Založ si blog

V spacáku Big Agnes je miesto pre každého

Malí ľudia majú svoje špecifické problémy. Nedočiahnu na poličku, topánky si musia kupovať v detskom oddelení, a visia im nohy z barovej stoličky. Ale aj vysokí a statní ľudia majú svoje trable. V lietadle si nemajú kam dať nohy, v každých gatiach vyzerajú ako Vašek Havel a v spacáku sa cítia ako v sarkofágu. 

big agnes spacak
zdroj: wilderoben.com

Našťastie, v Big Agnes na veľkých ľudí myslia. Navrhli pre nich sériu veľkorysých kempingových spacákov Echo Park. Lebo najhoršie čo vôbec môže byť, je cítiť sa stiesnene na širokej pláni v lone prírody. Tam sa predsa musíš cítiť slobodne a je jedno, akej si veľkosti alebo koľko miesta potrebuješ na svoje spánkové pozície. Ako tá pláň, tak aj tento spacák je nesmierne široký. V Big Agnes nešetrili materiálom: v oblasti ramien má obvod až 203 cm a smerom k nohám sa zužuje na 160 cm. Tento spacák je určený pre ľudí, ktorí majú okolo seba radi priestor a chcú sa vyspať pohodlne.

Echo Park je ideálny spacák na autokemping alebo base camp. Nepatrí k tým najľahším, zato má fajnovú hrejivú výplň a je superpohodlný. Oplýva všetkými vychytávkami, ktoré by si od spacáku mohol chcieť. Big Agnes má patent na to, ako spojiť spacák s karimatkou, prichytiť vankúš dovnútra kapucne, alebo pomocou obvodových zipsov premeniť spacák na veľkú mäkkú prikrývku na dlhý večer pri ohni. Poteší aj vnútorné vrecúško na mobil.

spacák big agnes
Kráľovská posteľ uprostred divočiny (zdroj: wilderoben.com)

Syntetická výplň FireLine™MAX z  dielne Big Agnes je povestná výhrevnosťou a priedušnosťou. Výhodou syntetických materiálov oproti organickým je, že syntetické sú oveľa menej náročné na údržbu, znesú hrubšie zaobchádzanie a nevadí im ani vlhkosť. Syntetický spacák sa dá prať v práčke a izoluje aj mokrý, čo oceníš predovšetkým pri spaní pod širákom.

Takže čo dostaneš, keď si vyberieš Echo Park spacák od Big Agnes? Extrémne priestranný a komfortný multifunkčný trojsezónny spacák, konvertovateľný na múmiový alebo dekový podľa potreby. A ak si myslíš, že so superlatívmi preháňame, tak to ani náhodou! Ver tomu, chcel by si byť Big Agnes crew a čítať si užívateľské recenzie. Potom sa už len potľapkať po pleci a s radosťou pokračovať vo vylaďovaní ďalších kempingových produktov. Aby čo najviac ľudí mohlo objavovať voľnosť a čaro divočiny a pritom spať ako v bavlnke. 

big agnes
V teple od súmraku do úsvitu (zdroj: wilderoben.com)

Spacák Echo Park sa vo wilderoben predáva v troch variantách označených ako 0°/20°/30° (nezabudni, že Farenheita).

P.S.: Ak chceš to isté, len v páperovom, checkni sériu Diamond Park 😉

Využite koniec leta a začiatok jesene na to, aby ste si spravili radosť

25.09.2021

Na konci leta vás rozhodne nemusí chytať úzkosť. Užiť si posledné teplé a dlhé dni si môžete aj po začiatku školského roka a konci hlavnej dovolenkovej sezóny. Ako si teda naplno užiť začiatok jesene a vyhnúť sa negatívnym pocitom zo skracujúcich sa a chladnejších dní? Dovolenka po letnej sezóne? Využite ju na jachting! Ak ste si dovolenku [...]

Hľadáte spôsoby, ako vylepšiť web? Na toto netreba v roku 2021 zabudnúť!

24.09.2021

Rovnako ako v akomkoľvek inom segmente, aj webové stránky podliehajú určitým trendom. Používatelia internetu sú čoraz náročnejší na prehľadnosť webu, rýchlosť načítania jednotlivých stránok, či rýchlu dostupnosť zákazníckej podpory. Ak chcete so svojím webom držať krok aj v roku 2021, použitie týchto troch prvkov by ste mali určite zvážiť. [...]

Web development nie je iba o kódovaní: cesta ku kvalitnému webu si vyžaduje veľa úsilia

23.09.2021

Vývoj webových stránok zahŕňa celkom pestrý súbor činností presahujúcich z rôznych iných odvetví, ako je grafika, UX či tvorba obsahu. Neplatí teda, že web development je nutne len o kódovaní. Zamerali sme sa na základné princípy moderných webov a ich súčastí. Kým jednoduchú prezentačnú webstránku si dnes vďaka rôznym službám doslova [...]

Vladimir Putin

Putin: Výsledky volieb svedčia o tom, že sa v Rusku rozvíja demokracia

25.09.2021 20:00

Ruský prezident tiež zdôraznil, že právomoci Dumy sa zmenili, keďže prišlo k zmene ruskej ústavy.

Richard Strapko

Šéf VšZP Strapko: Poisťovne by sa nemali predháňať v benefitoch

25.09.2021 19:15

Generálny riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne Richard Strapko hovorí, že sa mu podarilo zastabilizovať odliv poistencov, no zmeny idú pomaly a je to „ako otáčať loď“.

Polícia / NAKA / Kukláč /

Podnikateľa Štefana Žigu vzali do väzby z kolúznych a preventívnych dôvodov

25.09.2021 19:04

Rozhodnutie nie je právoplatné, obvinený podal proti nemu sťažnosť, o ktorej rozhodne Najvyšší súd.

Taliban

Taliban na hlavnom námestí v Heráte zavesil na žeriav mŕtve telo

25.09.2021 17:33

Taliban krátko predtým oznámil, že v Afganistane zavedie opäť tvrdé tresty vrátane popráv či odsekávania rúk.

blogger

Na stránke news.blog.pravda.sk nájdete čerstvejšie informácie o veciach ktoré vás môžu zaujať, prekvapiť alebo dokonca ovplyvniť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 135
Celková čítanosť: 115701x
Priemerná čítanosť článkov: 857x

Autor blogu