Založ si blog

Schudnúť aj vďaka smartfónu? Pomocníka máte možno práve teraz vo vrecku

Blížia sa vianočné sviatky a vy ste sa práve teraz rozhodli vyhlásiť vojnu prebytočným kilogramom? Možno ani neviete, že ten najlepší pomocník je buď vo vašom vrecku alebo hneď vedľa vás. Áno, je to práve váš smartfón, ktorý môže byť tým správnym pomocníkom na vašej ceste za vytúženou hmotnosťou. Tu je pár tipov, ako vám pomôže. 

Nájdite tú správnu motiváciu

Neprepadli ste ešte čaru smartfónov a ostatných smart zariadení, ako sú napríklad hodinky či fitness náramky. Nájdite si mobily eshop a rýchlo zistíte, ako vám moderné technológie pomôžu pri chudnutí. Niekedy je to naozaj o drobnostiach. Veľakrát počas dňa stačí tá správna motivácia. Sledujte si pomocou fitness hodiniek alebo smartfónu počet prejdených krokov, či koľko ste spravili klikov. 

fitness hodinky
zdroj: pixabay.com

Pre smartfóny s operačným systémom Android či iOS, ktoré nájdete aj na https://www.mobilnetelefony.sk sú dostupné rôzne aplikácie na niekoľkominútové cvičenia počas dňa, s ktorými sa udržíte vo forme či vyrysujete vybrané partie vášho tela. S tými správnymi aplikáciami totiž smartfón pokojne počas dňa zastúpi aj vášho trénera. 

Sledujte si kalórie

Ak chcete schudnúť, nestačí len cvičiť. Minimálne polovicou úspechu je úprava stravovania, pri ktorej vám pomôžu napríklad aj diétne nápoje. Keďže máte smartfón stále pri sebe, ľahko si môžete zapisovať všetko, čo ste počas dňa skonzumovali. Využite aplikácie na počítanie kalórií, značte si a zistite, aký je váš denný kalorický príjem. Na základe poctivo zbieraných údajov rýchlo zistíte, ako môže byť vaše chudnutie ešte efektívnejšie. Nemusíte sa však báť, že by ste neulahodili vašim chuťovým pohárikom. Presvedčte sa, že diétna strava môže byť aj chutná na https://mozli.sk

dietny napoj s prichutou
SLIM Queen Diétny nápoj s príchuťou Caffe Latte (zdroj: mozli.sk)

Zlepšujte svoj výkon

Hovorí sa, že čo neviete merať, to neviete ani zlepšovať. Základným predpokladom sú nielen tie správne štatistiky, ale aj pravidelné sledovanie a vyhodnocovanie vašich výkonov. Všetko si zaznamenajte do aplikácie v smartfóne a sledujte, ako sa týždeň od týždňa zlepšujete. Nepotrebujete drahé kurzy, ani trýznivé diéty, cestu za vytúženou hmotnosťou zvládnete aj s pomocou vášho smartfónu. 

Nezastaviteľné inovácie – aké trendy musia sledovať stavebné firmy dnes?

27.05.2024

Rozhodli ste sa pre stavbu rodinného domu? Zvažujete výber stavebnej firmy, ktorá vám dom postaví? Stavebný priemysel prechádza v súčasnosti rýchlym vývojom, ktorý ovplyvňuje rastúci záujem o životné prostredie, technologický pokrok a špecifické predstavy zákazníkov. Čo si preverte skôr, ako podpíšete zmluvu o spolupráci? Čo by mala ponúkať moderná stavebná firma?

Kontakt na dobrého kúrenára je vždy veľkou výhodou – máte ho?

26.05.2024

V chladných mesiacoch roka je fungujúce kúrenie základným pilierom pohodlného bývania. Poznáte ten pocit, keď sa uprostred zimy pokazí kúrenie? Chladný vzduch vás obklopuje, zúfalo hľadáte príčinu a riešenie. Vtedy si uvedomíte, aký dôležitý je kontakt na spoľahlivého kúrenára. V akých ďalších situáciách oceníte prácu "hrdinu v montérkach"?

Zanedbávate čistenie potrubí vo vašej firme? Môže vás to stáť viac, než si myslíte

25.05.2024

Profesionálne čistenie potrubí a kanalizácie sa väčšine ľudí spája s domácnosťou - upchatý drez, sprcha alebo toaleta. Služby čistenia potrubí a krtkovania sú však kľúčové i pre miesta a prevádzky, ktoré dennodenne navštevujeme. V mnohých prípadoch sa zanedbáva prevencia a riešia sa iba vzniknuté problémy. Prečo si dávať pozor a pravidelne čistiť kanalizačné [...]

NRSR, parlament, poslanci

Prieskum: Voľby by v máji vyhral Smer, náskok pred druhým PS je minimálny

27.05.2024 20:10

Hranicu zvoliteľnosti by prekročila aj SNS a Republika.

nehoda, horná streda

Počas zásahu na D1 do nich vrazil kamión, dvaja hasiči zahynuli. Šutaj Eštok vyjadril rodinám sústrasť

27.05.2024 18:10, aktualizované: 21:40

Diaľnica bude podľa polície uzatvorená do obhliadky.

žilina, polícia,

Len 16-ročný mladík namieril BMW do skupiny ľudí, jeden človek skončil v nemocnici

27.05.2024 17:53

Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Vlak v Podolínci zraziť malé dievčatko, doprava je smerom do Starej Ľubovne zastavená

27.05.2024 17:49

Dieťa malo utrpieť zranenia, ich rozsah nateraz nie je známy.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk uploading.sk overenie-vozidiel.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 530
Celková čítanosť: 755127x
Priemerná čítanosť článkov: 1425x

Autor blogu