Založ si blog

Neuveríte, ako excelentne vám externé služby zmenia podnikanie

outsourcing

Prevádzka malej firmy nie je prechádzka ružovou záhradou. Každý deň prináša kolotoč úloh, od obchodov, cez administratívu, realizáciu služieb až po starostlivosť o zákazníkov. Outsourcing a spolupráca s externými odborníkmi však život malej firmy môže uľahčiť a uvoľniť priestor na to najdôležitejšie – rast a úspech samotného podnikania. Aké tradičné i menej tradičné služby outsourcingu môžete využiť?

3 tradičné služby outsourcingu, ktoré určite využívate

1. IT služby

Starostlivosť o počítačovú sieť, IT správa a IT bezpečnosť v rukách odborných IT firiem a profesionálov zabezpečí efektívne fungovanie vašich interných procesov, externej aj internej komunikácie.

2.Účtovnícke služby a dane

Zabudnite na zdĺhavé fakturácie, vedenie účtovníctva a otravné papierovanie. Externé účtovnícke a poradenské spoločnosti sa postarajú, aby vaše účtovníctvo sedelo a vaše dane boli uhradené správne a načas. Skvelým bonusom budú finančné reporty ako podklady pre ďalšie rozhodovanie a investovanie.

3. Marketing a propagácia

Nechajte, aby sa o vašu komunikáciu s klientmi postarala firma či odborník s dlhoročnými skúsenosťami. Nemusíte vedieť, ako fungujú sociálne siete či GoogleAds alebo prečo je potrebné upraviť web pre mobilné zariadenia.

Váš poradca na reklamu a marketing vám zabezpečí zvýšenie povedomia o vašich produktoch, službách a značke a vy budete sledovať rastúce predaje.

3 netradičné formy outsourcingu, o ktorých ste možno nevedeli

1. Pracovná zdravotná služba

Pracovná zdravotná služba zahŕňa pravidelné zdravotné prehliadky zamestnancov, školenia o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a monitorovanie pracovných podmienok.

Pre malé podniky môže byť využívanie tejto služby prínosom pri dodržiavaní všetkých právnych požiadaviek a predpisov bez kontroly zmien, ale aj pre zníženie pracovných úrazov a chorôb.

marketing outsourcing

2. Vrátenie daní či rodinné prídavky zo zahraničia

Vycestovali ste za prácou do zahraničia ako podnikateľ? Určite vás čaká množstvo administratívy, s ktorou ste sa na Slovensku nestretli. Profesionáli zo sociálno-ekonomickej poradenskej spoločnosti sa postarajú o vybavenie vrátenia daní z Holandska, rodinné prídavky z Rakúska či Freistellung v Nemecku.

3. Zákaznícky servis

Necítite sa pri telefonovaní ako ryba vo vode? Poskytnite vašim zákazníkom prvotriedny servis v spolupráci s externým call centrom, zabezpečte komunikáciu na sociálnych sieťach cez externého špecialistu alebo využite podporu pri objednávaní a rozposielaní zásielok.

Možnosti využitia externých odborných služieb sú dnes veľmi široké. Nielen malým podnikateľom pomáhajú nasledovať trendy a uspokojovať stále rastúce požiadavky zákazníkov v rôznych odvetviach. A samotní podnikatelia majú väčšiu šancu vychutnávať si work-life balance.


Foto: elements.envato.com

Letná sezóna je tu – zabezpečte, aby žiarila aj vaša pleť

21.06.2024

Letná dovolenka plná oddychu a nových dobrodružstiev je o chvíľu tu. Skôr, ako sa vydáte na cesty po Slovensku alebo do ďalekej exotiky, venujte starostlivosť vašej pleti a telu. Tak zažiarite nielen počas dovolenky, ale i počas celého leta. Čo si dopriať, aby si leto užila aj vaša pleť?

Prečo riskovať upchaté potrubie? Vyberte si odborné krtkovanie

20.06.2024

Je upchatá kanalizácia vašou nočnou morou? Nepríjemný zápach, neodtekajúca voda, nefunkčná toaleta a umývadlo sú len niektoré z problémov, s ktorými sa stretávate. Mnohí majitelia domov a bytov sa pokúšajú tieto problémy riešiť svojpomocne, no často bez úspechu. Prečo sa hneď oplatí investovať do odborného čistenia kanalizácií?

Prečo je (pre malého podnikateľa) dôležitý UX/UI dizajn webovej stránky?

19.06.2024

Premýšľate nad úpravami webovej stránky? Myslite na UX/UI dizajn vašej virtuálnej vizitky. Tým sa postaráte, aby zákazník vašu stránku rád navštevoval, nakupoval u vás a zdieľal jej obsah na sociálnych sieťach. Prečo sa oplatí aj malému podnikateľovi investovať pri tvorbe webu do dobrého UX a UI dizajnu?

Martin Schmarz

Škandál v priamom prenose. Česká televízna stanica potrestala svojho zúrivého komentátora. Komu vynadal?

21.06.2024 13:00

Politický komentátor vykrikoval a nadával, moderátorka ho nedokázala utíšiť. Rozbuškou sa stala debata o zásahu polície proti masovému vrahovi.

ukrajina, eú

EÚ začne prístupové rozhovory s Ukrajinou a Moldavskom budúci utorok

21.06.2024 12:23

Členské štáty EÚ formálne schválili rokovacie rámce pre vecné začatie prístupových rozhovorov s Ukrajinou a Moldavskom.

MiG-29, stíhačky, Ukrajiny, migy

Rezort obrany podáva trestné oznámenie v súvislosti s darovaním migov Ukrajine

21.06.2024 11:47, aktualizované: 11:58

Štátny tajomník potvrdil, že trestné oznámenie sa týka podozrenia zo spáchania sabotáže.

orban, leyenova

Procaccini: Ak chce Orbán vstúpiť k reformistom, musí podporiť Ukrajinu. Babiš končí vo frakciách

21.06.2024 11:10, aktualizované: 12:24

ECR požaduje po Fidesze podobné kroky, ako po ďalších nových členoch. Medzi nich patrí od stredy už aj rumunská krajne pravicová Aliancia za úniu Rumunov.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk www.krtkovanie-nitra24.sk uploading.sk overenie-vozidiel.sk www.a-servislipka.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 540
Celková čítanosť: 773667x
Priemerná čítanosť článkov: 1433x

Autor blogu