Založ si blog

Obohaťte vaše pranie o čaro parfumov na pranie

vonave parfumy do prania

Inovácie zaplavujú nielen pracovný, ale aj súkromný život. Ani pranie bielizne neunikne novým trendom. Premeňte vašu bielizeň na niečo výnimočné – doprajte jej i vám jedinečný nádych luxusu vďaka parfumom na pranie.

Páči sa vám čistá a krásne voňavá bielizeň? Vyskúšali ste rôzne druhy aviváží, rôzne typy vôní na bielizeň či osviežovačov, no stále to nebolo ono? Čo poviete na zmenu v podobe parfumov na pranie?

Parfum na pranie pre váš voňavý zážitok

Stačí pár kvapiek parfumu na pranie a vaša vypraná bielizeň bude voňať ešte niekoľko dní po vypraní. Tajomstvo trvácnej a intenzívnej vône sa ukrýva v kvalitných vonných olejoch a esenciách, ktoré tvoria jadro parfumov na pranie.

Keďže sú inšpirované vybranými svetovými parfumami, vaša obľúbená vôňa sa bude šíriť okolo vás na každom kroku.

Parfumy na pranie a rôzne druhy textílií

Chcete, aby vás príjemná vôňa sprevádzala v práci, na káve s kamarátkou, pri rannom behu, ale aj keď si doprajete šálku teplého čaju doma na gauči? Pridajte parfum do prania akéhokoľvek druhu oblečenia, vrátane hodvábu, kašmíru či športového oblečenia.

Parfum do prania jednoducho nalejete do nádobky na aviváž a opratú bielizeň môžete potom pokojne vložiť aj do sušičky, vôňa sa zachová.

giovani parfumy do prania
Giovani – parfúmy do prania

Pridajte trochu vonného oleja na pranie, keď budete umývať podlahy vo vašom dome alebo byte. Krásna vôňa sa ešte znásobí a pohltí celý váš domov.

Parfumy na pranie – šetrné k oblečeniu aj k pokožke

Nová forma pre dlhotrvajúcu vôňu vypranej bielizne má antistatické účinky a oblečenie je po vyložení z práčky poddajnejšie a mäkšie. Na vašej bielizni nezanechajú povlak, nefarbia a dobre sa rozpúšťajú vo vode.

Oveľa menšie množstvo vonných látok sa dostane do priameho kontaktu s pokožkou, keďže vôňa luxusného parfumu sa šíri z vášho oblečenia.

Vyskúšajte nový trend v praní bielizne

Je isté, že parfumom na pranie postupne podľahne celý svet, veď už aj dámy v susednom Česku používajú „parfém na praní„.

Doprajte sebe i svojmu okoliu každý deň voňavý zážitok z čistej bielizne a v akejkoľvek situácii. Jediné, čo vás môže pribrzdiť, je výber najvhodnejšej vône. Možností je totižto viac a dokonca sa menia podľa sezóny, sviatkov alebo sa pridávajú limitované edície.


Foto: elements.envato.com, giovani.sk

Ako funguje aviváž?

25.02.2024

Aviváže fungujú tak, že vlákna vášho oblečenia pokrývajú tenkou vrstvou chemických látok, zvyčajne známych ako kvartérne amóniové zlúčeniny. Táto vrstva znižuje trenie medzi vláknami, čo vedie k hladšej a jemnejšej štruktúre. Okrem toho často obsahujú látky, ktoré dodávajú oblečeniu hodvábny pocit, takže sa pohodlnejšie nosí. Ako alternatívu aviváže [...]

Osvetlite svoj život: Očarujúci svet sviečok

23.02.2024

Sviečky sú už po stáročia zdrojom svetla a tepla, pričom prekročili svoje praktické účely a stali sa symbolom pohodlia, relaxu a atmosféry. V dnešnom rýchlom svete, kde technológia často dominuje nášmu okoliu, môže jednoduché blikanie plameňa sviečky ponúknuť pokojný únik z reality. Pridajte sa k nám pri objavovaní očarujúceho sveta sviečok Giovani, pričom sa [...]

Kindergeld Deutschland – Kedy máte nárok na rodinné prídavky z Nemecka?

21.02.2024

Život a práca v Nemecku prináša pre Slovákov niekoľko sociálnych výhod. Nezanedbateľnou položkou je Kindergeld. Rodinné prídavky v Nemecku sú stanovené na 250 € mesačne na dieťa, čo predstavuje sumu 3 000 € ročne. Ak poberáte prídavky na dieťa na Slovensku, výsledná suma Kindergeld sa o ne upraví. Čo musíte spĺňať, aby ste mali nárok na nemecké rodinné [...]

tibor gašpar

Gašpar: Ak sa NATO nezmení na útočnú alianciu, budeme ju plne podporovať

25.02.2024 12:34

Podľa Gašpara je deklarovaná snaha vlády vynaložiť na obranu dve percentá HDP.

Volodymyr Zelenskyj, Olaf Scholz

Zostáva vám len pár hodín, predpovedali v Berlíne porážku Kyjeva. Prečo Nemci váhali s pomocou Ukrajine?

25.02.2024 12:00

Podporovať Ukrajinu, ale neprovokovať Putina. Proruská politika Berlína sa skončila fiaskom, no Berlín stále nepomáha tak, ako by mohol.

Oleksandr Syrskyj

Syrskyj navštívil veliteľstvo neďaleko frontu. Situácia je ťažká, Rusi neustále útočia, potvrdil

25.02.2024 11:37

Ukrajinskí vojaci sa sťažujú hlavne na nedostatok delostreleckej munície a munície do protileteckých zbraní.

Anka, Donovaly

So snehom je to cez prázdniny bieda. Napriek extrémnemu teplu si však stále môžete zalyžovať

25.02.2024 11:30

Na upršaných Donovaloch sme na kopci stretli len hŕstku ľudí – tamojšie stredisko je napriek súčasným podmienkam stále otvorené. Zimné radovánky však naďalej ponúkajú aj Oščadnica či Jasná.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk uploading.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 502
Celková čítanosť: 687852x
Priemerná čítanosť článkov: 1370x

Autor blogu