Založ si blog

3 výhody machovej steny v interiérovom dizajne

machova stena v interieri

Keďže má mach nízke nároky na údržbu, rýchlo stal obľúbenou voľbou architektov a dizajnérov, ktorí chcú do interiéru vniesť nádych prírody. Tento trend sa dostáva aj do komerčných interiérov, ako sú hotely, letiská a reštaurácie. V tomto článku preskúmame, ako sa mach používa v komerčných prostrediach na zvýšenie ich estetiky a vytvorenie jedinečnej a príjemnej atmosféry.

Prečo sú machové steny MOSS DESIGN výbornou voľbou pre komerčné priestory?

  • MOSS DESIGN dodáva priestoru nádych prírody
  • Vnáša farebný nádych
  • Mach poskytuje upokojujúci pocit
  • Pomáha znižovať stres vo vysoko stresových prostrediach
  • Jedinečná dekorácia z machu umožňuje podniku vyniknúť v konkurenčnom odvetví

3 funkčné výhody konzervovaného machu v interiérovom dizajne

Znižuje hladinu hluku. Mach pohlcuje zvukové vlny a znižuje hladinu hluku, vďaka čomu je skvelou voľbou do hlučných prostredí.

Pohlcuje a udržiava vlhkosť. Mach indikuje zmeny úrovne vlhkosti. Keď je mäkký, je to indikátor zdravej úrovne vlhkosti.

Pôsobí upokojujúco. Bolo preukázané, že prirodzený a organický vzhľad machu má na ľudí upokojujúci účinok, ktorý môže pomôcť znížiť stres a podporiť pocit vnútornej pohody.

machove steny

Premena komerčných priestorov pomocou machu

Vďaka všestrannosti a schopnosti vytvárať pocit pokoja a vyrovnanosti je mach dokonalým doplnkom pre dizajnérov, ktorí chcú zlepšiť zážitok hostí. Tu je niekoľko z mnohých spôsobov, ako ho začleniť do svojho ďalšieho projektu.

Oživenie outdoorových predajní

Ozdobte svoj outdoor shop obrazom z machu alebo machovou stenou a vytvorte pre zákazníkov ideálne prostredie na nákup. Vaša predajňa priam splynie s prírodou.

Zdobenie hotelových interiérov

Ozdobte vstupnú halu sviežou a luxusnou zelenou stenou, ktorá potrebuje minimálnu údržbu. Zvoliť môžete aj machové obrazy, ktoré doplnia hotelové izby a dodajú im pocit pokoja a čistoty.

Zlepšenie zážitku z jedla v reštauráciách

Sprostredkujte hosťom reštaurácie dotyk prírody prostredníctvom dekoratívneho detailu z machu na stoloch. 

Multifunkčný fotoateliér

Inštaluje do priestorov fotoateliéru machovú stenu a vytvorte výnimočné pozadie pre fotenie svojich klientov. Zelený mach vás prenesie do prírody bez toho, aby ste museli vykročiť von. Vytiahnite statív, svetlá a rekvizity a pustite sa do nového projektu.

machova stena interier

Začlenenie zachovaného machu do komerčných priestorov je trend, ktorý bude naďalej rásť. Vďaka jeho estetickým a funkčným výhodám nie je divu, že sa stabilizovaný mach stal obľúbenou voľbou mnohých vlastníkov priestorov, ktorí sa chcú odlíšiť od konkurencie. Či už je vystavený ako veľká zelená stena alebo dekoratívna umelecká inštalácia na stole či polici, mach prinesie do každého priestoru nádych prírody a farebný akcent. 

Foto: elements.envato.com

Praktický sprievodca: pripojky kanalizácie v domácnosti

29.09.2023

Pri kanalizácii v domácnosti ide o viac než len odtok vody. Je to o zachovaní hygieny, ochrane zdravia a životného prostredia. V tomto praktickom sprievodcovi sa dozviete, ako riadne pripojiť svoje kanalizačné zariadenia a udržať ich v dobrom stave. 1. Príprava na pripojky kanalizácie Materiály a nástroje Základným krokom pre pripojky kanalizácie je zabezpečiť si potrebné [...]

Návštevnosť vášho e-shopu rastie, no objednávky nepribúdajú? Toto môžu byť dôvody!

28.09.2023

Spustili ste s nadšením nový e-shop a aj napriek postupnému nárastu návštevnosti objednávky akosi nepribúdajú. Tento scenár je pomerne častý a týka sa dokonca aj zabehnutých e-shopov, ktorým akoby z ničoho nič rapídne poklesne počet objednávok. Príčin môže byť veľa a prísť na to, kde nastal problém môže byť pomerne zložité. Zamerali sme [...]

Čistenie kanalizácie – potrubie nepozná piatok ani sviatok

27.09.2023

Ach jaj, prečo zase neodteká voda? Pravidelne čistíte odtoky v domácnosti a voda aj tak zase neodteká. Možno nastal čas pre profesionálne čistenie kanalizácie. Machri z krtkovania vyriešia vaše problémy s upchatým potrubím 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Vladimir Putin, Trošev, vagnerovci, Jevkurov

Putin formuje nových bojovníkov. Rokoval s bývalým veliteľom vagnerovcov, ktorého Prigožin označoval za zradcu

29.09.2023 10:32

Putin rokoval s niekdajším členom vagnerovcov Andrejom Troševom. Vedenie Prigožinovych žoldnierov ho dávnejšie označilo za zradcu.

branisko, tunel, nehoda

Pre vážnu dopravnú nehodu je uzavretý tunel Branisko

29.09.2023 10:22

V tuneli došlo k čelnej zrážke dvoch osobných motorových vozidiel.

Švédsko, násilie, Uppsala

Švédsky premiér si po vlne násilia predvolal vedenie armády i polície: Budeme na gangy poľovať

29.09.2023 06:37

Švédsky premiér Ulf Kristersson si predvolal vedenie tamojšej armády i polície v snahe zastaviť vyčíňanie kriminálnych gangov

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 399
Celková čítanosť: 555725x
Priemerná čítanosť článkov: 1393x

Autor blogu