Založ si blog

Zle odtekajúcu vodu v drese netreba podceňovať

Pri fungovaní v domácnosti, firme či v akejkoľvek priemyselnej prevádzke, sa do dresu bežne dostávajú rôzne substancie a predmety, ktoré ho postupne zanášajú a upchávajú. Pravidelná údržba pomáha predchádzať celkovému znefunkčneniu potrubia alebo kanalizácie, niekedy sa však do nich dostanú aj také látky a predmety, ktoré priamo vedú k havárii vyžadujúcej si odborný zásah. Neklamným znakom upchávajúceho sa potrubia je pritom zle alebo pomaly odtekajúca voda, ktorá sa v ňom hromadí, aj keď len v malých množstvách. 

TIP:  Profesionálne krtkovanie v Trnave a okolí poskytuje spoločnosť AB Krtkovanie. Havária potrubia predstavuje situáciu, ktorú je potrebné riešiť okamžite a bez zbytočného odklad. Preto je dispečing firmy záujemcom a poškodeným k dispozícii non-stop po celý rok, a to aj vo sviatok a počas víkendových dní. 

Rýchly zásah

Či už sa jedná o upchaté potrubie, odtok, WC alebo inú poruchu na kanalizácii alebo potrubí, v každom z týchto prípadov je nevyhnutné konať okamžite, aby sa predišlo ešte väčším škodám. Bez funkčného vodovodu, WC a kanalizácie nemožno dobre existovať, takže aj preto je v každom z takýchto prípadov potrebnú realizovať rýchly zásah. Spoločnosť AB Krtkovanie poskytuje krtkovanie v Trnave a okolí, ako aj ďalších slovenských mestách, pričom krtkovacie služby vykonáva elektromechanickým strojom.

Krtkovanie ako prevencia

Táto metóda čistenia a frézovania potrubí je vysoko účinná pri odstraňovaní nánosov, vápencových usadenín a rôznych nežiaducich predmetov, ktoré sa dostali do potrubia alebo kanalizácie. Služby krtkovania však možno využiť aj ako prevenciu pred upchatím potrubia, a nielen v čase havárie. Takto možno efektívne predchádzať významným škodám na majetku a niekedy aj na zdraví. 

TIP: Viac informácií nájdu záujemcovia na tomto linku.


Foto: elements.envato.com

Praktický sprievodca: pripojky kanalizácie v domácnosti

29.09.2023

Pri kanalizácii v domácnosti ide o viac než len odtok vody. Je to o zachovaní hygieny, ochrane zdravia a životného prostredia. V tomto praktickom sprievodcovi sa dozviete, ako riadne pripojiť svoje kanalizačné zariadenia a udržať ich v dobrom stave. 1. Príprava na pripojky kanalizácie Materiály a nástroje Základným krokom pre pripojky kanalizácie je zabezpečiť si potrebné [...]

Návštevnosť vášho e-shopu rastie, no objednávky nepribúdajú? Toto môžu byť dôvody!

28.09.2023

Spustili ste s nadšením nový e-shop a aj napriek postupnému nárastu návštevnosti objednávky akosi nepribúdajú. Tento scenár je pomerne častý a týka sa dokonca aj zabehnutých e-shopov, ktorým akoby z ničoho nič rapídne poklesne počet objednávok. Príčin môže byť veľa a prísť na to, kde nastal problém môže byť pomerne zložité. Zamerali sme [...]

Čistenie kanalizácie – potrubie nepozná piatok ani sviatok

27.09.2023

Ach jaj, prečo zase neodteká voda? Pravidelne čistíte odtoky v domácnosti a voda aj tak zase neodteká. Možno nastal čas pre profesionálne čistenie kanalizácie. Machri z krtkovania vyriešia vaše problémy s upchatým potrubím 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Vladimir Putin, Trošev, vagnerovci, Jevkurov

Putin formuje nových bojovníkov. Rokoval s bývalým veliteľom vagnerovcov, ktorého Prigožin označoval za zradcu

29.09.2023 10:32

Putin rokoval s niekdajším členom vagnerovcov Andrejom Troševom. Vedenie Prigožinovych žoldnierov ho dávnejšie označilo za zradcu.

branisko, tunel, nehoda

Pre vážnu dopravnú nehodu je uzavretý tunel Branisko

29.09.2023 10:22

V tuneli došlo k čelnej zrážke dvoch osobných motorových vozidiel.

Švédsko, násilie, Uppsala

Švédsky premiér si po vlne násilia predvolal vedenie armády i polície: Budeme na gangy poľovať

29.09.2023 06:37

Švédsky premiér Ulf Kristersson si predvolal vedenie tamojšej armády i polície v snahe zastaviť vyčíňanie kriminálnych gangov

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 399
Celková čítanosť: 555714x
Priemerná čítanosť článkov: 1393x

Autor blogu