Založ si blog

Naše telo je naším dopravným prostriedkom po celý život

Zdravý životný štýl nie je len klišé. Ak sa chceme v našom tele dobre cítiť, musíme sa o neho náležite starať. Pozitívne myslenie, kreatívne tvorenie, pohyb a pobyt na čerstvom vzduchu sú spolu s vyváženou a zdravou stravou nevyhnutné ingredience do receptu na dlhý a zdravý život. Sme to, čo jeme a čo vkladáme do nášho organizmu. Voľba nášho jedálnička a výživových doplnkov je preto dôležitým kľúčom pre naše prosperovanie, celkový pocit pohody a dlhovekosť pri plnom zdraví. Zdravé potraviny nájdete aj v eshope mozli.sk, kde na vás čaká široký sortiment slaných aj sladkých výrobkov, produktov bez laktózy, vegan alebo BIO.

Zdravie na prvom mieste

Naše telo nás nosí po celý život a tak, ako to platí pri našom domove či automobile, aj o naše telo sa musíme riadne starať, aby dobre fungovalo a dlho vydržalo. Precíznym výberom zdravých potravín a výživových doplnkov dokážeme vytvoriť veľký rozdiel v celkovej kvalite nášho živote, ktorý je nielen dlhý, ale aj prežitý v plnom zdraví. V súčasnosti je už na trhu k dispozícii množstvo zdravých potravín a výživových doplnkov, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu nášho živote a udržiavať si dokonalé zdravie.

zdroj: elements.envato.com

Vyššia kvalita života 

Stres, choroby, zlé stravovanie, nedostatok dobrého spánku, to všetko sú faktory, ktoré zhoršujú kvalitu nášho života. Pri odstraňovaní týchto a ďalších faktorov, ktoré znižujú kvalitu nášho života nám pomáhajú nielen zdravé potraviny, ale aj mnohé prírodnú produkty, ako je CBD olej 5 %, ktorý je vďaka miernej koncentrácii dostupný aj pre začiatočníkov a deti. Joys of Spring od firmy H Drop naplní vaše telo radosťou, pričom 5 % Cannabidiol (CBD) obohatený o omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamín E jemne interaguje s vaším endokanabinoidným systémom a spoločne pomáha udržiavať dokonalú rovnováhou tela.

zdroj: elements.envato.com

Zdravie sa nedá kúpiť, ale dokážeme ho podporovať nákupom zdravých potravín a vhodnými výživovými doplnkami, ktoré nám pomáhajú spolu s ostatnými aktivitami udržiavať potrebnú telesnú homeostázu a zdravie. 

Naše telo je naším dopravným prostriedkom po celý náš život a investícia do starostlivosti o neho tak nikdy nie je vyhodenými peniazmi ani strateným časom.

Ako dosiahnuť, aby vám zákazníci platili rýchlejšie? Pomôže aj prehľadná faktúra!

03.07.2022

Dlhé čakanie na peniaze od klientov trápi mnohých podnikateľov. Na Slovensku dokonca nie je ničím nezvyčajným platiť faktúry aj niekoľko dní po splatnosti. Hoci tohto „zlozvyku“ sa zrejme nikdy nezbavíme, platobnú disciplínu klientov môžete zlepšiť aj prehľadnými faktúrami. Poradíme, čo by okrem povinných náležitostí mali faktúry obsahovať, aby klientov [...]

Pracovné overaly nie sú dôležité iba v zdravotníctve – kde si ešte nachádzajú využitie?

02.07.2022

Situácia súvisiaca s celosvetových šírením koronavírusu spopularizovala okrem rôznych diagnostických metód aj pracovné overaly, ktoré nosili osoby vykonávajúce testovanie. Pracovné ochranné overaly pritom zďaleka neslúžia iba v zdravotníctve a svoje uplatnenie si nachádzajú napríklad aj v chemickom či potravinárskom priemysle. Poradíme, čo by mal [...]

Neprichádzajte o objednávky v e-shope kvôli nesprávnej navigácii a slabej použiteľnosti

01.07.2022

Navigácia a použiteľnosť, to sú faktory, ktoré v nemalej miere rozhodujú o vašom úspechu či neúspechu pri podnikaní s e-shopom, resp. akýmkoľvek iným e-commerce projektom. Pozrieme sa tiež na situácie, ktoré ako online nakupujúci možno aj sami poznáte. Použiteľnosť nezachráni ani tá najlepšia reklama Hoci mnohým začiatočníkom sa podnikanie [...]

nemocnica martin

Nové nemocnice v Bratislave a Martine? Peniaze na ne budú, čas nie

06.07.2022 06:20

V pláne obnovy sa štát pri výstavbe nemocníc zaviazal splniť jednotlivé ciele do roku 2026. Je to šibeničný termín, podľa niektorých názorov nesplniteľný.

Pictures of the Week-Global-Photo Gallery

Ako za studenej vojny. Získa Rusko z USA obchodníka so smrťou?

06.07.2022 06:00

Zostane americká basketbalista Brittney Grinerová (31) v ruskom väzení? Alebo sa ju Moskva bude usilovať za niekoho vymeniť?

Rusko, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Petrohrad

ONLINE: Rusi lákajú Ukrajincov k sebe. Zelenskyj kritizoval svoju armádu

06.07.2022 05:45

Chcete sa vyhnúť službe v ukrajinskej armáde? Príďte k nám, láka proruské vedenie v Záporoží Ukrajincov na dobyté územia v Donbase.

Omša / Náboženstvo / Cirkev / Kázeň /

Dosť bolo bohorovnosti. Petícia žiada vyššie tresty pre kňazov, ktorí zneužívajú deti

05.07.2022 22:00

Dôvodom spustenia petícia sa stalo podmienečné odsúdenie kňaza Františka Ondreka, ktorý sexuálne zneužíval trinásťročné dievča. Pod petíciu sa podpísalo už vyše sedemtisíc ľudí.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 250
Celková čítanosť: 280415x
Priemerná čítanosť článkov: 1122x

Autor blogu