Založ si blog

Koratex showroom nájdete aj v bratislavskom New Living Center

Online nakupovanie má množstvo skvelých výhod, pričom aktuálnu ponuku si takto môžete pozrieť v pohodlí vášho domova. Pri podlahových krytinách, kobercoch, interiérových dverách či športových povrchoch je však dobré si tieto materiály prezrieť aj osobne a vyskúšať ich dotykom. Za týmto účelom nájdete široké portfólio výrobkov v piatich našich pobočkách po celom Slovensku. Ak ste z Bratislavy a okolia, alebo prechádzate hlavným mestom, Koratex showroom má pre vás pripravené množstvo skvelých produktov aj v novootvorenom New Living Center na Rožňavskej ulici. 

Koratex showroom v New Living Center

Spoločnosť Koratex a.s. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991 a vďaka kvalitnému sortimentu, profesionálnym službám a vždy ochotnému personálu sa zaradila medzi renomovaných dodávateľov podlahových krytín, interiérových dverí a športových povrchov. V aktuálnom produktovom portfóliu nájdete kusové koberce, celoplošné koberce aj kobercové štvorce, drevené a laminátové parkety, športové povrchy, luxusné postele a matrace od popredných amerických značiek, ako aj množstvo ďalších výrobkov pre vaše bývanie. Príďte sa pozrieť osobne do Koratex showroom v New Living Center, kde vám pracovníci ochotne poradia s výberom toho najvhodnejšieho materiálu, a to nielen po dizajnovej stránke, ale aj po tej funkčnej. 

koratex showroom
zdroj: newlivingcenter.sk

Spoľahlivý partner v stavebnom sektore

Spoločnosť Koratex ponúka svoje produkty a služby aj na stavebnom trhu, kde sa počas svojej pôsobnosti stala spoľahlivým partnerom mnohých stavebných firiem, developerských spoločností či projekčno-architektonických kancelárií. V rámci našej činnosti participujeme aj na realizácii projektov administratívnych budov, polyfunkčných objektov, bytových domov, hotelov, zdravotníckych zariadení a športovísk. Naším cieľom je vždy dodanie kompletných služieb pod jednou strechou, pri ktorých nechýba odborné poradenstvo pri výbere vhodného materiálu. V rámci našej činnosti spolupracujeme s viacerými významnými európskymi výrobcami a značkami. Tešíme sa aj na spoluprácu s vami a radi vás privítame v Koratex showroom aj v bratislavskom New Living Center alebo ktorejkoľvek našej predajni. 


Zdroj: newlivingcenter.sk

Využite koniec leta a začiatok jesene na to, aby ste si spravili radosť

25.09.2021

Na konci leta vás rozhodne nemusí chytať úzkosť. Užiť si posledné teplé a dlhé dni si môžete aj po začiatku školského roka a konci hlavnej dovolenkovej sezóny. Ako si teda naplno užiť začiatok jesene a vyhnúť sa negatívnym pocitom zo skracujúcich sa a chladnejších dní? Dovolenka po letnej sezóne? Využite ju na jachting! Ak ste si dovolenku [...]

Hľadáte spôsoby, ako vylepšiť web? Na toto netreba v roku 2021 zabudnúť!

24.09.2021

Rovnako ako v akomkoľvek inom segmente, aj webové stránky podliehajú určitým trendom. Používatelia internetu sú čoraz náročnejší na prehľadnosť webu, rýchlosť načítania jednotlivých stránok, či rýchlu dostupnosť zákazníckej podpory. Ak chcete so svojím webom držať krok aj v roku 2021, použitie týchto troch prvkov by ste mali určite zvážiť. [...]

Web development nie je iba o kódovaní: cesta ku kvalitnému webu si vyžaduje veľa úsilia

23.09.2021

Vývoj webových stránok zahŕňa celkom pestrý súbor činností presahujúcich z rôznych iných odvetví, ako je grafika, UX či tvorba obsahu. Neplatí teda, že web development je nutne len o kódovaní. Zamerali sme sa na základné princípy moderných webov a ich súčastí. Kým jednoduchú prezentačnú webstránku si dnes vďaka rôznym službám doslova [...]

Vladimir Putin

Putin: Výsledky volieb svedčia o tom, že sa v Rusku rozvíja demokracia

25.09.2021 20:00

Ruský prezident tiež zdôraznil, že právomoci Dumy sa zmenili, keďže prišlo k zmene ruskej ústavy.

Richard Strapko

Šéf VšZP Strapko: Poisťovne by sa nemali predháňať v benefitoch

25.09.2021 19:15

Generálny riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne Richard Strapko hovorí, že sa mu podarilo zastabilizovať odliv poistencov, no zmeny idú pomaly a je to „ako otáčať loď“.

Polícia / NAKA / Kukláč /

Podnikateľa Štefana Žigu vzali do väzby z kolúznych a preventívnych dôvodov

25.09.2021 19:04

Rozhodnutie nie je právoplatné, obvinený podal proti nemu sťažnosť, o ktorej rozhodne Najvyšší súd.

Taliban

Taliban na hlavnom námestí v Heráte zavesil na žeriav mŕtve telo

25.09.2021 17:33

Taliban krátko predtým oznámil, že v Afganistane zavedie opäť tvrdé tresty vrátane popráv či odsekávania rúk.

blogger

Na stránke news.blog.pravda.sk nájdete čerstvejšie informácie o veciach ktoré vás môžu zaujať, prekvapiť alebo dokonca ovplyvniť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 135
Celková čítanosť: 115727x
Priemerná čítanosť článkov: 857x

Autor blogu