Založ si blog

Chcete to v gastre rozbehnúť naplno? Bez týchto nástrojov a doplnkov sa nezaobídete!

Podnikanie v gastro segmente patrí medzi tie najťažšie. Zladiť musíte desiatky procesov, ustrážiť si príjem surovín, zabezpečiť si dostatok pracovnej sily a popri tom ešte aj neustále pracovať na rozširovaní zákazníckej základne. Ak premýšľate nad možnosťami, ako mať viac prevádzok, potrebujete systém, ktorý vás jednoducho podrží za akýchkoľvek okolností. 

Informačný systém pre gastro prevádzku?

Väčšina podnikateľov, ktorým sa v gastro biznise začne dariť, premýšľa nad tým, ako by svoje podnikanie mohli posunúť na ešte vyššiu úroveň. Štandardným postupom je rozširovanie siete prevádzok, ktoré je však samo o sebe nielenže veľmi nákladným, ale aj zložitým procesom. Udržať si nad všetkým kontrolu je dosť náročné, no ak si kladiete otázku, ako to robia zabehnutí profesionáli, máme pre vás jeden užitočný tip! 

Menšie, ale aj väčšie siete gastro prevádzok prakticky vždy využívajú jednotný informačný systém. Ten im umožní kontrolovať dostupnosť surovín v reálnom čase, sledovať ako sa jednotlivým prevádzkam darí a manažovať nielen všetky vstupy, ale aj výstupy. Riešením je preto komplexný ERP systém pre gastro prevádzky, s ktorým dokážete doslova zázraky. Ako je to možné? 

system erp
zdroj: freepik.com

Príklady z praxe ani nie je potrebné hľadať dlho, správne zavedený ERP systém napojený na pokladne vám umožní prenášať doklady medzi jednotlivými prevádzkami, sledovať tržby, efektívnejšie riešiť rezervácie a v neposlednom rade aj presne sledovať spotrebu a aktuálny stav surovín. A koľko to celé stojí? Ak si nájdete ERP systém cena, zistíte, že to vôbec nie je tak veľa, ako by ste s ohľadom na širokú funkcionalitu možno očakávali. Celé prostredie ERP systému si môžete navyše nezáväzne vyskúšať na https://www.flowii.com/sk/ a tak pre vás prípadná implementácia nebude vstupom do neznáma. 

Nezabudnite ani na praktické detaily

Príjemným doplnkom, ktorý zároveň pozdvihne povedomie o vašej značke budú aj boxy na menu, ktoré si môžete nechať potlačiť vlastným logom či vylepšiť nejakým nápadným spôsobom. Vašich zákazníkov tak potešíte nielen chutným jedlom, ale aj zaujímavým doplnkom, s ktorým sa napríklad radi pochvália na sociálnych sieťach. Eko menu boxy na stovky rôznych spôsobov nájdete na https://markbal.sk, odkiaľ si ich môžete objednať v takých množstvách, že nad baliacim materiálom už nebudete musieť premýšľať. 

prakticke obaly na jedlo
zdroj: freepik.com

Letná sezóna je tu – zabezpečte, aby žiarila aj vaša pleť

21.06.2024

Letná dovolenka plná oddychu a nových dobrodružstiev je o chvíľu tu. Skôr, ako sa vydáte na cesty po Slovensku alebo do ďalekej exotiky, venujte starostlivosť vašej pleti a telu. Tak zažiarite nielen počas dovolenky, ale i počas celého leta. Čo si dopriať, aby si leto užila aj vaša pleť?

Prečo riskovať upchaté potrubie? Vyberte si odborné krtkovanie

20.06.2024

Je upchatá kanalizácia vašou nočnou morou? Nepríjemný zápach, neodtekajúca voda, nefunkčná toaleta a umývadlo sú len niektoré z problémov, s ktorými sa stretávate. Mnohí majitelia domov a bytov sa pokúšajú tieto problémy riešiť svojpomocne, no často bez úspechu. Prečo sa hneď oplatí investovať do odborného čistenia kanalizácií?

Prečo je (pre malého podnikateľa) dôležitý UX/UI dizajn webovej stránky?

19.06.2024

Premýšľate nad úpravami webovej stránky? Myslite na UX/UI dizajn vašej virtuálnej vizitky. Tým sa postaráte, aby zákazník vašu stránku rád navštevoval, nakupoval u vás a zdieľal jej obsah na sociálnych sieťach. Prečo sa oplatí aj malému podnikateľovi investovať pri tvorbe webu do dobrého UX a UI dizajnu?

izrael, gaza, rafah

Izrael zintenzívnil operácie v Rafahu a bombardovanie Pásma Gazy

21.06.2024 13:24

Mesto prežíva humanitárnu katastrofu a ľudia kvôli izraelskému bombardovaniu umierajú vo vnútri svojich stanov, povedal starosta.

Martin Schmarz

Škandál v priamom prenose. Česká televízna stanica potrestala svojho zúrivého komentátora. Komu vynadal?

21.06.2024 13:00

Politický komentátor vykrikoval a nadával, moderátorka ho nedokázala utíšiť. Rozbuškou sa stala debata o zásahu polície proti masovému vrahovi.

ukrajina, eú

Členské štáty EÚ sa dohodli na začatí prístupových rokovaní s Ukrajinou a Moldavskom

21.06.2024 12:23, aktualizované: 13:27

Ministri krajín EÚ začnú rokovania v Luxemburgu v utorok popoludní.

MiG-29, stíhačky, Ukrajiny, migy

Rezort obrany podáva trestné oznámenie v súvislosti s darovaním migov Ukrajine

21.06.2024 11:47, aktualizované: 11:58

Štátny tajomník potvrdil, že trestné oznámenie sa týka podozrenia zo spáchania sabotáže.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk www.krtkovanie-nitra24.sk uploading.sk overenie-vozidiel.sk www.a-servislipka.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 540
Celková čítanosť: 773719x
Priemerná čítanosť článkov: 1433x

Autor blogu