Založ si blog

Nepodceňujte online prostredie a získavajte klientov ešte efektívnejšie

Aktuálne obmedzenia naplno odhalili to, aké dôležité je byť dnes online. Už to nie sú iba prázdne frázy, ale skutočné odzrkadlenie reality, kedy sa z online stal plnohodnotný a často aj jediný kanál, ako poskytnúť službu alebo predať tovar. Vaše pôsobenie online by ste teda nemali už viac podceňovať, a to bez ohľadu na to, v akom segmente pôsobíte.

Základom je kvalitný web

Nech už predávate akýkoľvek tovar alebo poskytujete akékoľvek služby, absolútnym základom by mal byť pre vás kvalitný web. Rozhodne však nie taký, ktorý ste sa pred pár rokmi rozhodli zrealizovať z nutnosti. Webové stránky sú často prvým kontaktom, ktorý s vami váš potenciálny klient má, a v tomto prípade rozhodujú aj tie najmenšie detaily. Nájsť si vašu potenciálnu konkurenciu je dnes záležitosťou niekoľkých kliknutí a preto by ste mali mať web, na ktorý sa môžete maximálne spoľahnúť.

Ako by mal vyzerať ideálny web? Na túto zdanlivo jednoduchú otázku však neexistuje jediná univerzálna odpoveď. V prvom rade záleží od toho, v akom segmente pôsobíte, čo vaši potenciálny zákazníci hľadajú a ako im môžete svoj tovar či služby poskytnúť. Vždy je teda potrebné vychádzať z vášho biznis plánu, zabehnutých postupov a k tomu pridať niečo nové, čo návštevníkov vášho webu premení na platiacich zákazníkov.

Tvorba webových stránok modernewebstranky.sk

Základom vášho online pôsobenia je preto kvalitný web, ktorý návštevníka neodradí, naláka ho a zároveň mu poskytne všetky potrebné informácie. Nejde to však automaticky, tvorba webstránky si vyžaduje nielen technické znalosti a skúsenosti, ale aj pochopenie vášho biznisu. Práve to je cieľom spoločnosti Modernewebstranky.sk, vytvoriť web, ktorý dlhodobo prináša výsledky a nie je iba vytvorený na základe akejsi „nutnosti“.

Kvalitný web musí byť nielen pekný, ale aj funkčný

Dizajn webu je veľmi dôležitý, no rovnako dôležitá je aj jeho funkčnosť, obsah a technické vlastnosti, ako je napríklad rýchlosť načítania jednotlivých podstránok.

Keďže najlepšie sa vysvetľuje na príkladoch, pripravili sme si pre vás príklad nového funkčného webu pre pohybové štúdio. Nájdete na ňom nielen kontaktné údaje a tipy na rôzne cvičenia, ale aj prepojenie s rezervačným systémom. Čo to znamená v praxi? Online rezervačný systém pre pohybové štúdio je integrované so samotným webom a tak si každý záujemca môže svoj termín na cvičení rovno zarezervovať. Bez toho, aby musel niekam volať a zložito si zisťovať všetky potrebné údaje.

Online rezervačný systém calendiari.sk

Cez widget rezervačného systému si môže jednoducho vybrať z aktuálne voľných termínov a zvyšok už je len otázkou niekoľkých kliknutí. Za celú rezerváciu, resp. konkrétne cvičenie je navyše možné zaplatiť online. Čo je však najlepšie, takéto využitie online rezervačného systému nie je ani zložité a ani drahé, sami sa napokon môžete presvedčiť, aký prínos má online rezervačný systém Calendiari.

Ako vyzerá cesta k vášmu webu?

Môžete mať ten najlepšie vybavený a prepracovaný web, no ak ho vaši potencionálni klienti nenájdu, pre vaše podnikanie nebude mať prakticky žiadny prínos. Už pri tvorbe webu sa treba zamyslieť nad tým, z akých zdrojov naň budú prichádzať návštevníci.

Samozrejme, tým najlepším zdrojom býva spravidla neplatená návštevnosť, ktorá pochádza z organického vyhľadávania a v tomto smere je riešením SEO optimalizácia. Ide o dlhodobú investíciu, ktorá vám ale do budúcnosti môže priniesť množstvo návštevníkov bez toho, aby ste sa za kliknutia na váš web museli akokoľvek platiť. Získajte prehľad o seo optimalizácia cena a presvedčte sa, že nejde o položku, ktorú by ste nezvládli.

seo-optimalizacia
Seo optimalizácia seo-optimalizacia.eu

Dajte si záležať na tom, ako vyzerá „cesta k vášmu webu“ a či sa váš web zobrazuje na popredných pozíciách vo vyhľadávaní v prípade zadania relevantných výrazov. Ak si v tomto smere neviete dať rady, Adamovic SEO je pre dohľadateľnosť a prirodzenú propagáciu vášho webu tým správnym riešením.


Zdroj: calendiari.com, modernewebstranky.sk, seo-optimalizacia.eu, pixabay.com

Poznáte tieto moderné spôsoby stravovania a dôvody ich popularity?

16.05.2021

Zdravie máme iba jedno a ak patríte medzi ľudí, ktorým na ňom naozaj záleží, mali by ste tomu prispôsobiť aj svoje stravovanie. Obsah jedálnička v skutočnosti zohráva veľmi dôležitú úlohu a čo je pozitívne, stále viac ľudí sa ho snaží zodpovedne zostaviť. Odklon od fast foodov, nezdravých a ťažkých jedál môže vášmu zdraviu len pomôcť. [...]

Máte web, o ktorom nikto nevie? Zistite, ako ho zviditeľniť!

15.05.2021

Spustili ste nový web, očami hypnotizujete štatistiky návštevnosti a napriek tomu naň nikto nechodí? Treba si uvedomiť, že spustením webu práca nekončí ale naopak, začína systematická snaha o zviditeľňovanie webu, budovanie návštevnosti a dolaďovanie jeho funkcionalít. Zhrnuli sme pre vás niekoľko tipov, ktorej návštevnosti vášho webu určite pomôže. Existuje [...]

Rekonštrukcia starej garáže: od podlahy až po strechu

14.05.2021

Nebolo vždy zvykom, aby bola garáž súčasťou domu. Častým výsledkom pristavovania sú samostatne stojace a nezateplené garáže. Problém však nastáva, ak dôjde k rekonštrukcii domu a samotnej garáži sa už nevenuje žiadna pozornosť. Napokon, kvôli havarijnému stavu sa stará garáž stane akurát tak skladiskom pre nepotrebné veci bez toho, aby plnila svoj [...]

Sergej Lavrov

Lavrov varoval západné krajiny, aby si nerobili nároky na Arktídu

17.05.2021 21:43

V dôsledku klimatických zmien je Arktída čoraz prístupnejšou a pre jej strategickú pozíciu, námorne trasy ako aj prírodné zdroje vzbudzuje čoraz väčší záujem štátov vrátane USA a Číny.

zbraň, vražda, zločin, pištoľ

Guvernér Južnej Karolíny podpísal zákon schvaľujúci popravu zastrelením

17.05.2021 21:23

Od väzenských úradov legislatíva po novom vyžaduje, aby používali elektrické kreslo alebo popravu zastrelením v prípade, že nie je dostupná smrtiaca injekcia.

Mária Kolíková

Kolíková pri počte obvinených v kolúznej väzbe nehovorí celkom pravdu

17.05.2021 19:14

Ministerka spravodlivosti interpretuje snahu opozície a koaličného hnutia Sme rodina o zmenu kolúznej väzby ako falošne motivovanú. Vraj sa len snažia dostať z väzníc svojich nominantov.

Marihuana

OĽaNO je za úpravu trestov za marihuanu, o podobe novely chce diskutovať

17.05.2021 18:51

Poslanci zároveň pripomenuli, že v hnutí prísne dbajú na to, aby spravodlivejšie nastavenie trestov neznamenalo uvoľnenie drogovej politiky, prípadne zvýšenie ich predaja.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 23593x
Priemerná čítanosť článkov: 715x

Autor blogu