Založ si blog

Inovácie vo vašej firme nemusia byť vždy iba drahé

Mnohé firmy v súčasnosti okrem aktuálnych obáv z protipandemických opatrení odrádza od inovácií aj ich vysoká cena a neistý výsledok. Nie vždy to tak ale musí byť a inovácia nemusí predstavovať ani riziko straty, ani byť nezvratnou. Vaše podnikanie môže byť ešte efektívnejšie a to len s minimálnymi investíciami. Zahoďte preto obavy a poďte sa pozrieť na aktuálne trendy, na ktoré si už možno brúsi zuby aj vaša konkurencia.

Bezpečnosť a hygiena na prvom mieste

Dajte najavo, že vám aktuálna situácia nie je ľahostajná. Za posledné mesiace sa toho vo fungovaní mnohých prevádzok zmenilo veľmi veľa. Tie, ktoré mali to šťastie a nemuseli mať zavreté sa razom ocitli pred otázkou, ako budú dodržiavať platné opatrenia. Aj po ich zmiernení sa vyššia úroveň hygieny stane akýmsi novým štandardom, čo samo o sebe nie je na škodu veci, no bude si vyžadovať vašu prípravu.

Ak ste vašu prevádzku nemuseli zavrieť, prípadne sa už chystáte opätovne otvoriť, zrejme viete o čom bude reč. Jedným z opatrení, ktoré je potrebné dodržať je aj zabezpečenie možnosti dezinfikovania rúk pre vašich návštevníkov. Nech už potrebujete túto možnosť sprostredkovať pri vchode do prevádzky, alebo na toaletách, dávkovače na dezinfekciu budú vašim neoceniteľným pomocníkom.

bezdotykový dávkovač na dezinfekciu
Bezdotykový dávkovač dezinfekcie Ecostep

A ako vám dávkovače na dezinfekciu pomôžu k vyššej efektivite? Dávkovače dezinfekcie Ecostep dokážu presne dávkovať dezinfekčný prostriedok, čo znamená, že nedochádza k plytvaniu a zároveň, okolie s dávkovačom zostane čisté. Stačí skrátka prísť, počkať na dávku prostriedku a o nič ostatné sa už netreba starať. V konečnom dôsledku si tak ušetríte množstvo času a tiež dezinfekčného prostriedku.

Kúsok prírody priamo na stene v kancelárii alebo predajni

Premýšľate nad tým ako oživiť vaše kancelárie či predajné priestory? Bežný kvetináč s izbovou rastlinou alebo umelecký výjav na stene nie je určite krokom vedľa, no dá sa to už aj lepšie. Doprajte svojim firemným priestorom jedinečný dotyk prírody, ktorý je k tradičným spôsobom oživenia priestoru vynikajúcou alternatívou. Viete, ako oživiť nudnú zasadačku bez okien alebo tmavé priestory vo vašej predajni? Nič lepšie ako machové obrazy od Naturaldesign na tento účel nenájdete a prečo to tak je?

machove obrazy do kancelarie
Machový obraz do kancelárie naturaldesign.sk

Machové obrazy sú vyrobené zo skutočného machu, nejde teda o žiadnu umelú napodobeninu. Na výrobu týchto obrazov sa využíva spravidla islandský lišajník, ktorý je nenáročný na starostlivosť a zároveň perfektne oživí každý priestor. V prípade machových obrazov nejde iba o ich vizuálnu stránku. Svojím sfarbením majú pozitívny vplyv na psychiku a aj tmavé miesto bez okien krásne oživia. Zároveň obohacujú ovzdušie miestnosti o kyslík, pohlcujú prach a zároveň výborne izolujú zvuky. Veľkoformátové machové obrazy sú napríklad vhodnou voľbou aj vtedy, ak chcete dosiahnuť vysokú mieru zvukotesnosti steny.

Oplatí sa mať poriadok vo veciach

Máte vo firme nastavené procesy podľa intuície, prípadne zvyku, alebo máte skutočne potvrdené, že tieto procesy sú naozaj najefektívnejšie? Nezatvárajte oči pred ďalším progresom a nerobte veci len zo zvyku. Súčasťou príbehu mnohých úspešných firiem je pravidelné prehodnocovanie svojho prístupu. Jednou z ciest, ako sa dostať k cenným údajom a zlepšiť prístup ku klientom je používanie CRM systému.

Opäť, ani v tomto prípade nejde o nič zložité, prípadne drahé. CRM FLOWii vám umožní vytvoriť prehľadnú databázu vašich zákazníkov a ďalej s touto databázou pracovať. Môžete tak podrobnejšie vyhodnocovať zákaznícke správanie a s týmito informáciami ďalej pracovať. Už sa vám nestane, že by ste zabudli vypracovať a odoslať cenovú ponuku, odpovedať na e-mail, prípadne si s klientom dohodnúť stretnutie. Od prvého kontaktu až po realizáciu zákazky, bude pre vás CRM systém veľmi užitočnou pomôckou. Skúsiť ho navyše môžete celkom nezáväzne.

crm reporty
Reporty a výsledky obchodných aktivít vďaka CRM systému flowii.com

Zdroj: eshop.ecostep.sk, naturaldesign.sk, flowii.com

Letná sezóna je tu – zabezpečte, aby žiarila aj vaša pleť

21.06.2024

Letná dovolenka plná oddychu a nových dobrodružstiev je o chvíľu tu. Skôr, ako sa vydáte na cesty po Slovensku alebo do ďalekej exotiky, venujte starostlivosť vašej pleti a telu. Tak zažiarite nielen počas dovolenky, ale i počas celého leta. Čo si dopriať, aby si leto užila aj vaša pleť?

Prečo riskovať upchaté potrubie? Vyberte si odborné krtkovanie

20.06.2024

Je upchatá kanalizácia vašou nočnou morou? Nepríjemný zápach, neodtekajúca voda, nefunkčná toaleta a umývadlo sú len niektoré z problémov, s ktorými sa stretávate. Mnohí majitelia domov a bytov sa pokúšajú tieto problémy riešiť svojpomocne, no často bez úspechu. Prečo sa hneď oplatí investovať do odborného čistenia kanalizácií?

Prečo je (pre malého podnikateľa) dôležitý UX/UI dizajn webovej stránky?

19.06.2024

Premýšľate nad úpravami webovej stránky? Myslite na UX/UI dizajn vašej virtuálnej vizitky. Tým sa postaráte, aby zákazník vašu stránku rád navštevoval, nakupoval u vás a zdieľal jej obsah na sociálnych sieťach. Prečo sa oplatí aj malému podnikateľovi investovať pri tvorbe webu do dobrého UX a UI dizajnu?

Nigel Farage

Farage: Putinovu inváziu vyprovokovali EÚ a NATO. Hanebný krčmový povaľač, nešetrili ho kritici

22.06.2024 17:20

Šéf pravicovo populistickej strany Reform UK zožal kritiku naprieč politickým spektrom.

bachmut

Škaredá, nepochopiteľná, prekrútená a hlúpa. Náhodný záznam z kamery zachytáva hrôzy na fronte na Ukrajine

22.06.2024 16:50

Miestami roztrasená snímka zachytáva vojakov v zákope, ako sa snažia zorganizovať evakuáciu spolubojovníkov, ktorí uviazli v prvej línii.

Chorvatsko vojensky areal

Čech, ktorému granát zabil malého syna, hľadal vojenské predmety. Prečo Chorváti neoplotili armádne cvičisko?

22.06.2024 16:15

Treba armádou využívaný areál kompletne uzavrieť alebo stačí, keď návštevníci budú používať zdravý rozum?

Grécko Rodos požiare lesné ľudia evakuácia

Turisti z jachty ohňostrojom zapálili grécky ostrov Hydra

22.06.2024 15:42, aktualizované: 17:55

Niektorí ľudia sa napriek neustálym varovaniam správajú nezodpovedne a k vzniku požiarov tak v tomto suchom a horúcom počasí prispievajú.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk www.krtkovanie-nitra24.sk uploading.sk overenie-vozidiel.sk www.a-servislipka.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 540
Celková čítanosť: 774952x
Priemerná čítanosť článkov: 1435x

Autor blogu