Založ si blog

Byť v teple aj pri treskúcom mraze

Jeseň sa už prehupla do svojej chladnejšej časti a prirodzene tak veľa z nás už premýšľa nad zimnou výbavou. Ak si chcete udržať nepretržitý kontakt s prírodou bez ohľadu na ročné obdobie, zima pre vás nepredstavuje výnimku. Zostáva len vyriešiť otázku, akú zimnú bundu zvoliť, aby vás ochránila pred nástrahami zimy a aby ste neprišli o komfort, nech ste kdekoľvek.

Zimná bunda je štítom, ktorý ako prvý odoláva náporom mrazivého počasia

Môžete mať akúkoľvek spodnú vrstvu, ale pokiaľ poveternostné vyčíňanie bunda neustojí, návrat do tepla domova bude v tej chvíli jediným riešením. Preto sa výberu zimnej bundy venujte zodpovedne, buďte dôsledný a rozhodujte sa racionálne. 

Stáročiami overené páperie vo výhrevnosti dodnes žiadny prírodný materiál neprekonal. Ak potrebujete zimnú bundu, ktorá vás skutočne zahreje aj vtedy, keď práve nevykonávate žiadnu aktivitu, voľte páperku. Pánske zimné bundy z kategórie „parka“ majú často aj vodoodpudivú povrchovú úpravu a ochránia vás tak nielen pri zimnom daždi, ale aj pri masívnej snehovej metelici. 

Ak potrebujete ľahší a kompresnejší variant páperovej pánskej zimnej bundy, voľte napríklad Down Sweater Hoody od Patagonie, ktorá má menej ako pol kila. S výplňou husacieho páperia a plniacim objemom až 800 cuin vás spoľahlivo zohreje na každej zimnej výprave.

Stále ťažká pre vaše aktivity?

Vyskúšajte od Patagonie ultraľahkú pánsku zimnú bundu Macro Puff. Snúbia sa v nej všetky výhody syntetickej výplne. Nadýchaná náplň hreje ako páperie a bude vás hriať naďalej, aj keď navlhne. Že silný mrazivý vietor? Tak ten si cez ňu cestu tiež nenájde. K tomu extra kompresná vlastnosť a máte dokonalého zimného parťáka, ktorý vás podrží pri posúvaní osobných limitov, nech už robíte čokoľvek.    

Ak si sa v tom stále nenašiel, Patagonia to vyhnala do extrémov a vytvorila pánsku zimnú bundu „DAS Parka“, ktorá si poradí so všetkými podmienkami. Skombinovala plusy z rôznych materiálov a vlastnosti bundy postavila na báze Primaloftu s aerogelom, vďaka čomu je mäkká a kompresná ako páperie, ale s užitočnou schopnosťou hriať za každých podmienok. 

Zdá sa, že zima môže pokojne prísť, lebo ty si máš rozhodne z čoho vyberať!

Zdroj: wilderoben.com

Využite silu profesionálnej fotografie pre váš e-commerce úspech

31.05.2024

Stále máte názor, že profesionálne fotografie pre vašu webovú stránku sú vyhodené peniaze? Skúsenosti marketérov a mnohých firiem však považujú kvalitné fotografie za dôležitú časť prezentácie produktov, služieb, značky. Prečo sú profesionálne fotografie i vo svete atraktívnych selfie dôležité?

Polovica sveta nakupuje cez mobil – nakúpi aj u vás?

30.05.2024

Viac ako polovica svetovej populácie používa pri nákupoch na internete mobilný telefón. Ak sa pozrieme na Slovensko, čísla sú porovnateľné. Ako je váš internetový obchod pripravený na éru nakupovania cez smartfón? Spoznajte dôležité prvky optimalizácie vášho e-shopu pre mobilné zariadenia.

Rituály pre váš šťastný život – ráno s energiou a večer s relaxom

29.05.2024

V dnešnom svete je ľahké zabudnúť na seba. Neustále sme pod tlakom pracovných povinností, požiadaviek detí, rodiny a priateľov. Nájsť si čas na seba sa dá veľakrát prirovnať k luxusu. No čas pre seba je rozhodujúci pre naše fyzické i duševné zdravie. Skvelý spôsob, ako si vytvoriť okamihy pre seba a priniesť do života viac radosti a pohody, predstavujú ranné a [...]

Peter Pellegrini

Pellegrini mi eleganciou pripomína Masaryka. Mal by sa však oholiť, odporúča novému prezidentovi protokolistka

14.06.2024 18:45

Akých protokolárnych prešľapov sa dopúšťali predchodcovia nového prezidenta?

Jan Lipavský

Lipavský príde na Slovensko, stretne sa s najvyššími predstaviteľmi. Rokovať budú aj o Ukrajine

14.06.2024 18:08

Český minister zahraničných vecí prichádza na Slovensko v čase, keď Česko začiatkom marca odložilo česko-slovenské medzivládne konzultácie.

SR Strečno I/18 doprava obmedzenie SSC VÚD ZAX

Pod Strečnom havarovalo auto, v úseku sa tvoria rozsiahle kolóny

14.06.2024 17:25

Úsek motoristom odporúčajú obísť cez Terchovú.

čaputová

Moje milované Slovensko, bolo mi cťou slúžiť ti, lúčila sa Čaputová. Krajina je zranená, ale verí jej

14.06.2024 15:44, aktualizované: 18:11

Zuzana Čaputová predniesla posledný verejný príhovor vo funkcii hlavy štátu.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk www.krtkovanie-nitra24.sk uploading.sk overenie-vozidiel.sk www.a-servislipka.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 534
Celková čítanosť: 767110x
Priemerná čítanosť článkov: 1437x

Autor blogu