Založ si blog

Oplatí sa vám založenie e-shopu pri poskytovaní služieb? V niektorých prípadoch určite áno

Za uplynulé desaťročie sa počet e-shopov na Slovensku znásobil a online nakupovanie už dnes nie je ničím výnimočným. Založiť si dnes e-shop môže prakticky každý a pre mnohé zabehnuté firmy ide o veľmi zaujímavé spestrenie podnikateľskej činnosti. Zistite, či sa oplatí mať e-shop vtedy, ak poskytujete v prvom rade služby a kedy sa radšej sústrediť výlučne na remeslo.

Ako sa dostať k e-shopu?

Mať e-shop dnes vôbec nie je ťažko dosiahnuteľnou métou, ktorá by si vyžadovala veľké investície. Samozrejme, všetko si treba dobre premyslieť, tvorba e-shopu rozhodne nie je záležitosťou, ktorú by ste svojpomocne zvládli za jedno popoludnie. Ide o celú sériu činností, na ktoré treba mať nielen vedomosti, ale aj skúsenosti. Tvorbu e-shopu by ste preto určite mali zveriť odborníkom, prečo?

Ak sa rozhodnete pre tvorbu e-shopu od profesionálov budete mať istotu, že finálne riešenie bude presne vyhovovať vašim potrebám. Každý segment trhu a každý predajca je totiž iný. Celý nákupný proces je potrebné v čo najväčšej miere prispôsobiť nielen vašej cieľovej skupine, ale aj produktom, ktoré budete predávať. V každom prípade je rozdiel predávať pneumatiky, šperky alebo elektroniku a tomu by mal byť prispôsobený aj váš nový e-shop.

Tvorba eshopu na mieru modernewebstranky.sk

Moderný e-shop môžete mať aj vy a vôbec vás to nemusí stáť vaše celoročné úspory. Presvedčí vás o tom aj ponuka spoločnosti Modernewebstranky.sk

E-shop aj pre kreatívne bytosti

Internetový obchod zďaleka nemusí byť iba o predaji produktov, ktoré ste predtým kúpili od svojho dodávateľa. Dostatok vyžitia môže ponúkať aj kreatívnym osobám, ktoré by si radi vytvorili produkt presne na mieru. E-shop tak môže slúžiť aj ako spôsob objednania produktov, ktoré sú upravené podľa individuálnej požiadavky zákazníka.

Zadať si vlastnú grafiku alebo fotografiu, vybrať si darčekový predmet a všetko spojiť do originálneho výrobku na pár klikov znie ako celkom dobrý nápad, najmä ak hľadáte niečo originálne a neopozerané. Takto môže fungovať aj e-shop na vytvorenie fotoknihy, kde si sami vyberiete fotografie a ich usporiadanie. Fotokniha tak bude presne vyzerať podľa vašich predstáv. Skvelým príkladom toho, ako funguje e-shop na vytvorenie fotoknihy je Blumi.photo.

vytvorenie fotoknihy
Vytvorenie fotoknihy podľa vašich predstáv blumi.photo

Nemusíte tak nechávať vaše foto-spomienky iba v počítači, ale môžete s nimi vytvoriť jedinečnú knihu pre vás a vašich blízkych.

E-shop pre pneuservis?

Možno to poznáte, hľadáte pneuservis Bratislava cena, aby ste pre svoje auto zabezpečili prezutie pneumatík čo najrýchlejšie a najvýhodnejšie. Dostanete sa na neprehľadnú stránku, kde máte problém nájsť hoci aj telefónne číslo a tak z webu znechutene odídete a hľadáte ďalej.

Celé to ale môže vyzerať aj inak. Nájdete si cez vyhľadávač pneuservis vo vašom meste a osloví vás prehľadne spracovaný web s objednávkovým systémom, a presne tak by to už dnes malo vyzerať. Veľmi dobrým príkladom je Pneuservis Pneufol v Bratislave, kde sa viete na termín objednať pomocou niekoľkých kliknutí. 

pneuservis bratislava
Pneuservis Bratislava pneuservis-ba.sk

Založenie e-shopu sa oplatí aj firmám, ktoré primárne poskytujú služby. Jednoduchý e-shop je vhodný aj pre pneuservisy, tobôž ak chcú do predaja zaradiť pneumatiky, zliatinové disky či rôzne iné autodoplnky súvisiace s pneumatikami. Popri svojej hlavnej činnosti môžete vďaka e-shopu dosiahnuť veľmi zaujímavý profit.

E-shop pre remeselníkov?

Rozširovanie online služieb sa nevyhýba ani remeslám. Ak máte web a ponúkate napríklad maľovanie bytov v Bratislave, je dôležité, aby ste na ňom mali prehľadne uvedené všetky kontaktné informácie. Potešia aj fotografie z realizácií, referencie zákazníkov a aspoň orientačný cenník. V tomto smere platí, že e-shop by pre vašich návštevníkov mohol pôsobiť skôr rušivo a zmätočne vzhľadom na to, že pri maliarskych a natieračských prácach sa cena za zákazku určuje individuálne a na základe obhliadky. E-shop teda nie je vhodným rozšírením pre úplne všetky webové stránky.

malovanie bytov bratislava
Maľovanie bytov v Bratislave malovanielux.sk

Zdroj: modernewebstranky.sk pneuservis-ba.sk, malovanielux.sk, blumi.photo, pixabay.com

Ako vám pomôže Detralex na kŕčové žily?

25.11.2022

Keď sa vám na nohách objavia nepekné metličky, nemávnite len rukou. Zdanlivá kozmetická záležitosť sa časom môže premeniť na zdravotný problém. Existuje niekoľko možností, ako uľaviť od kŕčových žíl – pančuchy, Detralex či zmena stravy. Príčiny vzniku kŕčových žíl Zväčšené a zohýbané povrchové žily či modré hrčky a uzly sa najčastejšie tvoria na [...]

Chudnúť s polievkami? Ide to, ale treba si vedieť vybrať!

24.11.2022

Zhrozili ste sa pri pohľade váhu a rozhodli ste sa, že ešte do zimy musíte pár kilogramov zhodiť? Tak potom je najvyšší čas upraviť si jedálniček. Aby bolo vaše snaženie naozaj efektívne, mali by ste sa vyhnúť drastickým úpravám stravy a hladovaniu. Na druhej strane, pri chudnutí objavíte možno aj niečo nové – napríklad chutné polievky, ktoré sú pre diétne [...]

Ako sa najlepšie pripraviť na finančný audit

23.11.2022

Finančný audit môže byť stresujúcim obdobím pre každú firmu. Príprava a plánovanie však môžu pomôcť zabezpečiť hladký a úspešný priebeh. Audit je proces, pri ktorom sa skúmajú a overujú finančné záznamy spoločnosti s cieľom zabezpečiť ich presnosť a vernosť. Kroky na zabezpečenie úspešného auditu zahŕňajú: 1. Plánovanie auditu Plánovanie auditu môže [...]

tulene tuleň

Na pobrežie Kaspického mora vyplavilo až 1700 mŕtvych tuleňov

04.12.2022 22:15

Populácia týchto tuleňov klesla za posledné storočie o približne 90 percent, stávajú sa obeťami únikov ropy, pytliactva a nadmerného lovu.

Nehoda vozidla s nelegálnimi migrantmi

Pri tragickej nehode v Tornali vyhasli štyri životy

04.12.2022 21:20

K dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel došlo podvečer na ceste v Behynciach, časti Tornale.

vojaci ukrajinskí českí

Ukrajinskí vojaci už dorazili do Česka. Armáda im pomôže s výcvikom

04.12.2022 19:35

Podľa českej ministerky obrany je prioritou pomoc s výcvikom v záujme úspešného boja proti ruskému agresorovi.

Bratislava Vianočné Trhy Rozsvietenie Strom BAX

Hygienici upozorňujú, čo si všímať v stánkoch na vianočných trhoch

04.12.2022 19:05

Dôležitá je čistota pomôcok, vhodná ochrana vystavených nebalených pokrmov, či používanie jednorazových rukavíc.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 287
Celková čítanosť: 370172x
Priemerná čítanosť článkov: 1290x

Autor blogu