nezbavíme, platobnú disciplínu klientov môžete zlepšiť aj prehľadnými faktúrami. Poradíme, čo by okrem povinných náležitostí mali faktúry obsahovať, aby klientov [...]

Pracovné overaly nie sú dôležité iba v zdravotníctve – kde si ešte nachádzajú využitie?

02.07.2022

Situácia súvisiaca s celosvetových šírením koronavírusu spopularizovala okrem rôznych diagnostických metód aj pracovné overaly, ktoré nosili osoby vykonávajúce testovanie. Pracovné ochranné overaly pritom zďaleka neslúžia iba v zdravotníctve a svoje uplatnenie si nachádzajú napríklad aj v chemickom či potravinárskom priemysle. Poradíme, čo by mal [...]

Neprichádzajte o objednávky v e-shope kvôli nesprávnej navigácii a slabej použiteľnosti

01.07.2022

Navigácia a použiteľnosť, to sú faktory, ktoré v nemalej miere rozhodujú o vašom úspechu či neúspechu pri podnikaní s e-shopom, resp. akýmkoľvek iným e-commerce projektom. Pozrieme sa tiež na situácie, ktoré ako online nakupujúci možno aj sami poznáte. Použiteľnosť nezachráni ani tá najlepšia reklama Hoci mnohým začiatočníkom sa podnikanie [...]

Omša / Náboženstvo / Cirkev / Kázeň /

Dosť bolo bohorovnosti. Petícia žiada vyššie tresty pre kňazov, ktorí zneužívajú deti

05.07.2022 22:00

Dôvodom spustenia petícia sa stalo podmienečné odsúdenie kňaza Františka Ondreka, ktorý sexuálne zneužíval trinásťročné dievča. Pod petíciu sa podpísalo už vyše sedemtisíc ľudí.

ZSSR / Komunizmus / Kosák / Kladivo /

Súd v Ľvove zakázal činnosť Komunistickej strany Ukrajiny

05.07.2022 21:38

Súd tak vyhovel žiadosti ukrajinského ministerstva spravodlivosti, podľa ktorého predstavitelia strany podporovali proruských povstalcov na Donbase a podieľali sa na akciách, ktoré viedli k ruskej anexii polostrova Krym.

Mali / Afrika / Nepokoje / Vojak / Armáda /

Pri výbuchu míny na severe Mali zahynuli dvaja príslušníci misie OSN

05.07.2022 21:19

Obaja mŕtvi sú Egypťania. Ďalší piati vojaci utrpeli vážne zranenia.

Boris Johnson

Dvaja britskí ministri podali demisiu, nesúhlasia s vládou premiéra Johnsona

05.07.2022 20:37

Pozíciu britského premiéra Borisa Johnsona v poslednom období oslabila séria škandálov.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 250
Celková čítanosť: 280396x
Priemerná čítanosť článkov: 1122x

Autor blogu