Založ si blog

Vložte vaše podnikanie do rúk spoľahlivých profesionálov

Aj napriek sľubom kompetentných o zjednodušení administratívy pre podnikateľov, je ešte aj v súčasnosti toto zaťaženie pomerne veľké. Jednu z kritických oblastí tvorí agenda ochrany osobných údajov, ktorá patrí s ohľadom na svoju komplexnosť do rúk skúsených profesionálov. Legislatíva sa však neustále mení aj v oblasti účtovníctva a podnikateľom neustále pribúdajú nové povinnosti aj pri vedení účtovníctva. V oboch uvedených segmentoch je kľúčovým faktorom voľba spoľahlivých partnerov na spoluprácu, ktorí dokáže sledovať prichádzajúce zmeny a efektívne ich aplikovať v praxi.

Vedenie jednoduchého účtovníctva v rukách špecialistov

zdroj: elements.envato.com

Aj mnohí právnici sa zhodnú na tom, že daňové a účtovné zákony patria medzi najzložitejšie formulované právne predpisy a môžu sa pochváliť aj vysokou frekvenciou zmien v každom roku. Každý podnikateľ je v zmysle zákona povinný viesť účtovníctvo a preto patrí výber partnera v tejto oblasti k dôležitým podnikateľským míľnikom. Spoločnosť Crowe poskytuje komplexné účtovné služby a zabezpečuje vedenie jednoduchého účtovníctva spolu so sledovaním príslušných legislatívnych zmien a nových povinností pre svojich klientov. Každá spolupráca pritom zohľadňuje individuálne požiadavky klienta a špecifiká jeho podnikania. 

Ochrana osobných údajov (GDPR) v praxi

Podobne, ako je to pri účtovných službách, aj oblasť ochrany osobných údajov je prísne regulovaná zákonom, respektíve viacerými právnymi predpismi. Mnohí podnikatelia pritom často vôbec netušia, aké sú ich informačné povinnosti vo vzťahu k dotknutým osobám, v ktorých prípadoch sú povinní ustanoviť zodpovednú osobu na ochranu osobných údajov (GDPR) a kedy je potrebné aktualizovať údaje. Všetky spomínané a mnohé ďalšie služby poskytuje spoločnosť MG Business Services, kde sa o vašu agendu ochrany osobných údajov postarajú komplexne špecialisti z tejto oblasti. 

zdroj: elements.envato.com

Každý z nás rozumie inému, spoločnými silami však tvoríme silné tímy, v ktorých sa navzájom dopĺňame a vymeníme si potrebné skúsenosti. Ani podnikanie, ktoré je „One Man Show“ tak nikdy skutočne nie je len o jednej osobe, ale tvoria ho partnerstvá s mnohými ďalšími odborníkmi. Zvoľte si na spoluprácu správnych a spoľahlivých profesionálov a vaše podnikanie bude vždy v dobrých rukách. 

Chcete pracovať v Rakúsku? Užite si tieto výhody

05.02.2023

Práca v Rakúsku má mnoho výhod. Táto krajina so zaujímavou kultúrou a rozmanitým pracovným trhom je pre uchádzačov o zamestnanie veľmi žiadanou destináciou. Ak chcete pracovať u našich susedov, mali by ste vedieť o nasledovných výhodách. Aké sú výhody práce a života v Rakúsku? Existuje mnoho dôvodov, prečo sa ľudia, ktorí hľadajú lepšiu prácu v zahraničí [...]

Keď ide o peniaze: riešenie týchto problémov sa odkladať určite neoplatí

30.01.2023

Vo všeobecnosti platí, že najlepšie je problémom predchádzať a keď už nastanú, treba im čeliť. Kým niektoré odklad znesú, pred inými sa strkať hlavu do piesku rozhodne nevypláca. Pozreli sme sa na trojicu životných situácií, pri ktorých sa vám odkladanie riešenia problémov môže vypomstiť. Kanalizačné potrubie nepodceňujte Problémy s kanalizáciou [...]

Ako sa stať moderným účtovníkom a uľahčiť život sebe aj svojim klientom?

28.01.2023

Účtovníctvo je mnohými považované za konzervatívny odbor, ktorý si okrem iného vyžaduje aj plnú profesionálnu angažovanosť. Neplatí však, že by účtovníctvo bolo odolné voči akýmkoľvek zmenám. Práve naopak, bleskový pokrok technológií a k tomu aj nedávna celosvetová pandémia spolu s mnohými obmedzeniami urýchlila ochotu prijímať zmeny a vyjsť v ústrety [...]

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Necestuje vlakom bez dokladu totožnosti. S digitalizáciou rastie kontrola cestujúcich

06.02.2023 18:00

Kým iný dopravcovia používajú osobné údaje na kontaktovanie zákazníkov, ZSSK sa obáva falšovania.

329584144 864076384875946 6361829030630482625 n

Ľadová kryha z kamióna zranila 12-ročného chlapca, poranila mu tvár

06.02.2023 17:40

Vodiči sú pred jazdou povinní odstrániť z vozidla a z nákladu kusy ľadu a snehu, ktoré by sa počas jazdy mohli uvoľniť.

pellegrini a kollar

Pellegrini s Kollárom ovládli politické diskusie. Fico zostal na chvoste

06.02.2023 17:20

Prezidentka Čaputová hosťovala takmer v každej zo sledovaných relácií jedenkrát.

Epsom College

Riaditeľku elitnej britskej školy našli mŕtvu spolu s jej manželom a dcérou

06.02.2023 17:10

Telá 45-ročnej Emmy Pattisonovej, 30-ročného manžela George a ich sedemročnej dcéry boli objavené v nedeľu ráno v škole.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 312
Celková čítanosť: 417704x
Priemerná čítanosť článkov: 1339x

Autor blogu