Založ si blog

Oplatí sa vám založenie e-shopu pri poskytovaní služieb? V niektorých prípadoch určite áno

Za uplynulé desaťročie sa počet e-shopov na Slovensku znásobil a online nakupovanie už dnes nie je ničím výnimočným. Založiť si dnes e-shop môže prakticky každý a pre mnohé zabehnuté firmy ide o veľmi zaujímavé spestrenie podnikateľskej činnosti. Zistite, či sa oplatí mať e-shop vtedy, ak poskytujete v prvom rade služby a kedy sa radšej sústrediť výlučne na remeslo.

Ako sa dostať k e-shopu?

Mať e-shop dnes vôbec nie je ťažko dosiahnuteľnou métou, ktorá by si vyžadovala veľké investície. Samozrejme, všetko si treba dobre premyslieť, tvorba e-shopu rozhodne nie je záležitosťou, ktorú by ste svojpomocne zvládli za jedno popoludnie. Ide o celú sériu činností, na ktoré treba mať nielen vedomosti, ale aj skúsenosti. Tvorbu e-shopu by ste preto určite mali zveriť odborníkom, prečo?

Ak sa rozhodnete pre tvorbu e-shopu od profesionálov budete mať istotu, že finálne riešenie bude presne vyhovovať vašim potrebám. Každý segment trhu a každý predajca je totiž iný. Celý nákupný proces je potrebné v čo najväčšej miere prispôsobiť nielen vašej cieľovej skupine, ale aj produktom, ktoré budete predávať. V každom prípade je rozdiel predávať pneumatiky, šperky alebo elektroniku a tomu by mal byť prispôsobený aj váš nový e-shop.

Tvorba eshopu na mieru modernewebstranky.sk

Moderný e-shop môžete mať aj vy a vôbec vás to nemusí stáť vaše celoročné úspory. Presvedčí vás o tom aj ponuka spoločnosti Modernewebstranky.sk

E-shop aj pre kreatívne bytosti

Internetový obchod zďaleka nemusí byť iba o predaji produktov, ktoré ste predtým kúpili od svojho dodávateľa. Dostatok vyžitia môže ponúkať aj kreatívnym osobám, ktoré by si radi vytvorili produkt presne na mieru. E-shop tak môže slúžiť aj ako spôsob objednania produktov, ktoré sú upravené podľa individuálnej požiadavky zákazníka.

Zadať si vlastnú grafiku alebo fotografiu, vybrať si darčekový predmet a všetko spojiť do originálneho výrobku na pár klikov znie ako celkom dobrý nápad, najmä ak hľadáte niečo originálne a neopozerané. Takto môže fungovať aj e-shop na vytvorenie fotoknihy, kde si sami vyberiete fotografie a ich usporiadanie. Fotokniha tak bude presne vyzerať podľa vašich predstáv. Skvelým príkladom toho, ako funguje e-shop na vytvorenie fotoknihy je Blumi.photo.

vytvorenie fotoknihy
Vytvorenie fotoknihy podľa vašich predstáv blumi.photo

Nemusíte tak nechávať vaše foto-spomienky iba v počítači, ale môžete s nimi vytvoriť jedinečnú knihu pre vás a vašich blízkych.

E-shop pre pneuservis?

Možno to poznáte, hľadáte pneuservis Bratislava cena, aby ste pre svoje auto zabezpečili prezutie pneumatík čo najrýchlejšie a najvýhodnejšie. Dostanete sa na neprehľadnú stránku, kde máte problém nájsť hoci aj telefónne číslo a tak z webu znechutene odídete a hľadáte ďalej.

Celé to ale môže vyzerať aj inak. Nájdete si cez vyhľadávač pneuservis vo vašom meste a osloví vás prehľadne spracovaný web s objednávkovým systémom, a presne tak by to už dnes malo vyzerať. Veľmi dobrým príkladom je Pneuservis Pneufol v Bratislave, kde sa viete na termín objednať pomocou niekoľkých kliknutí. 

pneuservis bratislava
Pneuservis Bratislava pneuservis-ba.sk

Založenie e-shopu sa oplatí aj firmám, ktoré primárne poskytujú služby. Jednoduchý e-shop je vhodný aj pre pneuservisy, tobôž ak chcú do predaja zaradiť pneumatiky, zliatinové disky či rôzne iné autodoplnky súvisiace s pneumatikami. Popri svojej hlavnej činnosti môžete vďaka e-shopu dosiahnuť veľmi zaujímavý profit.

E-shop pre remeselníkov?

Rozširovanie online služieb sa nevyhýba ani remeslám. Ak máte web a ponúkate napríklad maľovanie bytov v Bratislave, je dôležité, aby ste na ňom mali prehľadne uvedené všetky kontaktné informácie. Potešia aj fotografie z realizácií, referencie zákazníkov a aspoň orientačný cenník. V tomto smere platí, že e-shop by pre vašich návštevníkov mohol pôsobiť skôr rušivo a zmätočne vzhľadom na to, že pri maliarskych a natieračských prácach sa cena za zákazku určuje individuálne a na základe obhliadky. E-shop teda nie je vhodným rozšírením pre úplne všetky webové stránky.

malovanie bytov bratislava
Maľovanie bytov v Bratislave malovanielux.sk

Zdroj: modernewebstranky.sk pneuservis-ba.sk, malovanielux.sk, blumi.photo, pixabay.com

Čo zvážiť pri kúpe auta (pre laikov)

16.08.2022

Ak ste si nikdy nekupovali auto, môže byť ťažké zistiť, kde začať. Ako nájsť auto, ktoré bude presne vyhovovať vašim potrebám? Stačí sa riadiť nasledovnými krokmi. 1. Krok – Zhodnoťte svoje potreby Pre niektorých ľudí je dôležité, aby auto ukazovalo niečo o nich. Chcete vyzerať, že máte radi dobrodružstvá no zároveň je pre vás dôležitá bezpečnosť? V tom [...]

Posila do domácnosti na úklid: vybrat si firmu nebo hledat na vlastní pěst?

28.07.2022

Patříte mezi lidi, kterým úklid příliš nevoní, případně si na něj vedle jiných povinností neumí udělat čas? V tom případě je jednou z možností využití služeb profesionálního úklidu buď v podání firmy nebo jednotlivce. Poradíme, kterou možnost upřednostnit a co od těchto služeb můžete očekávat. Udělejte si pořádek ve svých očekáváních Prvním krokem, [...]

Úklid u dětí dá zabrat: takto ho zvládnete snáze

27.07.2022

Vařit, prát a při tom pečovat o děti. Denní rutina, kterou mnohé maminky znají a mají ji doslova jako práci na plný úvazek. Pokud patříte mezi ně, tak vám asi není třeba připomínat, jak se nejednou točí všechno jen kolem dětí. Zatímco řekněme čištění fasád Praha nebo velký jarní úklid zvládnete spolu s vaší polovičkou, běžný úklid zůstává často na [...]

Supermarket / Potraviny /

Britská sieť supermarketov Iceland začala predávať potraviny na splátky

17.08.2022 11:45

Reaguje tak na zhoršujúcu sa situáciu so životnými nákladmi.

Robert Fico

Smer podal trestné oznámenie pre podozrenie zo sabotáže ústavného zriadenia

17.08.2022 11:25

Podozrenie na sabotáž podľa šéfa Smeru Roberta Fica dokazujú nahrávky policajnej inšpekcie, v ktorých vyšetrovatelia NAKA rozoberali kroky voči príslušníčke inšpekcie Diane Santusovej.

QDMktkq TURBXy8y Yzg1Mj Fl MDAz MGRh Ym Ri NTY2NWE2Yjg3ODQ2MTE1My5qc GVnk ZUCz Qf QAMLD

Uhríkovi sa rozrastá hnutie. Najnovšie o pochybného policajta z Gorily

17.08.2022 11:00

Medzi novými členmi Republiky predstavili aj expolicajta Jána Rejdu, ktorý šéfoval Útvaru osobitného určenie, teda kukláčom. Spomína sa však aj v spise Gorila.

Biden

Biden podpísal zákon o klíme, zdravotnej starostlivosti a daniach

17.08.2022 10:07

Američania zvíťazili a špeciálne záujmy prehrali, povedal americký prezident počas podpisovania zákona.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 261
Celková čítanosť: 305289x
Priemerná čítanosť článkov: 1170x

Autor blogu