Založ si blog

Porovnanie obchodných centier v Bratislave

Pokiaľ ide o nakupovanie, mnohí ľudia sa zhodnú na tom, že Bratislava je skvelým miestom. Vďaka zmesi medzinárodných a miestnych značiek, ako aj množstvu menších obchodov, ponúka mesto pre každého niečo.

Ktoré nákupné centrum je pre vás to pravé?

V New Living Center nájdete skvelú kombináciu architektov, dizajnérov, interiérových dizajnérov, predajcov a krajinných architektov a dodávateľov, ktorí môžu uspokojiť vaše potreby. Ak hľadáte moderné a pohodlné nakupovanie, New Living Centrum je to pravé miesto.

new living center

3 dôvody, prečo navštíviť nákupné centrum New Living Centrum

Existuje mnoho dôvodov, prečo navštíviť New Living Centrum Bratislava. Nájdete ho na Rožňavskej ulici číslo 4, preto jedným z dôvodov je jeho poloha.

Okrem toho New Living Centrum ponúka širokú škálu obchodov a služieb, z ktorých si môžete vybrať, takže je to komplexné miesto pre všetky vaše nákupné potreby.

A napokon, nákupné centrum má širokú škálu parkovacích miest, čo uľahčuje zaparkovanie auta a pohyb po centre.

5 predajní, ktoré musíte navštíviť v New Living Centre

1. Centrum Hanák

Hanák centrum je známe nákupné centrum v Českej republike aj na Slovensku. Existuje už 25 rokov a je známe svojím kvalitným tovarom a službami. Má silné zastúpenie aj na zahraničnom trhu, vďaka čomu sa stalo jedným z najúspešnejších nákupných centier v regióne.

Ponúka široký sortiment nábytku, aj ten atypický na mieru. Navrhnú vám interiér na mieru podľa vašich predstáv. Hanák centrum – kuchyne a nábytok na mieru s dlhou tradíciou je známe svojou dobrou kvalitou výrobkov a služieb.

new living centrum

2. Konečný – interiérový textil

V spoločnosti Konečný vedia, že dokonalý interiér nie je kompletný bez správnych doplnkov a dekorácií.

V ich ponuke nájdete širokú škálu ornamentov, obrazov, váz, sôch a ďalších predmetov. Konečný je spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá ponúka kvalitné výrobky.

3. Koratex – podlahové krytiny

Koratex je jedným z popredných dodávateľov podlahových krytín na Slovensku. Spoločnosť Koratex ponúka široký sortiment podlahových krytín, interiérových dverí, športových povrchov a ďalších doplnkov. Je to spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá ponúka kvalitné výrobky a služby.

4. Proceram – obklady, dlažby

Proceram je spoločnosť, ktorá sa zameriava na dodávky obkladov, dlažieb, sanitárnej keramiky, kúpeľňového nábytku a doplnkov. Poskytne vám tiež komplexný návrh kúpeľne, odborné poradenstvo a tiež samotnú realizáciu. V portfóliu produktov spoločnosti nájdete výrobky renomovaných talianskych, nemeckých, španielskych či českých výrobcov.

5. New Living Gardens

Záhrady v New Living Centre navrhol architekt zo spoločnosti Ateliér Duma a návštevníkov určite ohromia aj potešia. New Living Centrum ponúka rozsiahlu expozíciu záhradnej architektúry a je ideálnym miestom, kde si môžete pozrieť prácu Ateliéru Duma.

Ako dosiahnuť, aby vám zákazníci platili rýchlejšie? Pomôže aj prehľadná faktúra!

03.07.2022

Dlhé čakanie na peniaze od klientov trápi mnohých podnikateľov. Na Slovensku dokonca nie je ničím nezvyčajným platiť faktúry aj niekoľko dní po splatnosti. Hoci tohto „zlozvyku“ sa zrejme nikdy nezbavíme, platobnú disciplínu klientov môžete zlepšiť aj prehľadnými faktúrami. Poradíme, čo by okrem povinných náležitostí mali faktúry obsahovať, aby klientov [...]

Pracovné overaly nie sú dôležité iba v zdravotníctve – kde si ešte nachádzajú využitie?

02.07.2022

Situácia súvisiaca s celosvetových šírením koronavírusu spopularizovala okrem rôznych diagnostických metód aj pracovné overaly, ktoré nosili osoby vykonávajúce testovanie. Pracovné ochranné overaly pritom zďaleka neslúžia iba v zdravotníctve a svoje uplatnenie si nachádzajú napríklad aj v chemickom či potravinárskom priemysle. Poradíme, čo by mal [...]

Neprichádzajte o objednávky v e-shope kvôli nesprávnej navigácii a slabej použiteľnosti

01.07.2022

Navigácia a použiteľnosť, to sú faktory, ktoré v nemalej miere rozhodujú o vašom úspechu či neúspechu pri podnikaní s e-shopom, resp. akýmkoľvek iným e-commerce projektom. Pozrieme sa tiež na situácie, ktoré ako online nakupujúci možno aj sami poznáte. Použiteľnosť nezachráni ani tá najlepšia reklama Hoci mnohým začiatočníkom sa podnikanie [...]

nemocnica martin

Nové nemocnice v Bratislave a Martine? Peniaze na ne budú, čas nie

06.07.2022 06:20

V pláne obnovy sa štát pri výstavbe nemocníc zaviazal splniť jednotlivé ciele do roku 2026. Je to šibeničný termín, podľa niektorých názorov nesplniteľný.

Pictures of the Week-Global-Photo Gallery

Ako za studenej vojny. Získa Rusko z USA obchodníka so smrťou?

06.07.2022 06:00

Zostane americká basketbalista Brittney Grinerová (31) v ruskom väzení? Alebo sa ju Moskva bude usilovať za niekoho vymeniť?

Rusko, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Petrohrad

ONLINE: Rusi lákajú Ukrajincov k sebe. Zelenskyj kritizoval svoju armádu

06.07.2022 05:45

Chcete sa vyhnúť službe v ukrajinskej armáde? Príďte k nám, láka proruské vedenie v Záporoží Ukrajincov na dobyté územia v Donbase.

Omša / Náboženstvo / Cirkev / Kázeň /

Dosť bolo bohorovnosti. Petícia žiada vyššie tresty pre kňazov, ktorí zneužívajú deti

05.07.2022 22:00

Dôvodom spustenia petícia sa stalo podmienečné odsúdenie kňaza Františka Ondreka, ktorý sexuálne zneužíval trinásťročné dievča. Pod petíciu sa podpísalo už vyše sedemtisíc ľudí.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 250
Celková čítanosť: 280417x
Priemerná čítanosť článkov: 1122x

Autor blogu