Založ si blog

Kvalitné služby sú vždy o šikovných ľuďoch a nie je to len o samotnej práci

Ľudskosť je to, čo nás robí ľuďmi. Technológie nám pomáhajú a v mnohom nám uľahčujú každodenný život, ľudský faktor však vždy bude nenahraditeľný, a to bez ohľadu na to, či sa jedná o profesionálne alebo osobné vzťahy. Bohatstvo ukrývajúce sa v ľudskom kapitále si uvedomujú aj v spoločnosť A Servis Lipka, ktorá ponúka svojim klientom široký sortiment služieb v oblasti upratovania a čistenia.

cistenie okien vo vyske

Čistenie okien a fasád v rukách profesionálov

Dlhoročné skúsenosti s upratovacími a čistiacimi prácami v okolitých krajinách reprezentované pevným zázemím tejto firmy prinášajú jej zákazníkom garanciu vysokej kvality a profesionality. V portfóliu spoločnosti sa nachádzajú služby umývania okien, presklených plôch (mytí oken v Brně), čistenie fasád rodinných domov, panelákových budov, komerčných stavieb a iných budov, ako aj mnohé ďalšie služby patriace do tohto sektora. Profesionálne čistenie fasád je pritom zväčša vykonávané o väčších mestách, kde je vyššia koncentrácia prachu a nečistôt, v dôsledku ktorých sa tieto miesta častejšie zanášajú (čištění fasád v Prahe). 

čistenie okien

Profesionálny práce vo výškach

Skúsený tím profesionálov je k dispozícii aj pre záujemcov o čistenie okien a sklenených plôch vo výškach. Všetci pracovníci sú riadne vyškolení a disponujú kvalitnou profesionálnou technikou, vďaka čomu dosahujú poskytované služby špičkovú kvalitu. Aj činnosti tohto typu pritom ukazujú, že bez ľudského faktora nie je možné vykonávať mnohé aktivity. Ľudí však nepotrebujeme len na prácu, v prvom rade sú to úžasné bytosti plné kreativity a jeden druhého potrebujeme na sociálnu interakciu či už v práci alebo v súkromí. 

čistenie okien na výškových budovách

Ľudský prístup, otvorená komunikácia, transparentný jednanie, vzájomná úcta a rešpekt, to sú všetko základné ingrediencie, ktoré by nemali chýbať ani v žiadnom pracovnom vzťahu, pretože až prítomnosť týchto zložiek robí danú spoločnosť skutočným profesionálom s dôrazom na ľudský faktor. 


Foto: elements.envato.com

Trikrát „U“ – udržateľnejšie, unikátne a úžasné

03.10.2022

Nemecká značka kuchýň Nolte má za sebou viac ako 60 rokov skúseností a svojím konceptom výroby patrí medzi priekopníkov vo svojom obore. Spoločnosť založil Konrad Nolte a do dnešnej doby funguje ako rodinné podnikanie zamerané na kvalitu, dizajn a udržateľnosť. Základné princípy firmy vychádzajú z udržateľnosti prírodných zdrojov, čistoty vzduchu, [...]

Vlastné bývanie mimo mesta je trendom, ktorý preferuje stále viac Slovákov

29.09.2022

Udalosti z uplynulých rokov v mnohom zmenili naše pracovné možnosti a čoraz viac slovenských zamestnávateľov a zamestnancov využíva možnosti práce formou home office. Aj vďaka tomuto trendu preferujú mnohí z nás bývanie neďaleko väčších miest s dobrou dostupnosťou do mesta. Bohatú ponuku zaujímavých nehnuteľností v okrese Malacky prináša [...]

Taxi na letisko Schwechat s individuálnym prístupom

28.09.2022

Cestovanie bez hraníc dopĺňajú aj bezbariérové možnosti na letisku. Ako v týchto prípadoch postupovať? Nech už odlietate z akéhokoľvek letiska, bezpochyby očakávate nielen ústretový prístup zamestnancov, ale aj tak nastavenú prevádzku, aby poskytovala maximálny komfort až do momentu pristátia. Mnohé letiská dokážu splniť štandardné požiadavky cestujúcich [...]

Súdna mapa

Súdna mapa sa pre nepripravenosť odkladá

07.10.2022 11:37

Zameškané organizačné prípravy, podcenenie komunikácie a nejasný proces preraďovania sudcov spôsobili, že implementácia reformy sa odkladá o päť mesiacov.

Nobel

Nobelovu cenu za mier získali aktivisti z Bieloruska, Ruska a Ukrajiny

07.10.2022 11:15, aktualizované: 11:38

Oznámil to Nobelov výbor.

SR Bratislava súd Dušan D. tragédia návrh väzba BAX

Tragická nehoda na Zochovej: Prokurátor dúfa, že Krajský súd napokon Dědečka do väzby pošle

07.10.2022 10:30, aktualizované: 11:15

Dozorový prokurátor Juraj Chylo reagoval na prepustenie Dušana Dědečka na slobodu.

Afrika / Glóbus /

WHO varuje pred vysokým počtom samovrážd v Afrike

07.10.2022 10:30

Počet samovrážd na tomto kontinente je navyše o viac ako pätinu vyšší než inde.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 274
Celková čítanosť: 334667x
Priemerná čítanosť článkov: 1221x

Autor blogu