Založ si blog

Buď kráľom mestskej džungle so CityCoco elektrickou kolobežkou

Každý okamih je plný nezmerných potenciálov, ktoré čakajú na našu pozornosť a následné zhmotnenie do reality. Minulosť je za nami a budúcnosť si tvoríme v prítomnosti. Preto je dôležité otvoriť sa novým ideám a vychutnávať si pritom všetko, čo nám prináša radosť a je pre nás prospešné. Príjemnou revolúciou v doprave sú aj elektrické kolobežky CityCoco, s ktorými sa na chvíľu stanete kráľmi mestskej džungle. Ak ste o nich ešte nepočuli, alebo nad nimi už nejaký čas uvažujete, kliknite na stránku www.minisegwaye.sk a inšpirujte sa aktuálnou ponukou.

elektrokolobežka CityCoco X-scooter XR05

Motoristická ikona s ekologickou jazdou

Na stránke nájdete širokú ponuku elektrických kolobežiek cityCoco s výkonným elektromotorom, ktorý sa postará o ekologickú jazdu vo svižnom tempe aj pri prudších stúpaniach. Elektrické kolobežky sa tešia stále väčšej popularite najmä v mestských oblastiach a nájdete medzi nimi aj takú ikonu, ako je Harley, ktorá však nestratila na svojom povestnom šarme a kvalite nič ani pri tomto motoristickom prevedení. Výborná akcelerácia a spoľahlivé brzdy sa postarajú o bezpečné jazdu v meste aj po lokálnych cestách. 

Elektrické kolobežky CityCoco ako dopravná alternatíva

Naša planéta, ako aj všetko živé na nej, si potrebuje oddýchnuť od znečistenia, ktoré sme tu vytvorili za uplynulé obdobia. Mnohí z nás tak hľadajú inovatívne a kreatívne riešenia, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu, ľudom aj zvieratám a takéto snahy definitívne nechýbajú ani v oblasti dopravy. Elektrokoloběžky CityCoco predstavujú moderný spôsob dopravy ideálny do miest alebo menších obcí, ktorý je pohodlný, ekologický a štýlový. V spoločnosti minisegwaye si uvedomujú potrebu zmeny a svojím zákazníkom prinášajú alternatívne druhy dopravných prostriedkov, ktoré sú šetrné k našej planéte a vnášajú sviežosť a hravosť aj do oblasti dopravy. 

Čo zvážiť pri kúpe auta (pre laikov)

16.08.2022

Ak ste si nikdy nekupovali auto, môže byť ťažké zistiť, kde začať. Ako nájsť auto, ktoré bude presne vyhovovať vašim potrebám? Stačí sa riadiť nasledovnými krokmi. 1. Krok – Zhodnoťte svoje potreby Pre niektorých ľudí je dôležité, aby auto ukazovalo niečo o nich. Chcete vyzerať, že máte radi dobrodružstvá no zároveň je pre vás dôležitá bezpečnosť? V tom [...]

Posila do domácnosti na úklid: vybrat si firmu nebo hledat na vlastní pěst?

28.07.2022

Patříte mezi lidi, kterým úklid příliš nevoní, případně si na něj vedle jiných povinností neumí udělat čas? V tom případě je jednou z možností využití služeb profesionálního úklidu buď v podání firmy nebo jednotlivce. Poradíme, kterou možnost upřednostnit a co od těchto služeb můžete očekávat. Udělejte si pořádek ve svých očekáváních Prvním krokem, [...]

Úklid u dětí dá zabrat: takto ho zvládnete snáze

27.07.2022

Vařit, prát a při tom pečovat o děti. Denní rutina, kterou mnohé maminky znají a mají ji doslova jako práci na plný úvazek. Pokud patříte mezi ně, tak vám asi není třeba připomínat, jak se nejednou točí všechno jen kolem dětí. Zatímco řekněme čištění fasád Praha nebo velký jarní úklid zvládnete spolu s vaší polovičkou, běžný úklid zůstává často na [...]

Robert Fico

Smer podal trestné oznámenie pre podozrenie zo sabotáže ústavného zriadenia

17.08.2022 11:25

Podozrenie na sabotáž podľa šéfa Smeru Roberta Fica dokazujú nahrávky policajnej inšpekcie, v ktorých vyšetrovatelia NAKA rozoberali kroky voči príslušníčke inšpekcie Diane Santusovej.

QDMktkq TURBXy8y Yzg1Mj Fl MDAz MGRh Ym Ri NTY2NWE2Yjg3ODQ2MTE1My5qc GVnk ZUCz Qf QAMLD

Uhríkovi sa rozrastá hnutie. Najnovšie o pochybného policajta z Gorily

17.08.2022 11:00

Medzi novými členmi predstavili aj expolicajta Jána Rejdu, ktorý šéfoval Útvaru osobitného určenie, teda kukláčom. Spomína sa však aj v spise Gorila.

Biden

Biden podpísal zákon o klíme, zdravotnej starostlivosti a daniach

17.08.2022 10:07

Američania zvíťazili a špeciálne záujmy prehrali, povedal americký prezident počas podpisovania zákona.

Scott Morrison

Počas pandémie sa dosadil na päť ministerských postov. Austrálsky expremiér svoje kroky obhajuje

17.08.2022 09:35

Scott Morrison tak urobil bez toho, aby o tom informoval svojich kolegov, parlament či voličov.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 261
Celková čítanosť: 305256x
Priemerná čítanosť článkov: 1170x

Autor blogu