Založ si blog

Vložte vaše podnikanie do rúk spoľahlivých profesionálov

Aj napriek sľubom kompetentných o zjednodušení administratívy pre podnikateľov, je ešte aj v súčasnosti toto zaťaženie pomerne veľké. Jednu z kritických oblastí tvorí agenda ochrany osobných údajov, ktorá patrí s ohľadom na svoju komplexnosť do rúk skúsených profesionálov. Legislatíva sa však neustále mení aj v oblasti účtovníctva a podnikateľom neustále pribúdajú nové povinnosti aj pri vedení účtovníctva. V oboch uvedených segmentoch je kľúčovým faktorom voľba spoľahlivých partnerov na spoluprácu, ktorí dokáže sledovať prichádzajúce zmeny a efektívne ich aplikovať v praxi.

Vedenie jednoduchého účtovníctva v rukách špecialistov

zdroj: elements.envato.com

Aj mnohí právnici sa zhodnú na tom, že daňové a účtovné zákony patria medzi najzložitejšie formulované právne predpisy a môžu sa pochváliť aj vysokou frekvenciou zmien v každom roku. Každý podnikateľ je v zmysle zákona povinný viesť účtovníctvo a preto patrí výber partnera v tejto oblasti k dôležitým podnikateľským míľnikom. Spoločnosť Crowe poskytuje komplexné účtovné služby a zabezpečuje vedenie jednoduchého účtovníctva spolu so sledovaním príslušných legislatívnych zmien a nových povinností pre svojich klientov. Každá spolupráca pritom zohľadňuje individuálne požiadavky klienta a špecifiká jeho podnikania. 

Ochrana osobných údajov (GDPR) v praxi

Podobne, ako je to pri účtovných službách, aj oblasť ochrany osobných údajov je prísne regulovaná zákonom, respektíve viacerými právnymi predpismi. Mnohí podnikatelia pritom často vôbec netušia, aké sú ich informačné povinnosti vo vzťahu k dotknutým osobám, v ktorých prípadoch sú povinní ustanoviť zodpovednú osobu na ochranu osobných údajov (GDPR) a kedy je potrebné aktualizovať údaje. Všetky spomínané a mnohé ďalšie služby poskytuje spoločnosť MG Business Services, kde sa o vašu agendu ochrany osobných údajov postarajú komplexne špecialisti z tejto oblasti. 

zdroj: elements.envato.com

Každý z nás rozumie inému, spoločnými silami však tvoríme silné tímy, v ktorých sa navzájom dopĺňame a vymeníme si potrebné skúsenosti. Ani podnikanie, ktoré je „One Man Show“ tak nikdy skutočne nie je len o jednej osobe, ale tvoria ho partnerstvá s mnohými ďalšími odborníkmi. Zvoľte si na spoluprácu správnych a spoľahlivých profesionálov a vaše podnikanie bude vždy v dobrých rukách. 

Ako dosiahnuť, aby vám zákazníci platili rýchlejšie? Pomôže aj prehľadná faktúra!

03.07.2022

Dlhé čakanie na peniaze od klientov trápi mnohých podnikateľov. Na Slovensku dokonca nie je ničím nezvyčajným platiť faktúry aj niekoľko dní po splatnosti. Hoci tohto „zlozvyku“ sa zrejme nikdy nezbavíme, platobnú disciplínu klientov môžete zlepšiť aj prehľadnými faktúrami. Poradíme, čo by okrem povinných náležitostí mali faktúry obsahovať, aby klientov [...]

Pracovné overaly nie sú dôležité iba v zdravotníctve – kde si ešte nachádzajú využitie?

02.07.2022

Situácia súvisiaca s celosvetových šírením koronavírusu spopularizovala okrem rôznych diagnostických metód aj pracovné overaly, ktoré nosili osoby vykonávajúce testovanie. Pracovné ochranné overaly pritom zďaleka neslúžia iba v zdravotníctve a svoje uplatnenie si nachádzajú napríklad aj v chemickom či potravinárskom priemysle. Poradíme, čo by mal [...]

Neprichádzajte o objednávky v e-shope kvôli nesprávnej navigácii a slabej použiteľnosti

01.07.2022

Navigácia a použiteľnosť, to sú faktory, ktoré v nemalej miere rozhodujú o vašom úspechu či neúspechu pri podnikaní s e-shopom, resp. akýmkoľvek iným e-commerce projektom. Pozrieme sa tiež na situácie, ktoré ako online nakupujúci možno aj sami poznáte. Použiteľnosť nezachráni ani tá najlepšia reklama Hoci mnohým začiatočníkom sa podnikanie [...]

Mydliarovci, medveď

Budajove ministerstvo odmieta odškodniť rodinu obete medveďa

06.07.2022 06:50

Minulé leto zahynul po útoku medveďa Dušan Mydliar. Súd nedávno rozhodol o nemajetkovej ujme, ktorú má vyplatiť ministerstvo. To sa odvolalo.

nemocnica martin

Nové nemocnice v Bratislave a Martine? Peniaze na ne budú, čas nie

06.07.2022 06:20

V pláne obnovy sa štát pri výstavbe nemocníc zaviazal splniť jednotlivé ciele do roku 2026. Je to šibeničný termín, podľa niektorých názorov nesplniteľný.

Pictures of the Week-Global-Photo Gallery

Ako za studenej vojny. Získa Rusko z USA obchodníka so smrťou?

06.07.2022 06:00

Zostane americká basketbalista Brittney Grinerová (31) v ruskom väzení? Alebo sa ju Moskva bude usilovať za niekoho vymeniť?

Rusko, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Petrohrad

ONLINE: Rusi lákajú Ukrajincov k sebe. Zelenskyj kritizoval svoju armádu

06.07.2022 05:45

Chcete sa vyhnúť službe v ukrajinskej armáde? Príďte k nám, láka proruské vedenie v Záporoží Ukrajincov na dobyté územia v Donbase.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 250
Celková čítanosť: 280421x
Priemerná čítanosť článkov: 1122x

Autor blogu