Založ si blog

Zle odtekajúcu vodu v drese netreba podceňovať

Pri fungovaní v domácnosti, firme či v akejkoľvek priemyselnej prevádzke, sa do dresu bežne dostávajú rôzne substancie a predmety, ktoré ho postupne zanášajú a upchávajú. Pravidelná údržba pomáha predchádzať celkovému znefunkčneniu potrubia alebo kanalizácie, niekedy sa však do nich dostanú aj také látky a predmety, ktoré priamo vedú k havárii vyžadujúcej si odborný zásah. Neklamným znakom upchávajúceho sa potrubia je pritom zle alebo pomaly odtekajúca voda, ktorá sa v ňom hromadí, aj keď len v malých množstvách. 

TIP:  Profesionálne krtkovanie v Trnave a okolí poskytuje spoločnosť AB Krtkovanie. Havária potrubia predstavuje situáciu, ktorú je potrebné riešiť okamžite a bez zbytočného odklad. Preto je dispečing firmy záujemcom a poškodeným k dispozícii non-stop po celý rok, a to aj vo sviatok a počas víkendových dní. 

Rýchly zásah

Či už sa jedná o upchaté potrubie, odtok, WC alebo inú poruchu na kanalizácii alebo potrubí, v každom z týchto prípadov je nevyhnutné konať okamžite, aby sa predišlo ešte väčším škodám. Bez funkčného vodovodu, WC a kanalizácie nemožno dobre existovať, takže aj preto je v každom z takýchto prípadov potrebnú realizovať rýchly zásah. Spoločnosť AB Krtkovanie poskytuje krtkovanie v Trnave a okolí, ako aj ďalších slovenských mestách, pričom krtkovacie služby vykonáva elektromechanickým strojom.

Krtkovanie ako prevencia

Táto metóda čistenia a frézovania potrubí je vysoko účinná pri odstraňovaní nánosov, vápencových usadenín a rôznych nežiaducich predmetov, ktoré sa dostali do potrubia alebo kanalizácie. Služby krtkovania však možno využiť aj ako prevenciu pred upchatím potrubia, a nielen v čase havárie. Takto možno efektívne predchádzať významným škodám na majetku a niekedy aj na zdraví. 

TIP: Viac informácií nájdu záujemcovia na tomto linku.


Foto: elements.envato.com

5 mýtov o Kindergeld, na ktoré hneď zabudnite

30.06.2024

Rodinné prídavky z Nemecka, takzvané Kindergeld, sú lákavou finančnou podporou pre slovenských rodičov, ktorí pracujú v Nemecku. Na druhej strane však koluje viacero nesprávnych informácií, ktoré odrádzajú od ich poberania. Pozrite sa na týchto 5 mýtov a ujasnite si, ako to v skutočnosti funguje.

3 jednoduché kroky, jak do svého domova vpustit letní atmosféru

25.06.2024

Vytoužené léto je konečně tady, což potvrzují i předpovědi počasí, které ukazují stále více dnů, kdy rtuť teploměru přesahuje 30 °C. Pokud se chcete připravit na všechna lákadla a radovánky, které nejteplejší období roku přináší, máte ještě čas se připravit a postarat se o to, aby váš domov naplnila letní atmosféra. Stačí pár drobných změn a [...]

Žiadate o rakúske prídavky? Nezabudnite na dôležité prílohy

24.06.2024

Slováci, ktorí pracujú v Rakúsku, môžu poberať rakúske rodinné prídavky. Vedeli ste, že prídavky na dieťa v Rakúsku je možné žiadať až 5 rokov spätne? K žiadosti sa prikladajú povinné prílohy, ktoré závisia od vašej životnej situácie. Určite ich nezabudnite priložiť, aby ste získali legálne prilepšenie pre vaše dieťa.

Just Stop Oil Protest

Britskí aktivisti si vypočuli bezprecedentný trest za nenásilný protest. Sudca: Ste fanatici

18.07.2024 20:32

Podľa prokurátorky Jocelyn Ledwardovej ekonomické náklady protestu dosiahli najmenej 770 000 libier.

Meloniová

Hanobenie tela. Novinárka si uťahovala z Meloniovej výšky, musí zaplatiť pokutu

18.07.2024 20:15

Právnik šéfky talianskej vlády uviedol, že premiérka akékoľvek odškodné venuje na charitu.

Drogová kriminalita / Drogy /

Pri kontrole okrem občianskeho predložil policajtom aj to, čo nemal. Skončil vo väzení

18.07.2024 18:11

Policajná hliadka spozorovala na Svetlej ulici dve osoby, jedna z nich sa podobala na osobu v pátraní.

SR Dubnica nad Váhom priemysel armáda ZŤS ZTS MO TNX

Kaliňák oživuje slovenský zbrojársky priemysel. Pomôcť má nová linka aj oprava F-16

18.07.2024 17:53

Slovensko má podľa Kaliňáka šancu so zbrojárskymi výrobkami preraziť vo svete.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk www.krtkovanie-nitra24.sk uploading.sk overenie-vozidiel.sk www.a-servislipka.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 545
Celková čítanosť: 796178x
Priemerná čítanosť článkov: 1461x

Autor blogu