Založ si blog

Najširšia ponuka jednofázových elektromotorov

Jednofázový elektromotor je stroj, ktorý premieňa elektrickú energiu alebo výkon na mechanickú energiu a zvyčajne sa používa na výrobu energie na pohon elektrického generátora.

Jednofázový elektromotor sa vyznačuje jednoduchou a spoľahlivou konštrukciou, vďaka ktorej je vhodný najmä na aplikácie, kde sa nevyžaduje vysoký výkon.

V súčasnosti je na trhu k dispozícii najširší sortiment jednofázových elektromotorov.

jednofazove elektromotory
Široká ponuka elektromotorov (zdroj: vyboelectric.sk)

Široké použitie jednofázových elektromotorov

Jednofázové majú oproti trojfázovým jednu veľkú výhodu: môžu byť napájané z jednej zásuvky, vďaka čomu sú cenovo dostupnejšie a univerzálnejšie ako ich kolegovia.

Ďalšou významnou výhodou jednoduchej konštrukcie sú minimálne požiadavky na údržbu s priaznivou cenou. Ak teda máte obmedzený rozpočet alebo len chcete ušetriť čas, potom sú tieto zariadenia určené práve pre vás!

Môže vás tiež zaujímať: Google News Blog

Jednofázové elektromotory nájdete samozrejme aj v našej ponuke, a to hneď vo viacerých konfiguráciách. Vybrať si môžete nielen podľa výstupných otáčok, ale tiež výkonu a montážneho vyhotovenia. Vyznačujú sa účinným chladením, ktoré zabezpečuje uzavretý ventilátor. Hoci sú ľahké, ich konštrukcia je veľmi pevná a umožní vám využívať elektromotor aj v stiesnených priestoroch. Jednofázový elektromotor 230V vám môžeme ponúknuť s výkonom od 0,18 kW do 3 kW, pričom problémom nie sú ani dodatočné úpravy na základe konkrétnych požiadaviek.

Jednofázové motory sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách, ktoré vyhovujú vašim špecifickým potrebám. Máte možnosť vybrať si výstupnú rýchlosť, výkon a typ montáže, ktoré budú najlepšie vyhovovať vášmu projektu. 

elektromotory vybo
Elektromotory VYBO Electric (zdroj: vyboelectric.sk)

Tieto motory sa štandardne dodávajú s účinným chladením, ktoré abezpečuje uzavretý ventilátor. Sú ľahké, ale odolné, vďaka čomu sú ideálne aj pre stiesnené priestory alebo projekty, kde je obmedzený priestor.

Ako vám pomôže Detralex na kŕčové žily?

25.11.2022

Keď sa vám na nohách objavia nepekné metličky, nemávnite len rukou. Zdanlivá kozmetická záležitosť sa časom môže premeniť na zdravotný problém. Existuje niekoľko možností, ako uľaviť od kŕčových žíl – pančuchy, Detralex či zmena stravy. Príčiny vzniku kŕčových žíl Zväčšené a zohýbané povrchové žily či modré hrčky a uzly sa najčastejšie tvoria na [...]

Chudnúť s polievkami? Ide to, ale treba si vedieť vybrať!

24.11.2022

Zhrozili ste sa pri pohľade váhu a rozhodli ste sa, že ešte do zimy musíte pár kilogramov zhodiť? Tak potom je najvyšší čas upraviť si jedálniček. Aby bolo vaše snaženie naozaj efektívne, mali by ste sa vyhnúť drastickým úpravám stravy a hladovaniu. Na druhej strane, pri chudnutí objavíte možno aj niečo nové – napríklad chutné polievky, ktoré sú pre diétne [...]

Ako sa najlepšie pripraviť na finančný audit

23.11.2022

Finančný audit môže byť stresujúcim obdobím pre každú firmu. Príprava a plánovanie však môžu pomôcť zabezpečiť hladký a úspešný priebeh. Audit je proces, pri ktorom sa skúmajú a overujú finančné záznamy spoločnosti s cieľom zabezpečiť ich presnosť a vernosť. Kroky na zabezpečenie úspešného auditu zahŕňajú: 1. Plánovanie auditu Plánovanie auditu môže [...]

ukrajina

Rusko odpálilo už 16-tisíc rakiet, veľká väčšina mierila na civilov

28.11.2022 17:32

Cieľom iba viac ako 500 rakiet boli vojenské objekty.

balistická raketa

Rusko jednostranne odložilo rozhovory o jadrovom odzbrojovaní s USA

28.11.2022 17:19

Rokovania sa mali konať tento týždeň v egyptskej Káhire.

Russia Ukraine War

Slobodný a zraniteľný. Rusi ničia "svoj" Cherson

28.11.2022 17:13

Ak nemôže byť náš, nech nie je ničí... Dva mesiace potom, čo si Moskva nelegálne prisvojila Cherson, jej invázne jednotky si z neho spravili strelnicu.

Robert Fico

Ústavný súd zamietol Ficovu sťažnosť týkajúcu sa nahrávok z poľovníckej chaty

28.11.2022 16:24

Predseda Smeru nahrávky spochybňuje a žiada, aby boli vymazané.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 287
Celková čítanosť: 367866x
Priemerná čítanosť článkov: 1282x

Autor blogu