Založ si blog

Nepodceňujte online prostredie a získavajte klientov ešte efektívnejšie

Aktuálne obmedzenia naplno odhalili to, aké dôležité je byť dnes online. Už to nie sú iba prázdne frázy, ale skutočné odzrkadlenie reality, kedy sa z online stal plnohodnotný a často aj jediný kanál, ako poskytnúť službu alebo predať tovar. Vaše pôsobenie online by ste teda nemali už viac podceňovať, a to bez ohľadu na to, v akom segmente pôsobíte.

Základom je kvalitný web

Nech už predávate akýkoľvek tovar alebo poskytujete akékoľvek služby, absolútnym základom by mal byť pre vás kvalitný web. Rozhodne však nie taký, ktorý ste sa pred pár rokmi rozhodli zrealizovať z nutnosti. Webové stránky sú často prvým kontaktom, ktorý s vami váš potenciálny klient má, a v tomto prípade rozhodujú aj tie najmenšie detaily. Nájsť si vašu potenciálnu konkurenciu je dnes záležitosťou niekoľkých kliknutí a preto by ste mali mať web, na ktorý sa môžete maximálne spoľahnúť.

Ako by mal vyzerať ideálny web? Na túto zdanlivo jednoduchú otázku však neexistuje jediná univerzálna odpoveď. V prvom rade záleží od toho, v akom segmente pôsobíte, čo vaši potenciálny zákazníci hľadajú a ako im môžete svoj tovar či služby poskytnúť. Vždy je teda potrebné vychádzať z vášho biznis plánu, zabehnutých postupov a k tomu pridať niečo nové, čo návštevníkov vášho webu premení na platiacich zákazníkov.

Tvorba webových stránok modernewebstranky.sk

Základom vášho online pôsobenia je preto kvalitný web, ktorý návštevníka neodradí, naláka ho a zároveň mu poskytne všetky potrebné informácie. Nejde to však automaticky, tvorba webstránky si vyžaduje nielen technické znalosti a skúsenosti, ale aj pochopenie vášho biznisu. Práve to je cieľom spoločnosti Modernewebstranky.sk, vytvoriť web, ktorý dlhodobo prináša výsledky a nie je iba vytvorený na základe akejsi „nutnosti“.

Kvalitný web musí byť nielen pekný, ale aj funkčný

Dizajn webu je veľmi dôležitý, no rovnako dôležitá je aj jeho funkčnosť, obsah a technické vlastnosti, ako je napríklad rýchlosť načítania jednotlivých podstránok.

Keďže najlepšie sa vysvetľuje na príkladoch, pripravili sme si pre vás príklad nového funkčného webu pre pohybové štúdio. Nájdete na ňom nielen kontaktné údaje a tipy na rôzne cvičenia, ale aj prepojenie s rezervačným systémom. Čo to znamená v praxi? Online rezervačný systém pre pohybové štúdio je integrované so samotným webom a tak si každý záujemca môže svoj termín na cvičení rovno zarezervovať. Bez toho, aby musel niekam volať a zložito si zisťovať všetky potrebné údaje.

Online rezervačný systém calendiari.sk

Cez widget rezervačného systému si môže jednoducho vybrať z aktuálne voľných termínov a zvyšok už je len otázkou niekoľkých kliknutí. Za celú rezerváciu, resp. konkrétne cvičenie je navyše možné zaplatiť online. Čo je však najlepšie, takéto využitie online rezervačného systému nie je ani zložité a ani drahé, sami sa napokon môžete presvedčiť, aký prínos má online rezervačný systém Calendiari.

Ako vyzerá cesta k vášmu webu?

Môžete mať ten najlepšie vybavený a prepracovaný web, no ak ho vaši potencionálni klienti nenájdu, pre vaše podnikanie nebude mať prakticky žiadny prínos. Už pri tvorbe webu sa treba zamyslieť nad tým, z akých zdrojov naň budú prichádzať návštevníci.

Samozrejme, tým najlepším zdrojom býva spravidla neplatená návštevnosť, ktorá pochádza z organického vyhľadávania a v tomto smere je riešením SEO optimalizácia. Ide o dlhodobú investíciu, ktorá vám ale do budúcnosti môže priniesť množstvo návštevníkov bez toho, aby ste sa za kliknutia na váš web museli akokoľvek platiť. Získajte prehľad o seo optimalizácia cena a presvedčte sa, že nejde o položku, ktorú by ste nezvládli.

seo-optimalizacia
Seo optimalizácia seo-optimalizacia.eu

Dajte si záležať na tom, ako vyzerá „cesta k vášmu webu“ a či sa váš web zobrazuje na popredných pozíciách vo vyhľadávaní v prípade zadania relevantných výrazov. Ak si v tomto smere neviete dať rady, Adamovic SEO je pre dohľadateľnosť a prirodzenú propagáciu vášho webu tým správnym riešením.


Zdroj: calendiari.com, modernewebstranky.sk, seo-optimalizacia.eu, pixabay.com

Čo darovať najlepšej kamarátke na narodeniny?

29.03.2023

Každý z nás má aspoň jedného priateľa – niekoho, s kým trávime čas, kto nás pozná lepšie ako ostatní a na koho sa môžeme vždy spoľahnúť. Hovorí sa, že priatelia sú rodina, ktorú si vyberáme. Najlepšia kamarátka stojí pri nás bez ohľadu na to, čo nás v živote postretne. Povzbudzuje nás, toleruje naše nedostatky a prijíma nás také aké sme. Toto všetko by [...]

Čo potrebujú stavebné firmy pre vybavenie Freistellung a vrátanie zrážkovej dane v Nemecku?

27.03.2023

Ste stavebná firma či živnostník a budete pracovať v Nemecku na stavbe? Vysiela vás stavebná firma do Nemecka ako živnostníka? Vybavte si Freistellung a neprichádzajte zbytočne o vaše peniaze. Využite služby profesionálnych spoločností, ktoré sa špecializujú na vybavenie Freistellung i vrátenie zrážkovej dane v Nemecku. Čo je Freistellung? Potvrdenie Freistellung alebo [...]

Voľnočasové aktivity, pri ktorých nebudete nudiť

25.03.2023

Zdá sa, že voľného času je stále menej a menej – hodiny v práci sa predlžujú a po príchode domov nás často čakajú ďalšie povinnosti. A keď už konečne získame pár hodín pre seba, svoju rodinu a priateľov, často nevieme, ako ich využiť. Nevracajte sa stále k tým istým činnostiam a osviežte svoj voľný čas nasledovnými aktivitami: Fotografický workshop [...]

NRSR, budova, parlament, história, stavba

Poslanci neschválili novelu Trestného poriadku

29.03.2023 18:28

Prokurátor tak nezíska právomoc dočasne umiestniť nepríčetného obvineného do zdravotníckeho zariadenia.

Nord stream objekt

Dánske úrady vyzdvihli 'záhadný' objekt od plynovodu Nord Stream 2

29.03.2023 17:50

Objekt sa javí ako námorná dymová bója a nepredstavuje bezpečnostné riziko.

adam puškár, daniel tupý

Beluský: NBÚ nezlyhal v prípade previerky pre Puškára, obvineného z vraždy Tupého

29.03.2023 17:20, aktualizované: 18:50

Predseda parlamentného osobitného kontrolného výboru na kontrolu činnosti NBÚ Beluský o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí výboru.

Vladimir Putin

Putin pripustil, že západné sankcie môžu mať na Rusko negatívny dopad

29.03.2023 16:28

Predtým Putin tvrdil, že Moskva sa sankciám prispôsobuje.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 332
Celková čítanosť: 449810x
Priemerná čítanosť článkov: 1355x

Autor blogu