Založ si blog

Tieto online nástroje vám po ťažkom období pomôžu s opätovným rozbehnutím podnikania

Zmierňujúce sa protipandemické opatrenia doslova pôsobia ako svetlo na konci tunela a to najmä pre tých podnikateľov, ktorí sa nemohli naplno venovať svojmu biznisu. So zlepšujúcou situáciou si ale treba pripraviť plán, ako na svoje podnikanie opätovne naštartovať. Pripravili sme pre vás prehľad užitočných online nástrojov, ktoré vám pomôžu dobehnúť zameškané a fungovať ešte efektívnejšie.

Zviditeľnite svoj web a pripomeňte sa

Opätovne ste otvorili svoju prevádzku? Dajte o tom vedieť všade, kde môžete. Využite priestor na sociálnych sieťach, na vašom webe a ak máte databázu e-mailov, určite rozošlite newsletter. Ak ste doteraz v online svete príliš nepôsobili, je najvyšší čas to napraviť, pretože dnes sa pri zisťovaní informácií a hľadaní tovarov či služieb takmer všetci spoliehajú na svoj smartfón alebo počítač.

V situácii, kedy sa opatrenia rad radom zmierňujú a vy opätovne môžete otvoriť, je potrebné túto informáciu dostať k čo najväčšiemu počtu ľudí. Jednou z najlepších vecí, ktoré v tomto smere môžete urobiť je efektívne nastavená PPC reklamná kampaň. Vo vyhľadávaní vás okamžite dostane na popredné pozície a týmto spôsobom dokážete nielen rýchlo šíriť svoje „posolstvo“ ale aj reagovať na aktuálne dianie.

ppc agentura

Ak chcete zviditeľniť svoj web a pripomenúť sa, pomôže vám pri tom ppc agentúra, ktorá nastaví celú kampaň a bude vám prinášať pravidelné reporty o jej úspešnosti. Spoľahnite sa v tomto smere na Lighthouse Media Solutions a využite naplno potenciál PPC reklám.

Vneste medzi vaše firemné doklady poriadok

Ak vyššie uvedený tip v spolupráci s ppc agentúrou skutočne zvládnete, pripraviť sa môžete na príval nových zákazníkov. To v konečnom dôsledku znamená aj väčší počet rôznych firemných dokladov, ako sú faktúry, cenové ponuky a dodacie listy. Zložitému a časovo náročnému vystavovaniu faktúr sa pritom môžete veľmi elegantne vyhnúť, ak využijete prehľadný a cenovo dostupný online nástroj FLOWii. Vďaka nemu zvládnete vystaviť faktúru a ďalšie dokumenty súvisiace so zákazkou doslova na niekoľko kliknutí.

Dôležitým argumentom, prečo mať faktúry online je, že v tomto prípade budete mať vo všetkých vašich firemných dokladoch poriadok a zároveň k nim budete mať prístup odkiaľkoľvek. Nestane sa vám, že by sa vám faktúry niekde záhadne stratili, prípadne, že by ste k nim stratili prístup. Zároveň nebudete zažívať pravidelný stres, či ste vášmu účtovníkovi skutočne odovzdali všetko. S faktúrami online si šetríte námahu a najmä čas.

online fakturacny nastroj
Jednoduchý online fakturačný program FLOWii vám pomôže vystaviť prehľadnú faktúru a vy budete vždy na svojich zákazníkov pôsobiť ako profesionál.

Online objednávkové formuláre

Dnešným trendom je vybavovať objednávanie služieb a tovaru online. Opatrenia, ktoré boli prijaté navyše tieto zvyky medzi ľuďmi ešte podporili. Mali by ste teda umožniť jednoduché a rýchle objednanie služby. Obmedzenia v tomto smere prakticky neexistujú a ak je online formulár dobre navrhnutý, ľahko sa už pri prvom kontakte dozviete od vášho potenciálneho zákazníka všetky dôležité údaje. Napríklad aj také objednanie taxi wien bratislava online cez bratislava-airport-taxi.com môže byť otázkou pár minút bez toho, aby ste museli niekam volať alebo si odvoz zložito dohadovať.

Objednávkový formulár taxi-wien-bratislava

Zájsť sa dá v tomto smere ešte ďalej, najmä mladšie ročníky totiž radi používajú rôzne aplikácie. Ak vám to s ohľadom na ponúkané služby a vašu cieľovú skupinu dáva zmysel, vhodným spôsobom na rozšírenie zákazníckej základne môže byť aplikácia prepojená s vašim interným objednávacím systémom. V tomto prípade si už ale treba pripraviť aj trošku väčší rozpočet.


Zdroj: lighthousems.sk, flowii.com, bratislava-airport-taxi.com, pixabay.com

Poznáte tieto moderné spôsoby stravovania a dôvody ich popularity?

16.05.2021

Zdravie máme iba jedno a ak patríte medzi ľudí, ktorým na ňom naozaj záleží, mali by ste tomu prispôsobiť aj svoje stravovanie. Obsah jedálnička v skutočnosti zohráva veľmi dôležitú úlohu a čo je pozitívne, stále viac ľudí sa ho snaží zodpovedne zostaviť. Odklon od fast foodov, nezdravých a ťažkých jedál môže vášmu zdraviu len pomôcť. [...]

Máte web, o ktorom nikto nevie? Zistite, ako ho zviditeľniť!

15.05.2021

Spustili ste nový web, očami hypnotizujete štatistiky návštevnosti a napriek tomu naň nikto nechodí? Treba si uvedomiť, že spustením webu práca nekončí ale naopak, začína systematická snaha o zviditeľňovanie webu, budovanie návštevnosti a dolaďovanie jeho funkcionalít. Zhrnuli sme pre vás niekoľko tipov, ktorej návštevnosti vášho webu určite pomôže. Existuje [...]

Rekonštrukcia starej garáže: od podlahy až po strechu

14.05.2021

Nebolo vždy zvykom, aby bola garáž súčasťou domu. Častým výsledkom pristavovania sú samostatne stojace a nezateplené garáže. Problém však nastáva, ak dôjde k rekonštrukcii domu a samotnej garáži sa už nevenuje žiadna pozornosť. Napokon, kvôli havarijnému stavu sa stará garáž stane akurát tak skladiskom pre nepotrebné veci bez toho, aby plnila svoj [...]

Mária Kolíková

Kolíková pri počte obvinených v kolúznej väzbe nehovorí celkom pravdu

17.05.2021 19:14

Ministerka spravodlivosti interpretuje snahu opozície a koaličného hnutia Sme rodina o zmenu kolúznej väzby ako falošne motivovanú. Vraj sa len snažia dostať z väzníc svojich nominantov.

Marihuana

OĽaNO je za úpravu trestov za marihuanu, o podobe novely chce diskutovať

17.05.2021 18:51

Poslanci zároveň pripomenuli, že v hnutí prísne dbajú na to, aby spravodlivejšie nastavenie trestov neznamenalo uvoľnenie drogovej politiky, prípadne zvýšenie ich predaja.

Rudno nad Hronom / Povodeň / Potopa /

Nad obcou Rudno nad Hronom sa pretrhla nádrž, hlásia jednu obeť

17.05.2021 17:48, aktualizované: 20:25

Voda pretekala cez celú obec a zatopila pivnice rodinných domov. Hasiči budú z jedného domu zachraňovať tri osoby, ktoré sa nedokážu svojpomocne dostať von.

Zuzana Čaputová

Čaputová: LGBTI ľudia sú aj v roku 2021 terčom nadávok, šikany či fyzických útokov

17.05.2021 17:22

Prezidentka na to upozornila pri príležitosti dňa boja proti homofóbii a transfóbii. Vyzvala ľudí, aby nedali vo svojom živote priestor žiadnym prejavom násilia, diskriminácie a nevraživosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 23552x
Priemerná čítanosť článkov: 714x

Autor blogu