Založ si blog

Viete, že existujú toalety, ktoré majú oproti splachovacím nečakané výhody?

A nejedná sa len o sedacie, dá sa získať aj pisoár, ktorý funguje bez vody. Mimo úspory vody je jeho nespornou výhodou aj to, že nezapácha, neupchá sa a údržba zaberie minimum času.

V dnešnej pandemickej dobe je dôsledné dodržiavanie hygieny ešte dôležitejšie, než v kľudnejších časoch. Šírenie baktérií a vírusov v prostredí toaliet je i za bežnej situácie problémom a v súčasnosti jeho riešenie nadobúda vyššiu dôležitosť.

Ako na to?

Čo teda môžeme urobiť pre to, aby ste hygienické podmienky výrazne zlepšili a pomohli tak k nešíreniu  vírusov a baktérií? Skutočným prínosom pre vyššiu hygienu sú bezvodné toalety, ktoré vďaka absencii vody nepodporujú množenie baktérií a vírusov.

Na prvom mieste  je treba povedať, že všetky tieto výhody prinášajú len kvalitné produkty – a unikátny bezvodný pisoár P1.1 od spoločnosti EcoStep rozhodne, medzi ne patrí. Pisoár EcoStep je právom jednotkou na trhu – jeho patentovaný ventil P1, ako jediný účinne zabraňuje zápachu minimálne 6 mesiacov. To je v porovnaní s konkurenciou výrazne viac, kde životnosť veľa krát dosahuje len jeden mesiac, prípadne je nutné ventily zalievať veľkým množstvom vody, alebo špeciálnou náplňou.

bezdovne pisoare
Bezvodný pisoár P1.1 od firmy EcoStep

V čom EcoStep vyniká nad konkurenciou ?

Vďaka absencii vody sa na keramickom povrchu bezvodného pisoára nemnožia baktérie – na základe vykonaných odborných testov je ich tu menej než u klasického splachovacieho pisoára. Hladká plocha a špeciálne patentovaný tvar zabraňuje zasychaniu moču na povrchu ako aj znečisteniu podlahy pod pisoárom. Zadná stena je skosená smerom do vnútra, takže sa moč vždy odrazí od stredu pisoára a preto nie na užívateľa, alebo jeho okolie.

Neposledným benefitom pisoára EcoStep je absencia obťažujúceho zápachu – moč sám o sebe je sterilný, až pri reakcii s vodou sa začína tvoriť kal a baktérie. Práve táto reakcia vo výsledku spôsobuje nepríjemný zápach a zároveň upcháva odpad.

Pisoár P1.1, na rozdiel od bežných zariadení, nemá žiadne záhyby a je vyrobený zo špeciálnej sanitárnej keramiky, na ktorej nezostávajú žiadne kvapky. Vďaka tomu je aj vlastná údržba a čistenie toalety veľmi jednoduchá – bezvodný pisoár stačí len ošetriť biologickým roztokom jeden krát denne, čo zaberie asi 15 sekúnd. I to je výrazná úspora času oproti tradičným pisoárom.

akcia ecostep

Čo všetko ušetríte ?

To, že pisoár od EcoStep-u nie je nutné splachovať, prináša výrazný finančný a ekologický aspekt. Pri každom použití ušetríte približne 1,2l vody, naviac nie je potrebné používať akékoľvek vonné sitká, alebo iné chemické pohlcovače zápachu. Vďaka tomu sa výrazne znížia vaše ročné náklady nie len na vodu, ale taktiež na energiu a ďalšie chemické doplnky, ktoré by v inom prípade bolo nutné priebežne dokupovať.

Takže, pokiaľ hľadáte spôsob, ako sa zbaviť nepríjemných zápachov z toaliet, ušetriť náklady za vodu a energie, znížiť upchávanie odpadových trubiek až o 80 % a celkovo zvýšiť štandard a čistotu toaliet, bezvodný pisoár P1.1 od EcoStep je ideálna voľba.


Zdroj: eshop.ecostep.sk

3 piliere tvorby úspešného e-shopu – poznáte ich?

23.06.2021

tvorba modeného eshopu

Poskytujete prepravné služby? Zistite, ktoré nástroje vám uľahčia podnikanie!

22.06.2021

Viete, čo najčastejšie trápi podnikateľov v doprave? V prvom rade ide o neúmerne veľkú byrokraciu spočívajúcu v rôznych povoleniach, dokladoch a dodatočných poplatkoch. Potom sú to stále zvyšujúce sa prevádzkové náklady a nedostatočné vyťažovanie vozidiel. Hoci s úrovňou byrokratickej záťaže nič neurobíte, podnikanie v doprave si môžete uľahčiť celým [...]

5 tipov, ako zvládnuť rekonštrukciu bytu s minimom starostí

21.06.2021

Odhodlali ste sa po rokoch na rekonštrukciu bytu a hľadáte spôsoby, ako ju zvládnuť čo najrýchlejšie a najjednoduchšie? Ak pred začiatkom rekonštrukcie venujete určitý čas plánovaniu a hľadaniu tých správnych dodávateľov, ušetríte si kopec starostí, ktoré by ste inak museli riešiť takpovediac „za pochodu“. Aby ste sa nemuseli spoliehať na žiadne [...]

rusko moskva fontána deti horúčavy leto

V Moskve padol teplotný rekord. Namerali najvyššiu teplotu za 120 rokov

23.06.2021 23:27

Moskvu tento týždeň postihla historická vlna horúčav. Stúpajúce teploty prispievajú k zničujúcim záplavám a lesným požiarom.

Vatikán pápež audiencia

Netradičná audiencia. Pápež František sa stretol so Spidermanom

23.06.2021 23:07

Taliansky imitátor komiksového superhrdinu sa často oblieka do tohto kostýmu, aby zabavil v nemocniciach choré deti.

vallo cipár

Primátor Bratislavy ocenil významné osobnosti mesta

23.06.2021 22:29

Cenou primátora je tento rok grafika Bratislavy od akademického maliara Miroslava Cipára.

McAfee

Johna McAfeeho našli mŕtveho v jeho cele v španielskom väzení

23.06.2021 22:09, aktualizované: 22:38

Zakladateľ softvérovej spoločnosti zrejme spáchal samovraždu. Súd v stredu rozhodol o jeho vydaní do USA, kde bol stíhaný pre daňové úniky.

blogger

Na stránke news.blog.pravda.sk nájdete čerstvejšie informácie o veciach ktoré vás môžu zaujať, prekvapiť alebo dokonca ovplyvniť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 50521x
Priemerná čítanosť článkov: 743x

Autor blogu