Založ si blog

Čistenie kanalizácie – potrubie nepozná piatok ani sviatok

prasknute potrubie

Ach jaj, prečo zase neodteká voda? Pravidelne čistíte odtoky v domácnosti a voda aj tak zase neodteká. Možno nastal čas pre profesionálne čistenie kanalizácie. Machri z krtkovania vyriešia vaše problémy s upchatým potrubím 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Potrubie v domácnosti, vo firme, ale aj vo verejných priestoroch nepozná piatok ani sviatok. Keď sa upchá, musí sa čistenie kanalizácie riešiť čím prv.

Prevencia a domáce čistenie kanalizácií

Možno si dávate pozor. Do umývadla nevylievate použitý olej či zvyšky jedla a tiež toaleta vám neslúži ako odpadkový kôš na vlasy, vlhčené utierky, vložky, tampóny alebo zostatky kozmetických prípravkov (hlavne tých vodeodolných).

Dokonca pravidelne čistíte odpady zvonom, biopreparátmi alebo chemickými prípravkami. No aj tak je odtok znovu upchatý. Najlepšie urobíte, keď hneď zavoláte profesionálne čistenie kanalizácií.

Sú to machri vo svojom obore a vedia, čo robiť, keď to u vás nepríjemne smrdí a voda prosto neodteká.

Efektívna metóda pre spoľahlivé čistenie

Jednou z najúčinnejších metód pre čistenie potrubí je vysokotlakové čistenie. Vysokotlakový stroj a sila vody precízne odstráni mastnoty a nečistoty, ktoré sa uložili na vnútornej strane kanalizačných potrubí a rúr.

Vysokotlakové čistenie krtkovanie-non-stop.sk

Výhodou je, že dokáže prejsť potrubia až do dĺžky 70 metrov a vďaka zvolenej tryske sa dostane aj do ťažko prístupných miest. Prvá pomoc pre vaše upchaté potrubia sa prosto volá profesionálne služby krtkovania.

Pre lepšiu predstavu, krtkovaním si zabezpečíte voľný prietok pre kuchynský drez, umývadlo, toaletu, pisoár, vaňu, sprchovací kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, dažďové zvody, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky i rôzne druhy iných kanalizačných potrubí.

Prevencia pred hasením problémov s kanalizáciou

Rovnako, ako pravidelne upratujete kúpeľne, vymetáte komíny či zabezpečíte údržbu dreveným oknám a tepelnému čerpadlu, profesionáli z krtkovania odporúčajú i pravidelné kontroly kanalizácie aspoň jeden alebo 2-krát ročne.

Ak sa však v potrubí nahromadili tuhé usadeniny a prekážky (z praxe odborníkov to môžu byť korene okolitých stromov či stavebný materiál), ideálnou pomocou je frézovanie kanalizácie. Monitorovacia kamera najprv identifikuje poškodené miesta a frézovacia hlavica obnoví funkčnosť potrubia.

Vedeli ste, že keď sa chcete vyhnúť neočakávaným problémom s kanalizáciou, môžete si dať vaše potrubia zmonitorovať? Je to dokonalá prevencia na odhalenie možných problémov, porúch či dokonca škodám na majetku. Monitorovacie zariadenie vám urobí kamerový záznam s popisom a ten dostanete na USB kľúči. Tak môžete včas podniknúť kroky, ako sa vyvarovať upchatým potrubiam.

Monitoring kanalizácie

Majte kanalizácie pod dohľadom profesionálov

Kedy ste naposledy zverili vaše potrubia na odbornú kontrolu profesionálom? Urobte tak čím prv a potom majte na pamäti pravidelné čistenie kanalizácií.

Vaše kanalizácie síce nepoznajú piatok ani sviatok, no vy máte na takéto dni zaručene iný a príjemnejší program.


Foto: elements.envato.com, krtkovanie-non-stop.sk

Spolupráca stavebného a inštalatérskeho sektoru

30.11.2023

V srdci Bratislavy, kde sa história stretáva s modernosťou, sa odohráva príbeh o modernizácii nehnuteľností. Firma Gavaplast, známa svojimi kvalitnými vchodovými dverami, stojí v čele tejto premeny. Ich široký sortiment a odbornosť v oblasti vchodových dverí, prinášali do bratislavských domovov nielen estetiku, ale aj bezpečnosť a tepelnú efektivitu. Firma sa zameriavala [...]

Spojenie e-commerce a bazénového priemyslu

29.11.2023

V srdci Slovenska, kde sa stretáva tradícia s modernou, sa odohráva náš príbeh. Firma bazenservis.sk bola dlhé roky známa ako poskytovateľ luxusných bazénov. Ich záväzok k výnimočnosti a kvalite sa odrazil vo všetkom, čo robili. S rastom trhu a zvyšujúcou sa konkurenciou však prišli na to, že potrebujú inovovať svoj prístup k obchodu a marketingu. E-commerce revolúcia [...]

3 tipy, ako si zahrať online kasíno s rozumom (aj počas Vianoc)

28.11.2023

re trávenie voľného času existuje nespočetne veľa možností. Od športu, cez umenie, ručné práce i hranie hier. Niekoho láka hazard a chvíle voľna trávi v online kasíne. Hranie hazardných hier je predovšetkým o zábave, i keď si vyžadujú istú dávku zodpovednosti a sebakontroly. Osvojte si najprv základné pravidlá a potom sa nechajte vtiahnuť do sveta virtuálnych hier.

Martin Pekár

Pekár z progresívcov sa vzdáva mandátu poslanca parlamentu, nahradí ho Nash

30.11.2023 12:43

V poslaneckom klube Progresívneho Slovenska budú mať ženy väčšinové zastúpenie.

Základná škola Parchovany

Polícia vyšetruje streľbu v Parchovanoch. Strieľala mama šikanovaného Romana

30.11.2023 12:19

Trebišovská polícia preveruje incident so streľbou z plynovej pištole.

Frank-Walter Steinmeier

Diplomatické faux pas v Katare. Nemeckého prezidenta po pristátí nikto nevítal

30.11.2023 12:04

Frank-Walter Steinmeier musel po pristátí v katarskej metropole pol hodinu čakať hore na schodoch, kým mohol zostúpiť z lietadla.

Matúš Šutaj Eštok

Ďalší "čurillovec" sa môže vrátiť do práce. Súd Šutajovi Eštokovi pri Sabotovi nedal za pravdu

30.11.2023 11:40

Pri troch policajtoch rozhodol súd v ich prospech a v troch prípadoch skonštatoval, že nemá právomoc a k súladu konania ministra vnútra

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk uploading.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 452
Celková čítanosť: 616441x
Priemerná čítanosť článkov: 1364x

Autor blogu