Založ si blog

3 výhody machovej steny v interiérovom dizajne

machova stena v interieri

Keďže má mach nízke nároky na údržbu, rýchlo stal obľúbenou voľbou architektov a dizajnérov, ktorí chcú do interiéru vniesť nádych prírody. Tento trend sa dostáva aj do komerčných interiérov, ako sú hotely, letiská a reštaurácie. V tomto článku preskúmame, ako sa mach používa v komerčných prostrediach na zvýšenie ich estetiky a vytvorenie jedinečnej a príjemnej atmosféry.

Prečo sú machové steny MOSS DESIGN výbornou voľbou pre komerčné priestory?

  • MOSS DESIGN dodáva priestoru nádych prírody
  • Vnáša farebný nádych
  • Mach poskytuje upokojujúci pocit
  • Pomáha znižovať stres vo vysoko stresových prostrediach
  • Jedinečná dekorácia z machu umožňuje podniku vyniknúť v konkurenčnom odvetví

3 funkčné výhody konzervovaného machu v interiérovom dizajne

Znižuje hladinu hluku. Mach pohlcuje zvukové vlny a znižuje hladinu hluku, vďaka čomu je skvelou voľbou do hlučných prostredí.

Pohlcuje a udržiava vlhkosť. Mach indikuje zmeny úrovne vlhkosti. Keď je mäkký, je to indikátor zdravej úrovne vlhkosti.

Pôsobí upokojujúco. Bolo preukázané, že prirodzený a organický vzhľad machu má na ľudí upokojujúci účinok, ktorý môže pomôcť znížiť stres a podporiť pocit vnútornej pohody.

machove steny

Premena komerčných priestorov pomocou machu

Vďaka všestrannosti a schopnosti vytvárať pocit pokoja a vyrovnanosti je mach dokonalým doplnkom pre dizajnérov, ktorí chcú zlepšiť zážitok hostí. Tu je niekoľko z mnohých spôsobov, ako ho začleniť do svojho ďalšieho projektu.

Oživenie outdoorových predajní

Ozdobte svoj outdoor shop obrazom z machu alebo machovou stenou a vytvorte pre zákazníkov ideálne prostredie na nákup. Vaša predajňa priam splynie s prírodou.

Zdobenie hotelových interiérov

Ozdobte vstupnú halu sviežou a luxusnou zelenou stenou, ktorá potrebuje minimálnu údržbu. Zvoliť môžete aj machové obrazy, ktoré doplnia hotelové izby a dodajú im pocit pokoja a čistoty.

Zlepšenie zážitku z jedla v reštauráciách

Sprostredkujte hosťom reštaurácie dotyk prírody prostredníctvom dekoratívneho detailu z machu na stoloch. 

Multifunkčný fotoateliér

Inštaluje do priestorov fotoateliéru machovú stenu a vytvorte výnimočné pozadie pre fotenie svojich klientov. Zelený mach vás prenesie do prírody bez toho, aby ste museli vykročiť von. Vytiahnite statív, svetlá a rekvizity a pustite sa do nového projektu.

machova stena interier

Začlenenie zachovaného machu do komerčných priestorov je trend, ktorý bude naďalej rásť. Vďaka jeho estetickým a funkčným výhodám nie je divu, že sa stabilizovaný mach stal obľúbenou voľbou mnohých vlastníkov priestorov, ktorí sa chcú odlíšiť od konkurencie. Či už je vystavený ako veľká zelená stena alebo dekoratívna umelecká inštalácia na stole či polici, mach prinesie do každého priestoru nádych prírody a farebný akcent. 

Foto: elements.envato.com

5 mýtov o Kindergeld, na ktoré hneď zabudnite

30.06.2024

Rodinné prídavky z Nemecka, takzvané Kindergeld, sú lákavou finančnou podporou pre slovenských rodičov, ktorí pracujú v Nemecku. Na druhej strane však koluje viacero nesprávnych informácií, ktoré odrádzajú od ich poberania. Pozrite sa na týchto 5 mýtov a ujasnite si, ako to v skutočnosti funguje.

3 jednoduché kroky, jak do svého domova vpustit letní atmosféru

25.06.2024

Vytoužené léto je konečně tady, což potvrzují i předpovědi počasí, které ukazují stále více dnů, kdy rtuť teploměru přesahuje 30 °C. Pokud se chcete připravit na všechna lákadla a radovánky, které nejteplejší období roku přináší, máte ještě čas se připravit a postarat se o to, aby váš domov naplnila letní atmosféra. Stačí pár drobných změn a [...]

Žiadate o rakúske prídavky? Nezabudnite na dôležité prílohy

24.06.2024

Slováci, ktorí pracujú v Rakúsku, môžu poberať rakúske rodinné prídavky. Vedeli ste, že prídavky na dieťa v Rakúsku je možné žiadať až 5 rokov spätne? K žiadosti sa prikladajú povinné prílohy, ktoré závisia od vašej životnej situácie. Určite ich nezabudnite priložiť, aby ste získali legálne prilepšenie pre vaše dieťa.

Donald Trump

Streľba na Trumpa, agenti tajnej služby ho krvavého stiahli z pódia. Strelec je mŕtvy

14.07.2024 00:36, aktualizované: 05:27

Na predvolebnom mítingu Donalda Trumpa v Pensylvánii zazneli zvuky výstrelov, následne zakrvaveného exprezidenta odviedli bezpečnostné zložky z pódia.

Election 2020 Debate

Senátor Sanders podporil Bidena, označil ho za najsilnejšieho súpera pre "demagóga a patologického klamára" Trumpa

13.07.2024 20:25

Keď sa demokrati zjednotia a nenechajú sa "rozptýliť", Biden podľa neho vyhrá.

Elon Musk

Musk prispel na Trumpovu kampaň, nie je jasné koľko, uvádza agentúra Bloomberg

13.07.2024 19:50

Miliardár daroval peniaze jednej z organizácií, ktorá sa usiluje o znovuzvolenie amerického exprezidenta.

bane, uhlie, banník. baňa.

Poľský baník uväznený pod zemou viac než 48 hodín bol nájdený živý

13.07.2024 19:06

Baňu Rydułtowy vo štvrtok ráno okolo 08.00 h. v hĺbke približne 1 200 metrov zasiahli silné otrasy.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk www.krtkovanie-nitra24.sk uploading.sk overenie-vozidiel.sk www.a-servislipka.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 545
Celková čítanosť: 793455x
Priemerná čítanosť článkov: 1456x

Autor blogu