Založ si blog

Lioness Design nájdete aj v New Living Center v Bratislave

Môj dom, môj hrad platí viac, ako inokedy aj v súčasnej dobe. Na trhu je v súčasnosti skutočne široká ponuka rôznych dizajnových prvkov, kreatívnych a funkčných materiálov a iných možností, vďaka čomu už nie je potrebné robiť žiadne kompromisy medzi dizajnom a kvalitou preferovaného riešenia.

Ak uvažujete o kúpe nehnuteľnosti, alebo si tú svoju chcete vylepšiť, zastavte sa v New Living Center v Bratislave, nájdete tu všetko dôležité pre vaše bývanie. Ak by ste chceli zveriť vzhľad vášho domova do rúk profesionálov, radi vás privítame aj v prevádzke Lioness Design.

Čo všetko nájdete v Lioness Design?

Bývanie podľa vašich predstáv je vždy našou najkrajšou výzvou a radosťou. Počas našej profesionálnej praxe sme úspešne realizovali množstvo skvelých maloobchodných aj developerských projektov a v našom portfóliu nájdete všetky dôležité služby nevyhnutné pre vaše bývanie. Zákazníkom ponúkane kompletné obkladačské, vodoinštalačné aj elektroinštalačné práce, pričom tím našich odborníkov sa vždy postará o to, aby detaily perfektne ladili a všetko prebehlo podľa vašich predstáv a zadaní. Našou špecialitou sú pritom realizácie exkluzívnych a luxusných interiérov, ktoré splnia aj tie najúžasnejšie predstavy o vašom bývaní. 

lioness design
Lioness design – realizácie exkluzívnych interiérov (zdroj: newlivingcenter.sk)

Spokojnosť na všetkých stranách

Každý podnikateľ, ktorý robí svoju prácu poctivo a má ju skutočne rád, sa snaží, aby bol výsledok jeho práce dokonalý a naplnil či dokonca prekonal očakávania zákazníka. V Lioness Design je našou prioritou vaša spokojnosť a bývanie, ktoré spája prvky luxusu, kreativity či nadčasového dizajnu. Bez ohľadu na to, aký štýl je tým vaším pravým orechovým, spoločne vždy nájdeme riešenia, ktoré urobia radosť najmä vám a vaše potešenie bude zase našou odmenou. Ak budete mať cestu hlavným mestom alebo tam žijete, radi vás privítame v novootvorenom New Living Center na Rožňavskej ulici v Bratislave.  


Zdroj: newlivingcenter.sk

Využite koniec leta a začiatok jesene na to, aby ste si spravili radosť

25.09.2021

Na konci leta vás rozhodne nemusí chytať úzkosť. Užiť si posledné teplé a dlhé dni si môžete aj po začiatku školského roka a konci hlavnej dovolenkovej sezóny. Ako si teda naplno užiť začiatok jesene a vyhnúť sa negatívnym pocitom zo skracujúcich sa a chladnejších dní? Dovolenka po letnej sezóne? Využite ju na jachting! Ak ste si dovolenku [...]

Hľadáte spôsoby, ako vylepšiť web? Na toto netreba v roku 2021 zabudnúť!

24.09.2021

Rovnako ako v akomkoľvek inom segmente, aj webové stránky podliehajú určitým trendom. Používatelia internetu sú čoraz náročnejší na prehľadnosť webu, rýchlosť načítania jednotlivých stránok, či rýchlu dostupnosť zákazníckej podpory. Ak chcete so svojím webom držať krok aj v roku 2021, použitie týchto troch prvkov by ste mali určite zvážiť. [...]

Web development nie je iba o kódovaní: cesta ku kvalitnému webu si vyžaduje veľa úsilia

23.09.2021

Vývoj webových stránok zahŕňa celkom pestrý súbor činností presahujúcich z rôznych iných odvetví, ako je grafika, UX či tvorba obsahu. Neplatí teda, že web development je nutne len o kódovaní. Zamerali sme sa na základné princípy moderných webov a ich súčastí. Kým jednoduchú prezentačnú webstránku si dnes vďaka rôznym službám doslova [...]

Vladimir Putin

Putin: Výsledky volieb svedčia o tom, že sa v Rusku rozvíja demokracia

25.09.2021 20:00

Ruský prezident tiež zdôraznil, že právomoci Dumy sa zmenili, keďže prišlo k zmene ruskej ústavy.

Richard Strapko

Šéf VšZP Strapko: Poisťovne by sa nemali predháňať v benefitoch

25.09.2021 19:15

Generálny riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne Richard Strapko hovorí, že sa mu podarilo zastabilizovať odliv poistencov, no zmeny idú pomaly a je to „ako otáčať loď“.

Polícia / NAKA / Kukláč /

Podnikateľa Štefana Žigu vzali do väzby z kolúznych a preventívnych dôvodov

25.09.2021 19:04

Rozhodnutie nie je právoplatné, obvinený podal proti nemu sťažnosť, o ktorej rozhodne Najvyšší súd.

Taliban

Taliban na hlavnom námestí v Heráte zavesil na žeriav mŕtve telo

25.09.2021 17:33

Taliban krátko predtým oznámil, že v Afganistane zavedie opäť tvrdé tresty vrátane popráv či odsekávania rúk.

blogger

Na stránke news.blog.pravda.sk nájdete čerstvejšie informácie o veciach ktoré vás môžu zaujať, prekvapiť alebo dokonca ovplyvniť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 135
Celková čítanosť: 115705x
Priemerná čítanosť článkov: 857x

Autor blogu