Založ si blog

Výhodné vrátenie daní zo zahraničia – keď rozhoduje cena

dane

Pracovali ste v zahraničí a chcete podať daňové priznanie v príslušnej krajine? Máte na výber viac spôsobov podania, viac poradenských spoločností, no rozhodnutie odkladáte? Určite hľadáte výhodné vrátenie daní zo zahraničia – s ohľadom na jednoduchosť, cenu za vybavenie a tiež maximalizáciu daňového preplatku. Radi vám v tom vyhovieme.

Jednoduchý proces vrátenia daní zo zahraničia

Možno len potrebujete poradiť s vybranými časťami zahraničného daňového priznania. Možno chcete celý proces prenechať na odborného konzultanta. Možno sa chcete zbaviť nudnej a zložitej administratívy.

Riešenie je vždy jednoduché – obráťte sa našu sociálno-ekonomickú poradenskú spoločnosť TJ-Legal. Využite naše znalosti daňových systémov aj skúsenosti s rôznymi životnými situáciami klientov.

Najprv si vyberte jeden z balíkov služieb podľa vašich potrieb a potom si už „len“ počkáte na pripísanie peňazí na váš účet.

Výhodné podanie žiadosti a záruka najnižšej ceny

Je jasné, že vrátenie daní zo zahraničia vám môže vybaviť viac spoločností na trhu. Ak sa práve vy rozhodujete na základe ceny tejto služby, my sme sa rozhodli prísť so zárukou najnižšej ceny.

Plne chápeme, že otázka ceny je významný faktor pri rozhodovaní, koho služby využijete.

Keď nám však pošlete dôkaz o nižšej konkurenčnej cene (napríklad webovú stránku alebo snímku obrazovky s nižšou cenou za rovnakú službu), potom vám cenu dorovnáme.

Zároveň vám garantujeme, že kvalita a komplexnosť tejto služby zostane zachovaná.

Bezpečnosť a komplexnosť údajov v daňovom priznaní

Určite vám záleží na diskrétnosti, ochrane osobných údajov a zachovaní mlčanlivosti s ohľadom na vaše dôležité informácie a dokumenty. Hlavne, keď sa jedná o dane.

Na druhej strane vyžadujete komplexnosť, aktuálnosť predpisov a zahrnutie všetkých možností (napríklad odpočítateľných položiek), ktoré vám môžu legálne prilepšiť rodinný rozpočet.

Bezpečnosť vašich údajov je tiež súčasťou balíčka služby, ktorú si v našom portfóliu vyberiete. Keď je pre vás cena synonymom slova výhodný, potom si detailne pozrite všetky položky, ktoré daný balík služieb obsahuje.

tj legal poradenstvo
TJ Legal

Vrátenie daní zo zahraničia – jednoducho a v maximálnej výške

Ak ste pracovali v minulom roku v zahraničí – v Rakúsku, v Nemecku alebo v Holandsku, už môžete podať žiadosť o vrátenie daní zo zahraničia. Konzultanti z našej spoločnosti TJ-Legal vám poskytnú výhodnú kombináciu jednoduchého procesu s dosiahnutím maximálnej sumy daňového preplatku a dokonca za najnižšiu cenu tejto služby na trhu.

A ešte skvelý bonus navyše – vďaka intuitívnej aplikácii vybavíte vrátenie daní zo zahraničia z mobilu a z pohodlia vášho domova.


Foto: elements.envato.com, tj-legal.com

Letná sezóna je tu – zabezpečte, aby žiarila aj vaša pleť

21.06.2024

Letná dovolenka plná oddychu a nových dobrodružstiev je o chvíľu tu. Skôr, ako sa vydáte na cesty po Slovensku alebo do ďalekej exotiky, venujte starostlivosť vašej pleti a telu. Tak zažiarite nielen počas dovolenky, ale i počas celého leta. Čo si dopriať, aby si leto užila aj vaša pleť?

Prečo riskovať upchaté potrubie? Vyberte si odborné krtkovanie

20.06.2024

Je upchatá kanalizácia vašou nočnou morou? Nepríjemný zápach, neodtekajúca voda, nefunkčná toaleta a umývadlo sú len niektoré z problémov, s ktorými sa stretávate. Mnohí majitelia domov a bytov sa pokúšajú tieto problémy riešiť svojpomocne, no často bez úspechu. Prečo sa hneď oplatí investovať do odborného čistenia kanalizácií?

Prečo je (pre malého podnikateľa) dôležitý UX/UI dizajn webovej stránky?

19.06.2024

Premýšľate nad úpravami webovej stránky? Myslite na UX/UI dizajn vašej virtuálnej vizitky. Tým sa postaráte, aby zákazník vašu stránku rád navštevoval, nakupoval u vás a zdieľal jej obsah na sociálnych sieťach. Prečo sa oplatí aj malému podnikateľovi investovať pri tvorbe webu do dobrého UX a UI dizajnu?

izrael, gaza, rafah

Izrael zintenzívnil operácie v Rafahu a bombardovanie Pásma Gazy

21.06.2024 13:24

Mesto prežíva humanitárnu katastrofu a ľudia kvôli izraelskému bombardovaniu umierajú vo vnútri svojich stanov, povedal starosta.

Martin Schmarz

Škandál v priamom prenose. Česká televízna stanica potrestala svojho zúrivého komentátora. Komu vynadal?

21.06.2024 13:00

Politický komentátor vykrikoval a nadával, moderátorka ho nedokázala utíšiť. Rozbuškou sa stala debata o zásahu polície proti masovému vrahovi.

ukrajina, eú

Členské štáty EÚ sa dohodli na začatí prístupových rokovaní s Ukrajinou a Moldavskom

21.06.2024 12:23, aktualizované: 13:27

Ministri krajín EÚ začnú rokovania v Luxemburgu v utorok popoludní.

MiG-29, stíhačky, Ukrajiny, migy

Rezort obrany podáva trestné oznámenie v súvislosti s darovaním migov Ukrajine

21.06.2024 11:47, aktualizované: 11:58

Štátny tajomník potvrdil, že trestné oznámenie sa týka podozrenia zo spáchania sabotáže.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk www.krtkovanie-nitra24.sk uploading.sk overenie-vozidiel.sk www.a-servislipka.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 540
Celková čítanosť: 773700x
Priemerná čítanosť článkov: 1433x

Autor blogu