Založ si blog

Zápach z odtoku – prečo hneď zavolať krtkovanie?

problemy s upchatym odtokom

Zapáchajúci odpad – stretávame sa s tým pomerne často. V mnohých prípadoch signalizuje vážnejšie problémy s kanalizáciou. Nečakajte na havarijný stav, riešte nepríjemný kanalizačný zápach okamžite. Odborníci na krtkovanie skontrolujú celé potrubie, odporučia ďalší postup aj vyčistia kanalizáciu.

Čo spôsobuje zápach kanalizácie

Jednou z najčastejších príčin nepríjemného zápachu je upchaté potrubie. Nahromadené nečistoty, tuky, vlasy a iné zvyšky môžu zabrániť správnemu odtoku vody, čo vedie k hnilobným procesom a následnému zápachu.

Ďalšou príčinou môže byť situácia, keď voda v sifóne vyschne, čím stratí svoju funkciu a zápach sa môže šíriť. Trhliny, netesnosti a poškodené potrubia môžu byť tiež zdrojom zápachu z kanalizácie, podobne ako nedostatočné odvetranie kanalizačných systémov.

Ako sa odstráni zápach krtkovaním?

Ak sa zápach šíri okolím vášho domu, nečakajte a oslovte odborníkov na čistenie kanalizácií vo vašom okolí, či bývate v Bratislave, v Senci, v Hlohovci, či v Piešťanoch. Mnohé služby krtkovania majú sieť pobočiek v okresných mestách, aby vám poskytli okamžitú pomoc v prípade havarijného stavu.

Chcete si predbežne zistiť informácie a ste z Trnavy? Stačí, keď práve teraz zadáte do internetového vyhľadávača krtkovanie Trnava cenník a dozviete sa všetko potrebné.

Pri krtkovaní a čistení kanalizácií sa používajú skutočne moderné technológie, kvalitná technika a spôsob čistenia sa určí podľa rozsahu upchatia alebo stavu potrubí.

K tým najčastejším spôsobom patrí čistenie kanalizácie pomocou súpravy, ktorá do potrubia vháňa vodu pod veľmi vysokým tlakom, alebo elektromechanické krtkovanie.

nastroj na krtkovanie

Ako udržať potrubia v poriadku?

Ak chcete predchádzať zápachu z kanalizačného potrubia, postarajte sa o pravidelné čistenia potrubia pomocou čistiacich prostriedkov. S ohľadom na životné prostredie uprednostnite prírodné prostriedky ako ocot, sóda bikarbóna alebo citrónová šťava.

Ideálnou formou prevencie je kontrola kanalizačných potrubí profesionálnou firmou na krtkovanie raz alebo dvakrát ročne. Okrem skúšky priepustnosti preveria aj stav potrubí a v prípade porúch a netesností vám odporučia vhodné riešenie.

Machri na krtkovanie vás zbavia otravného zápachu non-stop, rýchlo a efektívne.


Foto: elements.envato.com

5 mýtov o Kindergeld, na ktoré hneď zabudnite

30.06.2024

Rodinné prídavky z Nemecka, takzvané Kindergeld, sú lákavou finančnou podporou pre slovenských rodičov, ktorí pracujú v Nemecku. Na druhej strane však koluje viacero nesprávnych informácií, ktoré odrádzajú od ich poberania. Pozrite sa na týchto 5 mýtov a ujasnite si, ako to v skutočnosti funguje.

3 jednoduché kroky, jak do svého domova vpustit letní atmosféru

25.06.2024

Vytoužené léto je konečně tady, což potvrzují i předpovědi počasí, které ukazují stále více dnů, kdy rtuť teploměru přesahuje 30 °C. Pokud se chcete připravit na všechna lákadla a radovánky, které nejteplejší období roku přináší, máte ještě čas se připravit a postarat se o to, aby váš domov naplnila letní atmosféra. Stačí pár drobných změn a [...]

Žiadate o rakúske prídavky? Nezabudnite na dôležité prílohy

24.06.2024

Slováci, ktorí pracujú v Rakúsku, môžu poberať rakúske rodinné prídavky. Vedeli ste, že prídavky na dieťa v Rakúsku je možné žiadať až 5 rokov spätne? K žiadosti sa prikladajú povinné prílohy, ktoré závisia od vašej životnej situácie. Určite ich nezabudnite priložiť, aby ste získali legálne prilepšenie pre vaše dieťa.

Huguette Bello, Huguette Bellová

Francúzi márne čakajú na nového premiéra. Socialisti zablokovali nominantku komunistov

14.07.2024 06:00

Nový ľudový front síce získal najviac kresiel v Národnom zhromaždení, ale ľavicové strany, ktoré združuje, sa nevedia dohodnúť, koho si vyberú za premiéra.

Donald Trump

Streľba na Trumpa, agenti tajnej služby ho krvavého stiahli z pódia. Strelec je mŕtvy

14.07.2024 00:36, aktualizované: 05:27

Na predvolebnom mítingu Donalda Trumpa v Pensylvánii zazneli zvuky výstrelov, následne zakrvaveného exprezidenta odviedli bezpečnostné zložky z pódia.

Election 2020 Debate

Senátor Sanders podporil Bidena, označil ho za najsilnejšieho súpera pre "demagóga a patologického klamára" Trumpa

13.07.2024 20:25

Keď sa demokrati zjednotia a nenechajú sa "rozptýliť", Biden podľa neho vyhrá.

Elon Musk

Musk prispel na Trumpovu kampaň, nie je jasné koľko, uvádza agentúra Bloomberg

13.07.2024 19:50

Miliardár daroval peniaze jednej z organizácií, ktorá sa usiluje o znovuzvolenie amerického exprezidenta.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk www.krtkovanie-nitra24.sk uploading.sk overenie-vozidiel.sk www.a-servislipka.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 545
Celková čítanosť: 793489x
Priemerná čítanosť článkov: 1456x

Autor blogu