Založ si blog

Zanedbávate čistenie potrubí vo vašej firme? Môže vás to stáť viac, než si myslíte

kontrola potrubia

Profesionálne čistenie potrubí a kanalizácie sa väčšine ľudí spája s domácnosťou – upchatý drez, sprcha alebo toaleta. Služby čistenia potrubí a krtkovania sú však kľúčové i pre miesta a prevádzky, ktoré dennodenne navštevujeme. V mnohých prípadoch sa zanedbáva prevencia a riešia sa iba vzniknuté problémy. Prečo si dávať pozor a pravidelne čistiť kanalizačné systémy vo firmách?

Pravidelná starostlivosť o potrubia

Profesionáli v oblasti čistenia kanalizácií odporúčajú čistiť potrubia aspoň raz alebo dvakrát ročne. Takáto pravidelná údržba zabezpečí, že potrubia budú v dobrom technickom stave a vydržia dlhšie.

Navyše, pomôže to predchádzať nepríjemným havarijným situáciám a zníži náklady spojené s riešením upchatej alebo poškodenej kanalizácie.

Odborníci ako napríklad krtkovanie Trnava často vidia, že ľudia na potrubia jednoducho zabúdajú. Väčšinou si všimnú problém až vtedy, keď voda prestane odtekať alebo dôjde k havarijnému stavu.

Pravidelné čistenie kanalizácie ako nevyhnutnosť

Zoznam podnikov a prevádzok, kde sa pravidelné čistenie kanalizácii považuje za nevyhnutnosť, je rozsiahly. Vyberieme len niekoľko príkladov, ako sú reštaurácie, hotely, potravinárske prevádzky, verejné budovy, úrady, administratívne a kancelárske priestory, práčovne a chemické čistiarne, priemyselné areály či výrobné podniky.

Na týchto miestach ide okrem zabezpečenia efektívnej prevádzky aj o dodržiavanie hygienických predpisov, bezporuchovú realizáciu potrebných činností, elimináciu prestojov a predchádzanie ekologických havárií.

monitoring potrubia

Počas bežnej prevádzky sa otázka čistenia kanalizácie dostáva do spodnej časti zoznamu pracovných úloh. A firmy si koledujú o spiaci problém.

Ak si však raz ročne objednajú čistiace služby, potom sami zistia, že majú menej práce s upchatým odpadom, predchádzajú nepríjemnému zápachu, znižujú riziko šírenia baktérií, ale aj predlžujú životnosť celého kanalizačného systému a znižujú náklady na jeho údržbu.

Hustá sieť pobočiek – rýchle krtkovanie

Keď sa vyskytne problém s kanalizáciou, chcete ho mať vyriešený čím prv. To je jednou z výsad profesionálnych krtkovacích služieb, ktoré prídu a skontrolujú potrubia aj vo vašej firme a spoločnosti.

Majú širokú sieť pobočiek a veľmi ľahko vyhovejú vašej požiadavke na prečistenie odpadov. Ak máte sídlo v okolí Dunajskej Stredy, bude to krtkovanie DS, ak ste priamo z hlavného mesta, potom krtkovanie v Bratislave.

Špeciálny tip: Machri na čistenie kanalizačných systémov sa postarajú i o vyčistenie dažďových kanalizácií a odvodňovacích žľabov.

Bez ohľadu na to, či ide o rodinný dom, bytový komplex alebo firemné priestory, profesionáli na čistenie kanalizácie vás prekvapia rýchlym príchodom, odborne odvedenou prácou, ústretovým prístupom a skvelými výsledkami.

Nezabúdajte na kanalizácie a potom nebudete nepríjemne prekvapení – aj keď ide o vašu firmu, reštauráciu alebo hotel. Zaraďte do vášho plánu prevádzky i pravidelné čistenie kanalizácií.

potrubie pravidelny monitoring
Monitoring potrubia

Foto: elements.envato.com

Letná sezóna je tu – zabezpečte, aby žiarila aj vaša pleť

21.06.2024

Letná dovolenka plná oddychu a nových dobrodružstiev je o chvíľu tu. Skôr, ako sa vydáte na cesty po Slovensku alebo do ďalekej exotiky, venujte starostlivosť vašej pleti a telu. Tak zažiarite nielen počas dovolenky, ale i počas celého leta. Čo si dopriať, aby si leto užila aj vaša pleť?

Prečo riskovať upchaté potrubie? Vyberte si odborné krtkovanie

20.06.2024

Je upchatá kanalizácia vašou nočnou morou? Nepríjemný zápach, neodtekajúca voda, nefunkčná toaleta a umývadlo sú len niektoré z problémov, s ktorými sa stretávate. Mnohí majitelia domov a bytov sa pokúšajú tieto problémy riešiť svojpomocne, no často bez úspechu. Prečo sa hneď oplatí investovať do odborného čistenia kanalizácií?

Prečo je (pre malého podnikateľa) dôležitý UX/UI dizajn webovej stránky?

19.06.2024

Premýšľate nad úpravami webovej stránky? Myslite na UX/UI dizajn vašej virtuálnej vizitky. Tým sa postaráte, aby zákazník vašu stránku rád navštevoval, nakupoval u vás a zdieľal jej obsah na sociálnych sieťach. Prečo sa oplatí aj malému podnikateľovi investovať pri tvorbe webu do dobrého UX a UI dizajnu?

MiG-29, stíhačky, Ukrajiny, migy

Rezort obrany podáva trestné oznámenie v súvislosti s darovaním migov Ukrajine

21.06.2024 11:47, aktualizované: 11:58

Štátny tajomník potvrdil, že trestné oznámenie sa týka podozrenia zo spáchania sabotáže.

Czech Republic Presidential Election

Hnutie ANO vystúpi z europarlamentnej frakcie Obnovme Európu

21.06.2024 11:10

Podľa Babiša by hnutie v politickej skupine RE nemohlo presadzovať svoj volebný program, s ktorým išlo do eurovolieb.

Tibor Gašpar

Smer avizuje v lex atentát zmeny, obciam nemajú hroziť sankcie

21.06.2024 10:35, aktualizované: 10:58

V balíku zákonov lex atentát dôjde v druhom čítaní k zmenám.

prach

Na Slovensko prúdi saharský prach. Pripravme sa na konšpirácie: Zlí Američania nás trovia z lietadiel

21.06.2024 10:33

Tak ako to už býva, aj tento fenomén vyvoláva u nadšencov konšpiračných teórií nutkanie naštartovať počítač a zakonšpirovať si.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku. Obľúbené odkazy: krtkovanie-dunajska-streda.sk www.krtkovanie-nitra24.sk uploading.sk overenie-vozidiel.sk www.a-servislipka.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 540
Celková čítanosť: 773600x
Priemerná čítanosť článkov: 1433x

Autor blogu