Založ si blog

Topo Designs story

Každý dobrý príbeh potrebuje niekoľko kľúčových prvkov: originálny dej, uveriteľné postavy a potenciál emocionálneho spojenia. Topo designs majú taký svoj originálny príbeh. Od turistickej mapky k svetovej značke bez kompromisu v autentickosti. Nadšenci z Colorada so srdcom dobrodruha. A to celé zabalené v perfektnom vizuáli.

Logo Topo Designs je inšpirované rokmi sedemdesiatymi…

…kedy ľudia naozaj museli čítať mapy, ak sa chceli niekam dostať, lebo o GPS sa im ani nesnívalo. Vysoko štylizovaná mapa presne vystihuje ducha minimalizmu, ktorý je od začiatku prítomný vo filozofi značky. 

Ich korene sú v meste, ale stále ich to ťahá von, do lesa, do hôr, na skaly, k vode, do teplých alebo studených krajín. Aktívny a vyvážený životný štýl prístupný tisícom a miliónom ľudí, čo tiež žijú a pracujú v mestách a cez víkend vypadnú do divočiny. Toto je Topo Design voličská základňa, target audience  a krvná skupina. Možno si to aj ty. Možno sa pri hyper-tech outdoorových značkách cítiš v rozpakoch, lebo ani nevieš načo všetky vychytávky slúžia a ako ich asi tak využiť. 

Coverall – dva v jednom (zdroj: wilderoben.com)

Topo Designs sa zameriava na vytváranie produktov, ktoré sú krásne (a) jednoduché, pretože väčšina ľudí v skutočnosti nepotrebuje vysoko špecializovanú výstroj. Väčšiu službu ti spraví ruksak, ktorý ti v pondelok pochvália v robote, v utorok doň šupneš laptop keď ideš na školenie a v sobotu ho vyvetráš v Malej Fatre alebo na Ďumbieri.  

Topo Designs je značka Made in USA, úplne ako Bruce Springsteen.

Na jednej strane je pre firmu výzva nepresunúť textilnú výrobu do Bangladéša, pretože vyššia cena nie je zrovna konkurenčná výhoda. Ale v Topo Designs vedia, prečo to robia. Výroba je flexibilnejšia a v každej fáze procesu od dizajnu po finalizáciu detailov lepšie kontrolovateľná. Zákazníci, ktorí sú naladení na myšlienky udržateľnosti, lokálnosti a férovosti to oceňujú. 

Pridáš sa ku komunite minimalistov, ktorých nikto neprehliadne? Miluješ farby a slobodu voľného pohybu medzi outdoorom a mestom? A za svoje peniaze chceš kvalitu, čo ťa prežije?

River shorts v kombinácii s veselou košeľou (zdroj: wilderoben.com)

Praktický sprievodca: pripojky kanalizácie v domácnosti

29.09.2023

Pri kanalizácii v domácnosti ide o viac než len odtok vody. Je to o zachovaní hygieny, ochrane zdravia a životného prostredia. V tomto praktickom sprievodcovi sa dozviete, ako riadne pripojiť svoje kanalizačné zariadenia a udržať ich v dobrom stave. 1. Príprava na pripojky kanalizácie Materiály a nástroje Základným krokom pre pripojky kanalizácie je zabezpečiť si potrebné [...]

Návštevnosť vášho e-shopu rastie, no objednávky nepribúdajú? Toto môžu byť dôvody!

28.09.2023

Spustili ste s nadšením nový e-shop a aj napriek postupnému nárastu návštevnosti objednávky akosi nepribúdajú. Tento scenár je pomerne častý a týka sa dokonca aj zabehnutých e-shopov, ktorým akoby z ničoho nič rapídne poklesne počet objednávok. Príčin môže byť veľa a prísť na to, kde nastal problém môže byť pomerne zložité. Zamerali sme [...]

Čistenie kanalizácie – potrubie nepozná piatok ani sviatok

27.09.2023

Ach jaj, prečo zase neodteká voda? Pravidelne čistíte odtoky v domácnosti a voda aj tak zase neodteká. Možno nastal čas pre profesionálne čistenie kanalizácie. Machri z krtkovania vyriešia vaše problémy s upchatým potrubím 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

SR voľby2020 parlamentné voľby OĽaNO matovič

Voľby v roku 2020 vyhralo s náskokom OĽANO. Počas vlády chaosu sa vystriedali traja premiéri

29.09.2023 11:30

Pozrite si prehľad volebnej účasti a účasti strán i hnutí od prvých slobodných parlamentných volieb v roku 1994, či pôsobenie vládnych koalícií.

Pakistan, bombový útok

Samovražedný útok na veriacich v Pakistane si vyžiadal 52 mŕtvych

29.09.2023 11:10

Moslimovia na celom svete si v týchto dňoch pripomínajú sviatok narodenia proroka Mohameda.

Vladimir Putin, Trošev, vagnerovci, Jevkurov

Putin formuje nových bojovníkov. Rokoval s bývalým veliteľom vagnerovcov, ktorého Prigožin označoval za zradcu

29.09.2023 10:32, aktualizované: 11:21

Putin rokoval s niekdajším členom vagnerovcov Andrejom Troševom. Vedenie Prigožinových žoldnierov ho dávnejšie označilo za zradcu.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 399
Celková čítanosť: 555788x
Priemerná čítanosť článkov: 1393x

Autor blogu