Založ si blog

Vieme, kde nájdete obklady a dlažby, do ktorých sa hneď zamilujete

Zariaďujete interiér alebo si zveľaďujete okolie domu a hľadáte tie správne obklady a dlažbu? V širokej ponuke sa môžete ľahko stratiť. Neprechádzajte katalógy, ale radšej sa príďte o kvalite presvedčiť osobne. Presne tak si totiž vyberiete to najlepšie a sme presvedčení, že obklady a dlažby od ProCeram si získajú aj vás! 

Materiál vyberajte s rozumom a najlepšie osobne

Výber materiálov do interiéru či exteriéru dokáže často potrápiť. Radosť z výberu tak neraz strieda zúfalstvo, premýšľanie nad rôznymi kombináciami a napokon často aj problém, ako to celé napasovať do stanoveného rozpočtu. Ak by sme vám mali dať jediný tip, odporučili by sme, aby ste si jednotlivé materiály prišli vždy osobne pozrieť. 

Toto pravidlo platí aj o dlažbe a obkladoch, na fotkách síce môžu vyzerať skvele, no realita môže byť celkom odlišná. Neraz je to však aj naopak. Obklad, ktorý by ste v katalógu prehliadli či rovno zavrhli, by vás možno naživo oslovil a už by ste si novú kúpeľňu bez neho ani nevedeli predstaviť. Ako sa teda pri výbere nezblázniť? Nechajte sa viesť svojím vkusom, načerpajte inšpiráciu a rovnako nezabúdajte ani na úžitkové vlastnosti konkrétneho produktu. 

obklady a dlazby
Obklady a dlažby ProCream (zdroj: proceram.sk)

Ako spoznáte schopného dodávateľa?

Pri výbere dodávateľa sa nechajte viesť nielen konkrétnou ponukou, ale pozrite si vždy aj referencie. Každý schopný dodávateľ sa rád pochváli svojimi realizáciami. Pri menších aj väčších projektoch určite odporúčame osobné stretnutie so zástupcom, ktorému sa zdôveríte s vašimi očakávaniami. Osobné stretnutie je užitočné aj pre vás, rýchlo si totiž preveríte ochotu dodávateľa a aj to, či danej problematike rozumie. 

Hľadať nemusíte ďaleko. Ponuka spoločnosti ProCeram je dôkazom, že správnou kombináciou materiálov dokážete s priestorom doslova čarovať. Vybrať si môžete obklady inšpirované prírodou, industriálnym štýlom alebo s vintage vyhotovením. Svoju vysnívanú kúpeľňu môžete ľahko zhmotniť vďaka odbornému poradenstvu. Vaša nová kúpeľňa tak bude nielen krásna, ale aj praktická.  

Odložte preto katalógy bokom a príďte sa pozrieť do New Living Center v Bratislave, kde nájdete ProCeram showroom s obkladmi a dlažbou, ktorá si vás určite získa. Zažijete jedinečnú atmosféru z precízne opracovaných materiálov a splňte si svoje sny o ideálnom bývaní.

new living center
New Living Center Bratislava (zdroj: newlivingcenter.sk)

Využite koniec leta a začiatok jesene na to, aby ste si spravili radosť

25.09.2021

Na konci leta vás rozhodne nemusí chytať úzkosť. Užiť si posledné teplé a dlhé dni si môžete aj po začiatku školského roka a konci hlavnej dovolenkovej sezóny. Ako si teda naplno užiť začiatok jesene a vyhnúť sa negatívnym pocitom zo skracujúcich sa a chladnejších dní? Dovolenka po letnej sezóne? Využite ju na jachting! Ak ste si dovolenku [...]

Hľadáte spôsoby, ako vylepšiť web? Na toto netreba v roku 2021 zabudnúť!

24.09.2021

Rovnako ako v akomkoľvek inom segmente, aj webové stránky podliehajú určitým trendom. Používatelia internetu sú čoraz náročnejší na prehľadnosť webu, rýchlosť načítania jednotlivých stránok, či rýchlu dostupnosť zákazníckej podpory. Ak chcete so svojím webom držať krok aj v roku 2021, použitie týchto troch prvkov by ste mali určite zvážiť. [...]

Web development nie je iba o kódovaní: cesta ku kvalitnému webu si vyžaduje veľa úsilia

23.09.2021

Vývoj webových stránok zahŕňa celkom pestrý súbor činností presahujúcich z rôznych iných odvetví, ako je grafika, UX či tvorba obsahu. Neplatí teda, že web development je nutne len o kódovaní. Zamerali sme sa na základné princípy moderných webov a ich súčastí. Kým jednoduchú prezentačnú webstránku si dnes vďaka rôznym službám doslova [...]

Vladimir Putin

Putin: Výsledky volieb svedčia o tom, že sa v Rusku rozvíja demokracia

25.09.2021 20:00

Ruský prezident tiež zdôraznil, že právomoci Dumy sa zmenili, keďže prišlo k zmene ruskej ústavy.

Richard Strapko

Šéf VšZP Strapko: Poisťovne by sa nemali predháňať v benefitoch

25.09.2021 19:15

Generálny riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne Richard Strapko hovorí, že sa mu podarilo zastabilizovať odliv poistencov, no zmeny idú pomaly a je to „ako otáčať loď“.

Polícia / NAKA / Kukláč /

Podnikateľa Štefana Žigu vzali do väzby z kolúznych a preventívnych dôvodov

25.09.2021 19:04

Rozhodnutie nie je právoplatné, obvinený podal proti nemu sťažnosť, o ktorej rozhodne Najvyšší súd.

Taliban

Taliban na hlavnom námestí v Heráte zavesil na žeriav mŕtve telo

25.09.2021 17:33

Taliban krátko predtým oznámil, že v Afganistane zavedie opäť tvrdé tresty vrátane popráv či odsekávania rúk.

blogger

Na stránke news.blog.pravda.sk nájdete čerstvejšie informácie o veciach ktoré vás môžu zaujať, prekvapiť alebo dokonca ovplyvniť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 135
Celková čítanosť: 115732x
Priemerná čítanosť článkov: 857x

Autor blogu