Založ si blog

Chcete si uľahčiť podnikanie? Vyskúšajte tieto tri nástroje!

Jedným z prvých krokov k úspechu pri podnikaní, ktoré by ste mali spraviť, je automatizácia rutinných činností a obmedzenie tých činností, ktoré vás oberajú o najviac času a energie. Ak sa vám to podarí, získate cenný čas a energiu na to, aby ste svoje podnikanie rozvíjali ešte viac. Hoci úspechy sa nedostavia za pár dní, systematickou činnosťou dosiahnete, že sa vám bude dariť. 

Rezervácie pre vašich zákazníkov

Nástroje, ktoré vám uľahčia podnikanie, by ste si mali vyberať podľa segmentu, v ktorom podnikáte. Nie je teda možné poradiť univerzálne to isté každému podnikateľovi. Ak napríklad pracujete s rezerváciami, je dôležité ustrážiť si, koľko času vám zaberá ich prijímanie a manažovanie. Systém na spracovanie rezervácií nielenže ušetrí čas vám, ale zároveň pomôže aj vašim zákazníkom. Umožní im totiž zadanie rezervácie, jej zmenu, ako aj úhradu za vaše služby bez toho, aby vás musel akokoľvek kontaktovať. 

Rezervačný systém na šport, ale aj na jogu či iné pohybové aktivity, workshopy alebo kurzy je skvelým spôsobom, ktorý vám podnikanie uľahčí. A čo je ešte lepšie, môžete si ho úplne nezáväzne vyskúšať a sami tak zistíte, ako váš biznis zefektívni. Lepšie ako o rezervačnom systéme čítať, je poriadne ho vyskúšať. 

rezervacny system calendiari
Rezervačný systém Calendiari (zdroj: calendiari.com)

Pomoc pri účtovníctve

Ak ešte len začínate, aj bežné účtovníctvo vám môže dať poriadne zabrať. Využite preto možnosť využívať účtovnícky softvér, ktorý vám ušetrí hodiny namáhavej práce a tiež peňazí, ktoré by ste inak museli investovať do poradenstva. V prípade, ak chcete mať účtovníctvo vo svojich rukách a hľadáte iba pomôcku, ktorá vám spracovávanie dokladov uľahčí, porovnajte si jednotlivé softvérové riešenia. Spracovanie faktúr a ďalších nevyhnutných dokladov a dokumentov, medzi ktoré patrí aj cestovný príkaz, hravo zvládnete s kvalitným účtovníckym softvérom.

CRM systém pre lepšie porozumenie vašim zákazníkom

Napokon, kto je pri vašom podnikaní dôležitejší ako vaši zákazníci. Ak preto spomíname nástroje pre podnikateľov, nemôžeme zabudnúť na Customer relationship management – teda manažment vzťahu so zákazníkmi. Umožní vám efektívnejšie riadiť vzťahy s vašimi zákazníkmi, čím získate omnoho lepší prehľad a zefektívnite fungovanie nielen vaše, ale aj vášho tímu obchodníkov. Robte preto veci chytrejšie a vyskúšajte si, ako môžete dosiahnuť so svojím podnikaním ešte viac. 

zdroj: pixabay.com

Letná sezóna je tu – zabezpečte, aby žiarila aj vaša pleť

21.06.2024

Letná dovolenka plná oddychu a nových dobrodružstiev je o chvíľu tu. Skôr, ako sa vydáte na cesty po Slovensku alebo do ďalekej exotiky, venujte starostlivosť vašej pleti a telu. Tak zažiarite nielen počas dovolenky, ale i počas celého leta. Čo si dopriať, aby si leto užila aj vaša pleť?

Prečo riskovať upchaté potrubie? Vyberte si odborné krtkovanie

20.06.2024

Je upchatá kanalizácia vašou nočnou morou? Nepríjemný zápach, neodtekajúca voda, nefunkčná toaleta a umývadlo sú len niektoré z problémov, s ktorými sa stretávate. Mnohí majitelia domov a bytov sa pokúšajú tieto problémy riešiť svojpomocne, no často bez úspechu. Prečo sa hneď oplatí investovať do odborného čistenia kanalizácií?

Prečo je (pre malého podnikateľa) dôležitý UX/UI dizajn webovej stránky?

19.06.2024

Premýšľate nad úpravami webovej stránky? Myslite na UX/UI dizajn vašej virtuálnej vizitky. Tým sa postaráte, aby zákazník vašu stránku rád navštevoval, nakupoval u vás a zdieľal jej obsah na sociálnych sieťach. Prečo sa oplatí aj malému podnikateľovi investovať pri tvorbe webu do dobrého UX a UI dizajnu?

Kyjev, EÚ, Ukrajina, Volodymyr Zelenskyj, Ursula von der Leyenová

EÚ začne prístupové rozhovory s Ukrajinou a Moldavskom budúci utorok

21.06.2024 12:34

Členské štáty Európskej únie formálne schválili začatie prístupových rozhovorov s Ukrajinou a Moldavskom.

ukrajina, eú

Členské štáty EÚ schválili rokovacie rámce pre prístupové rozhovory s Ukrajinou a Moldavskom

21.06.2024 12:23

Medzivládna konferencia s oboma krajinami sa uskutoční budúci utorok v Luxemburgu.

MiG-29, stíhačky, Ukrajiny, migy

Rezort obrany podáva trestné oznámenie v súvislosti s darovaním migov Ukrajine

21.06.2024 11:47, aktualizované: 11:58

Štátny tajomník potvrdil, že trestné oznámenie sa týka podozrenia zo spáchania sabotáže.

orban, leyenova

Procaccini: Ak chce Orbán vstúpiť k reformistom, musí podporiť Ukrajinu. Babiš končí vo frakciách

21.06.2024 11:10, aktualizované: 12:24

ECR požaduje po Fidesze podobné kroky, ako po ďalších nových členoch. Medzi nich patrí od stredy už aj rumunská krajne pravicová Aliancia za úniu Rumunov.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk www.krtkovanie-nitra24.sk uploading.sk overenie-vozidiel.sk www.a-servislipka.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 540
Celková čítanosť: 773645x
Priemerná čítanosť článkov: 1433x

Autor blogu