Založ si blog

Optimalizácia účtovného softvéru a zabezpečenie zdravia zamestnancov: dva piliere modernej firemnej kultúry

uctovnictvo

V dnešnej dobe je dôležité, aby firmy venovali patričnú pozornosť nie len svojmu ekonomickému zdraviu, ale aj zdraviu a bezpečnosti svojich zamestnancov. V tejto súvislosti sú dve kľúčové oblasti, na ktoré by sme sa mali zamerať: cloudové riešenia pre účtovný softvér a pracovná zdravotná služba (PZS).

Pohoda Hosting: efektivita a bezpečnosť na prvom mieste

Jedným z najefektívnejších spôsobov, ako zabezpečiť efektívne a bezpečné spravovanie účtovných dát, je využitie cloudových riešení. Naša služba Pohoda hosting ponúka vzdialený prístup k vášmu účtovnému softvéru, čo znamená maximálnu flexibilitu bez ohrozenia bezpečnosti. Všetky dáta sú uložené v šifrovaných databázach a sú prístupné iba autorizovaným osobám. Toto je obzvlášť užitočné pre firmy s viacerými pobočkami alebo pre tých, ktorí potrebujú pracovať na diaľku.

Ďalšie informácie o cloudových riešeniach v účtovníctve nájdete tu, a pre vizuálne zorientovaných je tu aj náučné video.

pohoda hosting

Pracovná zdravotná služba: ochrana najcennejšieho kapitálu firmy

Vaši zamestnanci sú najcennejší kapitál vašej firmy. Z toho dôvodu je nesmierne dôležité dbať na ich zdravie a bezpečnosť. Pracovná zdravotná služba (PZS) je tu preto, aby zabezpečila, že všetci zamestnanci budú v optimálnej fyzickej i psychickej kondícii. Ponúkame širokú škálu služieb, vrátane preventívnych lekárskych prehliadok, školení zameraných na prevenciu pracovných úrazov, a komplexného monitorovania zdravotného stavu zamestnancov. Pre viac informácií môžete navštíviť wikipédia stránku alebo si pozrieť video.

V kombinácii tieto dve služby predstavujú holistický prístup k vedeniu firmy v 21. storočí. Zabezpečujú nielen efektívne a bezpečné spravovanie finančných a účtovných záznamov, ale aj maximálnu ochranu a podporu zdravia a bezpečnosti zamestnancov. A to všetko je kľúčové pre dlhodobý rast a prosperitu vašej firmy.

pzs

Zdroje: elements.envato.com, s4b.sk, mg-service.sk

História a dôležitosť bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

03.04.2024

Pravidlá bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci prešli dlhú cestu a vyvíjali sa s cieľom zabezpečiť všeobecnú pohodu na pracovisku. Dnes zohráva kľúčovú úlohu pri ochrane zdravia zamestnancov a prevencii nehôd. Pochopenie významu bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a pracovných zdravotných služieb (pzs) je mimoriadne dôležité pre zamestnávateľa aj zamestnancov. [...]

Zabezpečenie práce na lyžiarsku sezónu v Rakúsku

02.04.2024

Keď som prišiel do Rakúska dva týždne pred začiatkom decembra, dúfal som, že budem mať veľkú šancu nájsť si prácu a bývanie. Zavítal som do mesta Mayrhofen, ktoré je obľúbenou zimnou destináciou pre ľudí, ktorí si chcú užiť sneh rovnako ako nočný život. Práca v zahraničí Rakúsko: Rýchlo som zistil, že mesto je až do prvého decembrového víkendu takmer mestom [...]

Ako pripraviť záhradu na novú sezónu?

31.03.2024

Sezóna záhradkárčenia už klope na dvere a práve marec je ideálnym mesiacom na niektoré prípravné práce. Tých môže byť nespočetne veľa v závislosti od toho, čo máte v záhrade vysadené a aké máte na nadchádzajúcu sezónu ciele. Samotná príprava záhrady vám môže zabrať veľa času a preto by ste na všetky tieto činnosti mali pripraviť aj [...]

Sydney

Polícia identifikovala páchateľa útoku v Sydney, trpel duševnou poruchou

14.04.2024 08:24

V nákupnom centre prišlo o život najmenej šesť ľudí.

Ľubomíra Adamčiová, pacientka

Rakovina neznamená smrť. Mne pomohli najbližší, viera a včasná prevencia, hovorí Ľubomíra

14.04.2024 08:00

Správa o onkologickej diagnóze nie je koniec sveta, prízvukuje žena, ktorá s vážnou chorobou bojovala viac ako rok a odvtedy je v remisii.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Rusko tvrdo útočí na Časiv Jar, otvára cestu k významným mestám v Doneckej oblasti

14.04.2024 07:40, aktualizované: 09:45

Ovládnutie Časiv Jaru by umožnilo ruským vojakom útočiť na ďalšie dôležité mestá v Doneckej oblasti. ISW však rýchle dobytie mesta nepredpokladá.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk uploading.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 521
Celková čítanosť: 721475x
Priemerná čítanosť článkov: 1385x

Autor blogu