Založ si blog

Takmer dokonalá prAna

prana

Hovorí sa, že nikto nie je dokonalý. Iba vtedy, keď prijmeme svoju nedokonalosť, dovolíme si riskovať, robiť chyby a poučiť sa z nich, sa môžeme zmeniť a inšpirovať k zmene vo svete okolo nás.

V spoločnosti prAna nie sú dokonalí. Ale to ich nikdy nebrzdilo v snahe robiť to, čo je správne pre ľudí a planétu. To je ich krédo, s ktorým sa dá celkom zľahka stotožniť. 

Zažívať dobrodružstvá svojím vlastným jedinečným spôsobom a vyzerať pri tom dobre, to bolo v pozadí vzniku značky prAna. Ale rovnako dôležitý je rešpekt a zodpovednosť.

Úcta k planéte a ľuďom, ktorí ju zdieľajú, by mala byť v popredí každého rozhodnutia. Príroda nám toho poskytuje veľa a team značky prAna chce túto nekonečnú priazeň oplácať. To isté platí v sociálnej sfére: 

tí, ktorí vyrábajú oblečenie, by mali byť za svoju prácu a odbornosť spravodlivo platení. Udržateľnosť a štýl môžu a musia žiť spolu v harmónii. 

V prAna sa držia konceptu C4PC – Clothing for Positive Change. Podľa nich všetci máme moc pretvárať budúcnosť módy. To je dôvod, prečo venujú veľkú pozornosť celému výrobnému procesu a zabezpečujú, aby spĺňal vysoký štandard ekologických postupov. Ich dizajnérske a produktové tímy neúnavne pracujú na vytváraní látok, ktoré zlepšujú funkčné vlastnosti oblečenia, pozdvihujú štýl a zároveň zmenšujú vplyv na planétu. Používajú recyklovanú vlnu, organickú bavlnu a recyklovaný polyester, pričom do roku 2024 chcú dosiahnuť, aby 100% materiálov malo certifikát bluesign.

prana oblecenie
pre prAnu je dôležitý blízky vzťah k prírode

Pozreli sme sa aj na spokojnosť zákazníkov s produktami prAna, pretože environmentálna zodpovednosť nie je jediné kritérium. Na stránkach predajcov nájdeme priemerné hodnotenie 4,5 – 5 hviezdičiek. Najviac ľudia oceňujú ľahké a priedušné materiály, obzvlášť pri letnom oblečení. Ďalším bodom bolo, že oblečenie zodpovedá uvedenej veľkosti, dobre sedí a je veľmi príjemné na pokožku. Dobre sa nosí vnútri aj vonku, disponuje ochranným UV faktorom, ľahko sa čistí a rýchlo schne. Ich oblečenie je minimalistické, vysoko funkčné a vyrobené zo špičkových materiálov.

Keď sa pozriete na našu ponuku, nájdete tam športové topy a podprsenky, plavky, legíny, nohavice, tričká, šaty a košele. Niektoré z nich predstavujú základné neutrálne kúsky, ktoré môžete mať v šatníku roky a nikdy nevýjdu z módy, navyše sa dajú ľahko kombinovať. K takým patria napríklad obľúbené Bronson Pants alebo Kara Jean.

Legíny sú k dispozícii v klasickej či 3/4 dĺžke, prípadne s predĺženou manžetou s otvorom na pätu – stačí si vybrať tú najpohodlnejšiu. Dizajn  športových podprseniek je zase hravý, s výrezmi a rafinovaným viazaním. Na hodine jogy ťa v takej nikto neprehliadne, ale hlavne oceníš jej pružnosť, priliehavosť a výborné absporpčné vlastnosti.

prAna je pre všetky dobrodružné duše

Prezri si produkty prAna tu: https://wilderoben.com/sk/brands/prana-6


Zdroje: prana.com, www.honestbrandreviews.com

Ako funguje aviváž?

25.02.2024

Aviváže fungujú tak, že vlákna vášho oblečenia pokrývajú tenkou vrstvou chemických látok, zvyčajne známych ako kvartérne amóniové zlúčeniny. Táto vrstva znižuje trenie medzi vláknami, čo vedie k hladšej a jemnejšej štruktúre. Okrem toho často obsahujú látky, ktoré dodávajú oblečeniu hodvábny pocit, takže sa pohodlnejšie nosí. Ako alternatívu aviváže [...]

Osvetlite svoj život: Očarujúci svet sviečok

23.02.2024

Sviečky sú už po stáročia zdrojom svetla a tepla, pričom prekročili svoje praktické účely a stali sa symbolom pohodlia, relaxu a atmosféry. V dnešnom rýchlom svete, kde technológia často dominuje nášmu okoliu, môže jednoduché blikanie plameňa sviečky ponúknuť pokojný únik z reality. Pridajte sa k nám pri objavovaní očarujúceho sveta sviečok Giovani, pričom sa [...]

Kindergeld Deutschland – Kedy máte nárok na rodinné prídavky z Nemecka?

21.02.2024

Život a práca v Nemecku prináša pre Slovákov niekoľko sociálnych výhod. Nezanedbateľnou položkou je Kindergeld. Rodinné prídavky v Nemecku sú stanovené na 250 € mesačne na dieťa, čo predstavuje sumu 3 000 € ročne. Ak poberáte prídavky na dieťa na Slovensku, výsledná suma Kindergeld sa o ne upraví. Čo musíte spĺňať, aby ste mali nárok na nemecké rodinné [...]

Ivan Korčok, Peter Pellegrini

Prieskum: Pellegrini by v druhom kole prezidentských volieb porazil Korčoka

25.02.2024 13:55

Ak postúpia favoriti prezidentských volieb Pellegrini a Korčok do druhého kola, podľa aktuálneho prieskumu Focusu pre Markízu by vyhral šéf Hlasu.

Igor Matovič, Michal Šipoš, OĽaNO

Hnutie Slovensko čaká začiatkom marca snem aj k blížiacim sa voľbám

25.02.2024 13:39

Hnutie by si malo voliť členov predsedníctva a venovať sa aj blížiacim sa voľbám do Európskeho parlamentu a voľbám prezidenta.

Išikawa

Japonsko poskytne ďalšie miliardy jenov na obnovu po zemetrasení v prefektúre Išikawa

25.02.2024 13:37

Zemetrasenie s magnitúdou 7,5 na Nový rok zničila domy a infraštruktúru na polostrove Noto v prefektúre Išikawa na japonskom hlavnom ostrove Honšu.

holokaust, koncentračný tábor, Židia, fašizmus, kosti

Namíbia žiada od Nemecka, aby urýchlilo rokovania o odškodnení za genocídu

25.02.2024 13:20

Nemecko genocídu z koloniálnej éry uznalo, pričom krajine ponúklo financovanie rozvojových projektov v hodnote 1,1 miliardy eur.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk uploading.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 502
Celková čítanosť: 687904x
Priemerná čítanosť článkov: 1370x

Autor blogu