Založ si blog

IAD Investments: Sporenie a podielové fondy

Ak chcete byť úspešným investorom, musíte mať dobre diverzifikované portfólio. IAD Investments ponúka rôzne podielové fondy a sporiace programy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše investičné ciele. Vďaka viac ako pätnásťročným skúsenostiam sa spoločnosť IAD snaží poskytovať najlepšie produkty a služby dostupné na trhu.

Sporenie

Sporiace programy sú pre klientov skvelým spôsobom, ako si vytvoriť finančnú rezervu a pravidelne sporiť. IAD Investments ponúka vysokú mieru variability a flexibility, takže klienti si môžu naplánovať a určiť výšku mesačného vkladu a dobu sporenia, ktorá im najviac vyhovuje. To im umožňuje využívať účinky pravidelného investovania.

IAD investičné sporenie je jedinečný produkt, ktorý vám umožní ušetriť peniaze a zároveň získať úrok z investície. Môžete si flexibilne vybrať sumu, ktorú chcete mesačne sporiť, a dĺžku sporenia. Na výber je šesť rôznych investičných stratégií, takže si môžete nájsť takú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. A keďže IAD Sporenie je transparentné, máte zabezpečený prístup do IAD Online, kde môžete sledovať vývoj svojej investície.

pokladnička

Podielové Fondy

Cieľom spoločnosti IAD Investments je vyvíjať a spravovať podielové fondy tak, aby Vám pomohli naplniť Vaše finančné potreby a investičné očakávania. Medzi ich top fondy patria Prvý realitný fond, 1. PF Slnko a Growth Opportunities.

Prvý realitný fond

Prvý realitný fond je najstarším podielovým fondom nehnuteľností na Slovensku a ponúka stabilitu a potenciál dlhodobého rastu investorom, ktorí chcú sporiť viac ako 5 rokov. Fond má vyváženú investičnú stratégiu a investuje predovšetkým do nehnuteľností na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Poľsku. To umožňuje diverzifikáciu portfólia a expozíciu voči rôznym typom nehnuteľností, ako sú kancelárske budovy, rezidenčné a komerčné nehnuteľnosti, služby, cestovný ruch a logistické centrá.

Hlavnými zdrojmi príjmov fondu sú nájomné z nehnuteľností, ako aj zhodnotenie hodnoty uvedených nehnuteľností. Fond investuje aj do dlhových prevoditeľných cenných papierov s cieľom zabezpečiť likviditu, ak by ju investori potrebovali. Cieľom správcovskej spoločnosti je dosahovať výnosy, ktoré sú v súlade s vývojom slovenského, českého a európskeho trhu s nehnuteľnosťami počas obdobia 5 rokov.

1. PF Slnko

Fond 1. PF Slnko je určený pre konzervatívnych investorov, ktorí hľadajú alternatívu k termínovaným vkladom a očakávajú zhodnotenie nad úrovňou štandardných bankových produktov. Odporúčaný investičný horizont je minimálne 4 roky a fond uprednostňuje zachovanie kapitálu pred maximalizáciou výnosu.

Tento fond investuje prevažne do dlhopisov denominovaných v eurách s nízkym trhovým rizikom. Investičná stratégia fondu spočíva v investovaní do štátnych, komunálnych a podnikových dlhopisov, ako aj hypotekárnych záložných listov bez regionálnych obmedzení. Na dosiahnutie výnosov, ako aj na zabezpečenie úrokového a menového rizika sa používajú finančné deriváty.

Growth Opportunities

Podielový fond Growth Opportunities je určený pre investorov, ktorí očakávajú vyššie zhodnotenie a zároveň akceptujú zvýšenú krátkodobú volatilitu a majú záujem sporiť svoje peniaze minimálne päť rokov.

Fond obsahuje zmiešané investície so zameraním na dlhové a majetkové cenné papiere obchodované na regulovaných trhoch. Cieľom investičnej politiky je zabezpečiť atraktívne výnosy v dlhodobom horizonte, čo z neho robí ideálnu voľbu pre skúsenejších investorov.

Posledná aktualizácia 17.6.2022

Ako dosiahnuť, aby vám zákazníci platili rýchlejšie? Pomôže aj prehľadná faktúra!

03.07.2022

Dlhé čakanie na peniaze od klientov trápi mnohých podnikateľov. Na Slovensku dokonca nie je ničím nezvyčajným platiť faktúry aj niekoľko dní po splatnosti. Hoci tohto „zlozvyku“ sa zrejme nikdy nezbavíme, platobnú disciplínu klientov môžete zlepšiť aj prehľadnými faktúrami. Poradíme, čo by okrem povinných náležitostí mali faktúry obsahovať, aby klientov [...]

Pracovné overaly nie sú dôležité iba v zdravotníctve – kde si ešte nachádzajú využitie?

02.07.2022

Situácia súvisiaca s celosvetových šírením koronavírusu spopularizovala okrem rôznych diagnostických metód aj pracovné overaly, ktoré nosili osoby vykonávajúce testovanie. Pracovné ochranné overaly pritom zďaleka neslúžia iba v zdravotníctve a svoje uplatnenie si nachádzajú napríklad aj v chemickom či potravinárskom priemysle. Poradíme, čo by mal [...]

Neprichádzajte o objednávky v e-shope kvôli nesprávnej navigácii a slabej použiteľnosti

01.07.2022

Navigácia a použiteľnosť, to sú faktory, ktoré v nemalej miere rozhodujú o vašom úspechu či neúspechu pri podnikaní s e-shopom, resp. akýmkoľvek iným e-commerce projektom. Pozrieme sa tiež na situácie, ktoré ako online nakupujúci možno aj sami poznáte. Použiteľnosť nezachráni ani tá najlepšia reklama Hoci mnohým začiatočníkom sa podnikanie [...]

Pictures of the Week-Global-Photo Gallery

Ako za studenej vojny. Získa Rusko z USA obchodníka so smrťou?

06.07.2022 06:00

Zostane americká basketbalista Brittney Grinerová (31) v ruskom väzení? Alebo sa ju Moskva bude usilovať za niekoho vymeniť?

Rusko, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Petrohrad

ONLINE: Rusi lákajú Ukrajincov k sebe. Zelenskyj kritizoval svoju armádu

06.07.2022 05:45

Chcete sa vyhnúť službe v ukrajinskej armáde? Príďte k nám, láka proruské vedenie v Záporoží Ukrajincov na dobyté územia v Donbase.

Omša / Náboženstvo / Cirkev / Kázeň /

Dosť bolo bohorovnosti. Petícia žiada vyššie tresty pre kňazov, ktorí zneužívajú deti

05.07.2022 22:00

Dôvodom spustenia petícia sa stalo podmienečné odsúdenie kňaza Františka Ondreka, ktorý sexuálne zneužíval trinásťročné dievča. Pod petíciu sa podpísalo už vyše sedemtisíc ľudí.

ZSSR / Komunizmus / Kosák / Kladivo /

Súd v Ľvove zakázal činnosť Komunistickej strany Ukrajiny

05.07.2022 21:38

Súd tak vyhovel žiadosti ukrajinského ministerstva spravodlivosti, podľa ktorého predstavitelia strany podporovali proruských povstalcov na Donbase a podieľali sa na akciách, ktoré viedli k ruskej anexii polostrova Krym.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 250
Celková čítanosť: 280410x
Priemerná čítanosť článkov: 1122x

Autor blogu