Založ si blog

Jedna bunda na celú misiu

Nano Air, už ten názov evokuje niečo jemné a ľahké. V kolekcii Nano Air od Patagonie rozhodne nájdeš tie najľahšie bundy s aktívnou izoláciou, aké si len vieš predstaviť. Ľahučký vankúšikový feeling ťa tak príjemne prekvapí, až sa pristihneš, že ju chceš nosiť úplne všade. A to pokojne môžeš. Dokonca aj profi testeri sa vyjadrili, že ak by si mali vybrať len jednu bundu na každodenné nosenie a zároveň outdoorové aktivity, bola by to Nano Air. 

Čím je táto bunda taká výnimočná? Teda okrem spomínaného bezkonkurenčného komfortu? OK, nevyberáš si pyžamo – v Patagonii ide predovšetkým o funkčnosť.  Nano Air rozvírila vody na trhu s outdoor vybavením hlavne svojou aktívnou izoláciou a nakopla nové trendy v zaužívanom spôsobe obliekania sa na hory. Primárnym cieľom aktívnej izolácie FullRange je, aby bol človek v optimálnej teplote pri intenzívnom pohybe v chladnom počasí a zároveň, aby si nemusel okamžite navliekať ďalšie vrstvy, keď zastaví. Nano Air bunda je úplne najlepší kamoš do premenlivých podmienok a na tzv. stop-and-go aktivity, ako turistika, lezenie, cyklistika či skialp. Celoročne ju využiješ pri kempovaní a vďaka jej pohodlnosti v nej môžeš aj spať, keď nad ránom už dobre prituhuje. 

bunda patagonia
Mäkká a pohodlná podšívka (zdroj: wilderoben.com)

Povrchová úprava DWR znamená, že bunda Patagonia znesie ľahké až mierne zrážky. Patagoniou patentovaná syntetická výplň nenasaje vodu ako páperie, takže ani pri navlhnutí nestráca svoje izolačné vlastnosti. Výplň hreje, no vonkajší materiál je vysoko priedušný a dobre odvádza nadbytočné teplo pri výkone. To v konečnom dôsledku znamená, že namiesto striedania viacerých vrstiev ti bude stačiť táto jedna. Jedine pri silnom vetre alebo fakt dlhých prestojoch treba navrch hodiť nejakú ľahkú neprefúkavú vrstvu a si zase v teplúčku. 

patagonia bunda
Premenlivé teploty ťa pri jarnej turistike nezaskočia (zdroj: wilderoben.com)

Ak ti jej kvality zaimponovali, nájdeš svoju vyvolenú aj s Fair Trade certifikátom a doživotnou zárukou na wilderoben.com

Vieme, kde nájdete obklady a dlažby, do ktorých sa hneď zamilujete

29.07.2021

Zariaďujete interiér alebo si zveľaďujete okolie domu a hľadáte tie správne obklady a dlažbu? V širokej ponuke sa môžete ľahko stratiť. Neprechádzajte katalógy, ale radšej sa príďte o kvalite presvedčiť osobne. Presne tak si totiž vyberiete to najlepšie a sme presvedčení, že obklady a dlažby od ProCeram si získajú aj vás! Materiál vyberajte s rozumom [...]

Seborea vie potrápiť, pomôcť môže napríklad aj železo

27.07.2021

Seborea je skrátený termín, ktorý sa používa na označenie seboroickej dermatitídy – dermatitis seborrhoica. Je o chronické ochorenie kože, ktoré však nie je infekčné a neprenáša sa z človeka na človeka. Presné príčiny vzniku tohto ochorenia nie sú známe, pričom sa vyskytuje aj u pomerne širokej skupiny ľudí. Seborea sa prejavuje nepríjemne vyzerajúcimi šupinkami [...]

Záleží vám na hygiene? Toto sú tie najšpinavšie miesta na toaletách!

26.07.2021

Patríte medzi tých, ktorým nie je ľahostajná hygiena a striasa vás pri pocite, že by ste si nemali kde umyť a vysušiť ruky? Nie ste rozhodne sami. V tomto smere ale môže byť návšteva verejne prístupných toaliet hotovým strašiakom. Zamerali sme sa na miesta, ktoré patria v prípade verejne prístupných toaliet medzi tie najznečistenejšie. [...]

protest proti zvýhodňovaniu očkovaných, Prezidentský palác

Protest pri Prezidentskom paláci pokračuje. Polícia tvrdí, že prijala opatrenia

30.07.2021 10:59

Bratislavská polícia podľa vlastných slov prijala adekvátne opatrenia a v prípade narušenia verejného poriadku je pripravená v zmysle zákona zasiahnuť.

Letná akadémia, Luník IX

Deti z Luníka dali prednosť učeniu

30.07.2021 10:19

Doobeda programujú roboty z lega, skúmajú rôzne technológie a poobede sa vzdelávajú na rôznych prednáškach.

test, testovanie, Covid, antigén, trnavská cesta 37, autobus cestov

Laboratóriá odhalili 44 infikovaných, obete nepribudli

30.07.2021 10:15, aktualizované: 11:11

Počet hospitalizovaných klesol o dvoch, v nemocniciach je v súvislosti s koronavírusom 81 ľudí.

Vražda novinárky Malta

Malta musí niesť zodpovednosť za smrť novinárky

30.07.2021 09:46

Vyplýva to z nezávislého vyšetrovania jej zabitia. Daphne Caruanovú Galiziovú zabila 16. októbra 2017 bomba nastražená v aute.

blogger

Na stránke news.blog.pravda.sk nájdete čerstvejšie informácie o veciach ktoré vás môžu zaujať, prekvapiť alebo dokonca ovplyvniť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 100
Celková čítanosť: 76170x
Priemerná čítanosť článkov: 762x

Autor blogu