Založ si blog

Najlepšia stratégia pre cenovo výhodné vrátenie daní z Rakúska – spolupráca s TJ-Legal

rakusko danove priznanie

Od januára 2024 môžete požiadať o vrátenie daní z Rakúska za rok 2023. Ako si celý proces urýchliť a získať celú sumu daňového preplatku? Vyhľadajte spoluprácu s odborníkmi s dlhoročnou praxou a zistíte, čo znamená cenovo výhodné vrátenie daní z Rakúska.

Rakúske daňové priznanie jedine s odborníkom

Slováci, ktorí pracovali v Rakúsku za posledných 5 rokov, môžu stále požiadať o vrátenie daní z Rakúska. Nečakajte na „až“, jednoducho a rýchlo si to vybavte v spolupráci so sociálno-ekonomickou poradenskou spoločnosťou TJ-Legal.

Pri podaní daňového priznania budete potrebovať potvrdenie o rakúskych zdaniteľných príjmoch, takzvaný Lohnzettel, od každého zamestnávateľa, pre ktorého ste počas daného roku pracovali. Ďalším dôležitým dokumentov, vďaka ktorému sa suma preplatku navýši, je takzvaný formulár Bescheinigung EU/EWR (formulár E9). Ten vám potvrdí slovenský daňový úrad.

Trápi vás otázka, či je to pre vás výhodné, pokiaľ zaplatíte za realizovanie tejto služby konzultantskej spoločnosti? Jednoznačné áno vyplýva zo skúseností našej poradenskej spoločnosti TJ-Legal a rovnako to potvrdia aj referencie našich klientov.

Cenovo výhodné vrátenie daní z Rakúska

Prvou z vecí, ktorú budete určite zisťovať, je cena, ktorú si vypýta poradenská spoločnosť za vybavenie vrátenia daní zo zahraničia. Znalosti rakúskeho daňového systému a skúsenosti so životnými situáciami rôznych klientov, ktoré sme nazbierali za 15 rokov našej existencie, sú nezanedbateľné.

Z nich prirodzene vyplýva aj naša cenová stratégia a rozsah ponúkaných služieb. V našom portfóliu nájdete niekoľko balíkov služieb. Z nich si môžete vybrať variantu, ktorá vám najviac vyhovuje. Pokiaľ ste v tejto oblasti nováčik a neviete si vybrať, naši konzultanti vám všetko vysvetlia a odporučia cenovo výhodné vrátenie daní z Rakúska.

tj legal poradenstvo

Z praxe vieme, že na trhu sú i ďalšie spoločnosti, ktoré poskytujú porovnateľné služby a na prvý pohľad sa môžu zdať aj lacnejšie. Budeme vám vďační za vaše podnety o nižších cenách na slovenskom trhu.

Dokonca, keď nám lojálny zákazník poskytne adekvátny dôkaz o nižšej cene inej spoločnosti za rovnakú službu či rovnaký balík služieb, dorovnáme mu ju. Pričom garantujeme rovnako vysokú kvalitu poskytnutej služby.

Vrátenie daní z Rakúska cez mobil

Pokiaľ sa práve rozhodujete, či začať riešiť vrátenie daní z Rakúska, pokojne si najprv zistite predbežnú sumu daňového preplatku – pomocou online kalkulačky zdarma na našom webe TJ-Legal.

Keď sa na to pozrieme spoločne, táto suma sa môže legálne navýšiť o ďalšie odpočítateľné položky, ktoré máme do detailov zvládnuté. Rakúske daňové preplatky našich klientov sa pohybujú medzi 636 € až 3 517 €. To je naozaj cenovo výhodné vrátenie daní z Rakúska – veď si pozrite naše aktuálne cenníky za balíky služieb.

Vynikajúcou informáciou na záver je, že všetky dôležité údaje vyplníte a potrebné prílohy priložíte a odošlete pomocou šikovnej aplikácie z vášho telefónu a z pohodlia vašej obývačky.


Zdroj foto: elements.envato.com, tj-legal.com

Letná sezóna je tu – zabezpečte, aby žiarila aj vaša pleť

21.06.2024

Letná dovolenka plná oddychu a nových dobrodružstiev je o chvíľu tu. Skôr, ako sa vydáte na cesty po Slovensku alebo do ďalekej exotiky, venujte starostlivosť vašej pleti a telu. Tak zažiarite nielen počas dovolenky, ale i počas celého leta. Čo si dopriať, aby si leto užila aj vaša pleť?

Prečo riskovať upchaté potrubie? Vyberte si odborné krtkovanie

20.06.2024

Je upchatá kanalizácia vašou nočnou morou? Nepríjemný zápach, neodtekajúca voda, nefunkčná toaleta a umývadlo sú len niektoré z problémov, s ktorými sa stretávate. Mnohí majitelia domov a bytov sa pokúšajú tieto problémy riešiť svojpomocne, no často bez úspechu. Prečo sa hneď oplatí investovať do odborného čistenia kanalizácií?

Prečo je (pre malého podnikateľa) dôležitý UX/UI dizajn webovej stránky?

19.06.2024

Premýšľate nad úpravami webovej stránky? Myslite na UX/UI dizajn vašej virtuálnej vizitky. Tým sa postaráte, aby zákazník vašu stránku rád navštevoval, nakupoval u vás a zdieľal jej obsah na sociálnych sieťach. Prečo sa oplatí aj malému podnikateľovi investovať pri tvorbe webu do dobrého UX a UI dizajnu?

ukrajina, eú

Členské štáty EÚ schválili rokovacie rámce pre prístupové rozhovory s Ukrajinou a Moldavskom

21.06.2024 12:23

Medzivládna konferencia s oboma krajinami sa uskutoční budúci utorok v Luxemburgu.

MiG-29, stíhačky, Ukrajiny, migy

Rezort obrany podáva trestné oznámenie v súvislosti s darovaním migov Ukrajine

21.06.2024 11:47, aktualizované: 11:58

Štátny tajomník potvrdil, že trestné oznámenie sa týka podozrenia zo spáchania sabotáže.

orban, leyenova

Procaccini: Ak chce Orbán vstúpiť k reformistom, musí podporiť Ukrajinu. Babiš končí vo frakciách

21.06.2024 11:10, aktualizované: 12:24

ECR požaduje po Fidesze podobné kroky, ako po ďalších nových členoch. Medzi nich patrí od stredy už aj rumunská krajne pravicová Aliancia za úniu Rumunov.

Tibor Gašpar

Smer avizuje v lex atentát zmeny, obciam nemajú hroziť sankcie

21.06.2024 10:35, aktualizované: 10:58

V balíku zákonov lex atentát dôjde v druhom čítaní k zmenám.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk www.krtkovanie-nitra24.sk uploading.sk overenie-vozidiel.sk www.a-servislipka.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 540
Celková čítanosť: 773626x
Priemerná čítanosť článkov: 1433x

Autor blogu