Založ si blog

Služby ušité na mieru moderným podnikateľom

Podnikanie nám poskytuje nezmerný priestor pre sebavyjadrenie akéhokoľvek druhu a vďaka moderným technológiám a inovatívnym službám je dostupnejšie pre stále väčšiu škálu záujemcov. Ak sa napríklad zaraďujete do skupiny nadšených a nádejných fotografov, môžete si na vašu prácu prenajať už zariadený profesionálny ateliér s kompletným vybavením a veľkorysými priestormi priamo v hlavnom meste. Vyhnete sa tak náročnému zariaďovaniu, náročnému zháňaniu vhodných priestorov, ich financovaniu a samotnej starostlivosti, ktorá je s tým všetkým spojená. 

Ateliér na prenájom Bratislava

zdroj: elements.envato.com

Bratislava ponúka záujemcom množstvo úžasných miest na realizáciu nezabudnuteľných záberov a jedným z nich je aj Studio 300, ktoré ponúka zariadený ateliér na prenájom Bratislava s veľkorysou výmerou 300 m2, typickými vysokými stropmi a bohatou výbavou pre tvorbu netradičných fotografických scenárov. Kvalitné technické vybavenie a nápadité fotografické pozadia pomôžu skúseným aj začínajúcim fotografom pri vytváraní jedinečných fotopríbehov a dych berúcich scén. 

Skvelá dostupnosť v rámci hlavného mesta

Do ateliéru Studio 300 sa dostanete mestskou hromadnou dopravou aj vlastným vozidlom, pričom nemusíte riešiť ani komplikované parkovanie. Štúdio sa nachádza na ulici Stará Vajnorská 15 v Bratislave a teší sa na vašu návštevu. Pokiaľ by ste však predsa len uvažovali o zariadení vlastného fotoateliéru alebo inej nehnuteľnosti, na neďalekej Rožňavskej ulici je pre vás k dispozícii moderné New Living Center, kde vás vo svojich priestoroch privíta spoločnosť Ekoma Design. Odborníci z tejto firmy vám pomôžu s kompletným riešením interiéru, prípadne jeho časti, a to vždy s ohľadom na vaše individuálne preferencie. 

zdroj: newlivingcenter.sk

Doba kreativity už dorazila a je úžasné, že súčasné možnosti poskytujú priestor na vyjadrenie každému, kto nájde v sebe aspoň trochu odvahy vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a vydať sa na cestu nového a nepoznaného. 

Držíme vám palce na vašej ceste a tešíme sa na spoluprácu s vami!

Ako dosiahnuť, aby vám zákazníci platili rýchlejšie? Pomôže aj prehľadná faktúra!

03.07.2022

Dlhé čakanie na peniaze od klientov trápi mnohých podnikateľov. Na Slovensku dokonca nie je ničím nezvyčajným platiť faktúry aj niekoľko dní po splatnosti. Hoci tohto „zlozvyku“ sa zrejme nikdy nezbavíme, platobnú disciplínu klientov môžete zlepšiť aj prehľadnými faktúrami. Poradíme, čo by okrem povinných náležitostí mali faktúry obsahovať, aby klientov [...]

Pracovné overaly nie sú dôležité iba v zdravotníctve – kde si ešte nachádzajú využitie?

02.07.2022

Situácia súvisiaca s celosvetových šírením koronavírusu spopularizovala okrem rôznych diagnostických metód aj pracovné overaly, ktoré nosili osoby vykonávajúce testovanie. Pracovné ochranné overaly pritom zďaleka neslúžia iba v zdravotníctve a svoje uplatnenie si nachádzajú napríklad aj v chemickom či potravinárskom priemysle. Poradíme, čo by mal [...]

Neprichádzajte o objednávky v e-shope kvôli nesprávnej navigácii a slabej použiteľnosti

01.07.2022

Navigácia a použiteľnosť, to sú faktory, ktoré v nemalej miere rozhodujú o vašom úspechu či neúspechu pri podnikaní s e-shopom, resp. akýmkoľvek iným e-commerce projektom. Pozrieme sa tiež na situácie, ktoré ako online nakupujúci možno aj sami poznáte. Použiteľnosť nezachráni ani tá najlepšia reklama Hoci mnohým začiatočníkom sa podnikanie [...]

Pictures of the Week-Global-Photo Gallery

Ako za studenej vojny. Získa Rusko z USA obchodníka so smrťou?

06.07.2022 06:00

Zostane americká basketbalista Brittney Grinerová (31) v ruskom väzení? Alebo sa ju Moskva bude usilovať za niekoho vymeniť?

Rusko, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Petrohrad

ONLINE: Rusi lákajú Ukrajincov k sebe. Zelenskyj kritizoval svoju armádu

06.07.2022 05:45

Chcete sa vyhnúť službe v ukrajinskej armáde? Príďte k nám, láka proruské vedenie v Záporoží Ukrajincov na dobyté územia v Donbase.

Omša / Náboženstvo / Cirkev / Kázeň /

Dosť bolo bohorovnosti. Petícia žiada vyššie tresty pre kňazov, ktorí zneužívajú deti

05.07.2022 22:00

Dôvodom spustenia petícia sa stalo podmienečné odsúdenie kňaza Františka Ondreka, ktorý sexuálne zneužíval trinásťročné dievča. Pod petíciu sa podpísalo už vyše sedemtisíc ľudí.

ZSSR / Komunizmus / Kosák / Kladivo /

Súd v Ľvove zakázal činnosť Komunistickej strany Ukrajiny

05.07.2022 21:38

Súd tak vyhovel žiadosti ukrajinského ministerstva spravodlivosti, podľa ktorého predstavitelia strany podporovali proruských povstalcov na Donbase a podieľali sa na akciách, ktoré viedli k ruskej anexii polostrova Krym.

blogger

SK blog - miesto, kde nájdete tie najlepšie slovenské spoločnosti na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 250
Celková čítanosť: 280404x
Priemerná čítanosť článkov: 1122x

Autor blogu